Autor Wątek: Dyskusje światopoglądowe  (Przeczytany 129478 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Bender

  • Gość
Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #810 dnia: Cz, 08 Sierpień 2019, 07:36:52 »
Mam pytanie do tutejszych ekspertów od "LGBT". Czasem oprócz LGBT pojawia się zlepek znaków LGBTQ lub LGBT+ i jakieś inne. Rozumiem, że każda litera oznacza inną tożsamość płciową lub orientację seksualną? A czy pedofile również należą do LGBT i wariacji tego zlepka liter?

Żenujące.

Kapral

  • Gość
Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #811 dnia: Cz, 08 Sierpień 2019, 07:47:56 »
Słuchajcie, a nie przyszło Wam do głowy, że afera Kuchcińskiego to jest tylko jakaś przykrywka? Że PiS w tym czasie grzebie przy jakiejś ustawie i nikt tego nie widzi, bo wszyscy skupieni są na panu marszałku? No przecież przeciek poszedł od władzy, był w pełni kontrolowany.

Offline komiksowe_warianty

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #812 dnia: Cz, 08 Sierpień 2019, 08:29:02 »
Jeżeli tak, to pewnie jakieś podwyżki by żyło się lepiej nam wszystkim. Jakiś ZUSik wyższy, vacik, i tak dalej. Wierzę, że Mateusz Morawiecki, minister cudotwórstwa, nie zawiedzie.

Offline xanar

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #813 dnia: Cz, 08 Sierpień 2019, 08:33:22 »
Teraz najważniejsze są wybory, musza pilnować żeby im słupki za bardzo nie spadły, zobaczymy co tam prezes RP powie o 12:30  :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Kapral

  • Gość
Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #814 dnia: Cz, 08 Sierpień 2019, 08:36:52 »
Jeżeli tak, to pewnie jakieś podwyżki by żyło się lepiej nam wszystkim. Jakiś ZUSik wyższy, vacik, i tak dalej. Wierzę, że Mateusz Morawiecki, minister cudotwórstwa, nie zawiedzie.

Za PRL-u chodził taki kawał, że docelowo mają być tylko trzy Ministerstwa: Zdrowia, Szczęścia i Pomyślności. No i proszę - mamy powtórkę z rozrywki :)

Offline perek82

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #815 dnia: Cz, 08 Sierpień 2019, 08:42:43 »
Teraz najważniejsze są wybory, musza pilnować żeby im słupki za bardzo nie spadły, zobaczymy co tam prezes RP powie o 12:30  :)
Powie że to atak na polskie wartości rodzinę kościół i dzieci. I że to wina Tuska. Bo też latał
Trwa zabawa w wybieranie komiksów, które koniecznie trzeba przeczytać. Jeśli lubisz takie akcje, to zajrzyj tutaj:
https://forum.komikspec.pl/komiksowe-top-listy/100-komiksow-ktore-musisz-przeczytac-(przed-smiercia)/

Bender

  • Gość
Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #816 dnia: Cz, 08 Sierpień 2019, 08:47:37 »
Ta, atak nieistniejącego wroga na bliżej niesprecyzowane wartości to zawsze przechodzi.

Offline komiksowe_warianty

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #817 dnia: Cz, 08 Sierpień 2019, 08:48:39 »
No czekam na to, że ONI też latali, a my latamy też, ale robimy wszystkim dobrze, a nawet lepiej. Tak będzie.

Kapral

  • Gość
Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #818 dnia: Cz, 08 Sierpień 2019, 08:52:58 »
A ja myślę, że powtórzą manewr z Szydło. Najpierw obronią go przed próbą odwołania przez PO, a na drugi dzień odwołają z nieznanych powodów.

Bender

  • Gość
Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #819 dnia: Cz, 08 Sierpień 2019, 09:07:24 »
A za kilka lat fruuu do europarlamentu ;)

Offline komiksowe_warianty

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #820 dnia: Cz, 08 Sierpień 2019, 09:09:15 »
A co będzie jak zdelegalizuje lotnictwo? Pensję posłom obniżył po aferze z nagrodami, więc wszystko jest możliwe.

Kapral

  • Gość
Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #821 dnia: Cz, 08 Sierpień 2019, 09:19:21 »
Żeby nikogo więcej nie kusiło :)
I to jest słuszna koncepcja.

Użytkownik usunięty53490

  • Gość
Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #822 dnia: Cz, 08 Sierpień 2019, 09:53:16 »
A może załóżcie sobie wątek o polityce? Bo loty Kuchcińskiego i strategie Kaczyńskiego z dyskusjami światopoglądowymi nie mają wiele wspólnego.

I przykro mi, że uciekliście od mojego pytania. Ono nie było złośliwe, czy prowokacyjne, tylko naprawdę jestem ciekaw. Bo co i rusz pojawiają się medialne publikacje o pedofilskich aferach osób związanych ze środowiskiem LGBT, na Zachodzie pojawiają się w ramach tego zjawiska organizacje formalnie domagające się liberalizacji przepisów w zakresie, nazwijmy to delikatnie, kontrowersyjnych form współżycia seksualnego (nie mam tu na myśli wyłącznie pedofilii, ale również nekrofilię, zoofilię i inne -filie, o których zapewne nie mam najmniejszego pojęcia), itp. Rzeczony Zachód jest podobno taki postępowy i nowoczesny, więc ciekaw jestem, czy środowiska LGBT w Polsce czerpią wzorce również w tym zakresie.

Online Szekak

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #823 dnia: Cz, 08 Sierpień 2019, 10:20:01 »
Nie karmic trolla.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline xanar

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #824 dnia: Cz, 08 Sierpień 2019, 10:24:30 »
Apasz, niewyrażanej większość nie widzi twoich postów  :)

Ostatnia afera to ta z 5-10-5, wtedy raczej nikt nie słyszał o LGBT.
Twój komiks jest lepszy niż mój