Autor Wątek: Dyskusje światopoglądowe  (Przeczytany 129448 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Online xanar

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #885 dnia: Cz, 08 Sierpień 2019, 18:33:21 »
Rosjanie.


Twierdzisz, że Polacy nie badali wraku ?
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Szekak

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #886 dnia: Cz, 08 Sierpień 2019, 18:33:51 »
Pomijając inne przywileje, bo byśmy musieli je omawiać osobno, to odniosę się do obecnej afery - do oficjalnych misji powinien przysługiwać samolot najważniejszym ludziom w państwie, w tym wypadku nie trzeba gadać o przywilejach, a przestrzagać prawa i przepisów. Właśnie z przestrzeganiem prawa i procedur jest zawsze największy problem, jak widać smolensk pisu niczego nie nauczyl.
« Ostatnia zmiana: Cz, 08 Sierpień 2019, 18:39:11 wysłana przez Szekak »
Piękno jest w oczach patrzącego.

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #887 dnia: Cz, 08 Sierpień 2019, 18:48:44 »
Nie tylko ja tak twierdzę, raport komisji Millera twierdzi podobnie.

Offline parsom

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #888 dnia: Cz, 08 Sierpień 2019, 18:58:49 »
Coś mi się zdaje, że kółko lotnicze dojrzało już do własnego kącika na tym forum. Przez te samoloty nie ma szans na uprawianie tu antysemityzmu, homofobii czy chociażby zwykłej dyskusji nad drogą, jaką Eliza Michalik przebyła od "Gościa Niedzielnego" do takich tekstów: http://wyborcza.pl/7,75968,25058046,fundamentalizm-religijny-rodzicow-jest-jak-alkoholizm.html

Online xanar

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #889 dnia: Cz, 08 Sierpień 2019, 19:03:43 »
Nie tylko ja tak twierdzę, raport komisji Millera twierdzi podobnie.

Ty czytałeś ten raport, gdzie tam masz napisane, że tylko Rosjanie badali wrak ?

Tu masz zdjęcia polskich specjalistów przy wraku
http://faktysmolensk.niezniknelo.com/dokumentacja-zdjeciowa/articles/polscy-specjalisci.html

Pierwsza grupa polskich specjalistów przybyła na miejsce wypadku już w dniu katastrofy, druga nazajutrz, 11 kwietnia. Łącznie w Smoleńsku było 18 z 34 członków Komisji.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #890 dnia: Cz, 08 Sierpień 2019, 19:48:26 »
  Tak widziałem go. Masz tam rozdział dotyczący przeprowadzonych czynności, dokonano oględzin miejsca wypadku po czym przebadano "wybrane urządzenia pokładowe", z tego jak to przedstawiano w mediach to badano ten złom zebrany już przez Rosjan, skopiowano zawartość czarnych skrzynek i tyle. Z całego tego raportu wynika, że przyjęto oficjalną wersję wydarzeń po czym dopasowywano do tego rodzaj ekspertyz. Tam tak na zdrowy rozum z wyjątkiem analizy "fragmentów taśm" nie ma żadnych szczegółów technicznych, same analizy szkolenia i dokumentacji, oceny stanów psychologicznych, symulacje itd. Nie wiem czy to jakaś wersja dla "gawiedzi" i może już dawno raportów żadnych nie pisałem, ale o tyle o ile dobrze to pamiętam, to nie tak się raporty pisze. Nie ma żadnych godzin, dat, miejsc, nazwisk, nie wiadomo kto z kim i gdzie. Jakbym był premierem i dostałbym coś takiego na biurko to powiedziałbym, że miejscem na śmieci jest kosz. No chyba, że nie byłbym zainteresowany tematem, albo dostał zupełnie inny raport. Jedyne co rozsądne udało się Macierewiczowi i jego parówkożercom ustalić, to to że członkowie komisji widzieli ten wrak i przeglądali jego szczątki tylko zaraz po wypadku, później jeżdżono już tylko po to aby "ustalić wspólną wersję z Rosjanami". Ja tam się może i nie znam na badaniu wypadków lotniczych, ale tak na zdrowy rozsądek badanie szczątków samolotu prezydenckiego nie polega chyba na badaniu jakiegoś złomu, co ci na stół wysypią.

Offline parsom

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #891 dnia: Cz, 08 Sierpień 2019, 20:17:02 »
A w ogóle, to źle podchodzicie do tematu, tutaj trzeba innego rodzaju specjalistów: https://kobieta.onet.pl/wiadomosci/kuchcinski-i-durczok-co-o-ich-zachowaniu-mysli-prof-starowicz/nlxmvy5

John

  • Gość
Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #892 dnia: Cz, 08 Sierpień 2019, 20:25:39 »
Tak bardzo mnie nie obchodzi pijacki wyczyn dziennikarza który sam nie umie posprzątać swojego stołu, że aż musiałem to napisać. I zapytać, jak się to ma do dyskusji światopoglądowych. Może wydzielmy drugi temat - Ocena polskich i zagranicznych mediów. Będzie gdzie jeździć po TVP i TVN.

Offline PJP

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #893 dnia: Cz, 08 Sierpień 2019, 20:38:51 »
Ech, liczyłem, że ktoś się przyzna do pracy w służbach specjalnych, masonerii czy innym kole spiskowym a tu nic z tego 8) A co sądzicie o życiu pozaziemskim?

Offline parsom

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #894 dnia: Cz, 08 Sierpień 2019, 20:51:29 »
Tak bardzo mnie nie obchodzi pijacki wyczyn dziennikarza który sam nie umie posprzątać swojego stołu, że aż musiałem to napisać. I zapytać, jak się to ma do dyskusji światopoglądowych. Może wydzielmy drugi temat - Ocena polskich i zagranicznych mediów. Będzie gdzie jeździć po TVP i TVN.

Aż muszę zapytać - o czym ty piszesz? O Kuchcińskim tam też jest.

John

  • Gość
Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #895 dnia: Cz, 08 Sierpień 2019, 22:16:53 »
Wydaje mi się, że wiesz o czym piszę. O wyczynach pijanego dziennikarza.
O co chodzi Parsom? Jakiś żart którego nie wyłapałem?

Offline Szekak

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #896 dnia: Pt, 09 Sierpień 2019, 10:29:42 »
Piękno jest w oczach patrzącego.

Online xanar

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #897 dnia: Pt, 09 Sierpień 2019, 11:31:58 »
Te jego filmy czymś się różnią od siebie, bo żadnego nie widziałem a po tych zwiastunach mam wrażenie, że wszytko jest to samo tylko setting inny.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Kapral

  • Gość
Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #898 dnia: Pt, 09 Sierpień 2019, 11:35:10 »
To tak samo jak komiksy Mignoli i kawałki AC/DC.

Online xanar

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #899 dnia: Pt, 09 Sierpień 2019, 11:42:23 »
Ryszard Czarnecki musi przeprosić Różę Thun - orzekł Sąd Okręgowy w Warszawie. Sędziowie uznali, że jego wypowiedź porównująca Różę Thun do "szmalcownika", narusza jej dobra osobiste. Czarnecki zapowiedział, że wyroku sądu nie wykona.  :)
Twój komiks jest lepszy niż mój