Autor Wątek: Dyskusje światopoglądowe  (Przeczytany 129543 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline parsom

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #795 dnia: Śr, 07 Sierpień 2019, 12:07:40 »
"Moi oficerowie nie mieli złych intencji. Zapewniam, że natychmiast zmieniliśmy nasze procedury w ten sposób, by ta technika zatrzymania nie była już wykorzystywana w przyszłości "

Offline parsom

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #796 dnia: Śr, 07 Sierpień 2019, 12:24:07 »

Offline parsom

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #797 dnia: Śr, 07 Sierpień 2019, 12:29:10 »
Gdyby procedury były do bani, to szum zrobiłby się wcześniej. Tu nie chodzi o procedury, szum zrobił się ze względu na to kogo prowadzili. I to jest jakiś ekwilibrystyczny rasizm.

Offline parsom

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #798 dnia: Śr, 07 Sierpień 2019, 12:40:23 »
Dlaczego nie? Po co wzywać radiowóz, jeżeli np. do posterunku jest 500 metrów?

Bender

  • Gość
Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #799 dnia: Śr, 07 Sierpień 2019, 12:46:04 »
Jeśli takie procedury są to są upokarzające dla każdego niezależnie od rasy. I gdybym to zobaczył na żywo z udziałem białego wzbudziłoby to we mnie takie same wątpliwości. Pomijam już fakt,m ze to chyba nie do końca bezpieczne, co się stanie jak koń się (wiem że są do tego tresowane, ale jednak) przestraszy? Będzie ciągnął gościa po asfalcie przez kilometr?

Offline parsom

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #800 dnia: Śr, 07 Sierpień 2019, 13:49:18 »
A tymczasem Izrael zasiedla księżyc: https://video.wp.pl/i,sensacja-po-4-miesiacach-na-ksiezycu-moze-jednak-istniec-zycie,mid,2041183,cid,2303650,klip.html
Takie rzeczy kosztują, chyba jednak będziemy musieli im zapłacić.

Użytkownik usunięty53490

  • Gość
Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #801 dnia: Śr, 07 Sierpień 2019, 13:58:29 »
"Moi oficerowie nie mieli złych intencji. Zapewniam, że natychmiast zmieniliśmy nasze procedury w ten sposób, by ta technika zatrzymania nie była już wykorzystywana w przyszłości "

Fajnie się ta odpowiedź na pytanie powyżej skleja z dyskusją o funkcjonalnym analfabetyzmie dwie strony wcześniej ;)

Offline xanar

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #802 dnia: Śr, 07 Sierpień 2019, 21:05:23 »
Od 13-tej twa burza mózgów na Nowogrodzkiej  ;)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline perek82

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #803 dnia: Śr, 07 Sierpień 2019, 21:45:51 »
Kuchcinski Travel chyba będzie przez chwilę uziemiony. Szkoda. Mógłby mnie z rodziną jutro podrzucić do stolicy. Niejaki Piotrowicz powiedział że Marszałek człowiekowi w potrzebie by nie odmówił.
Trwa zabawa w wybieranie komiksów, które koniecznie trzeba przeczytać. Jeśli lubisz takie akcje, to zajrzyj tutaj:
https://forum.komikspec.pl/komiksowe-top-listy/100-komiksow-ktore-musisz-przeczytac-(przed-smiercia)/

Offline PJP

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #804 dnia: Śr, 07 Sierpień 2019, 21:47:37 »
Ciekawe jak się teraz elektoraty rozdzielą i jaka część zagłosuje np. na PiS czy na Konfederację? Niesławny koniec Kukiza... Politycznie jest to racjonalne, PRowo samobój.
https://wpolityce.pl/polityka/458215-kukiz-z-koniczynka-w-klapie-kto-wygra-na-sojuszu-psl-i-k15

Kapral

  • Gość
Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #805 dnia: Śr, 07 Sierpień 2019, 21:49:42 »
Od 13-tej twa burza mózgów na Nowogrodzkiej  ;)

Burza czego?

Offline xanar

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #806 dnia: Śr, 07 Sierpień 2019, 22:02:14 »
Cudzysłowu nie wstawiłem  ;)

Kuchcinski Travel chyba będzie przez chwilę uziemiony. Szkoda. Mógłby mnie z rodziną jutro podrzucić do stolicy. Niejaki Piotrowicz powiedział że Marszałek człowiekowi w potrzebie by nie odmówił.

Ja też bym pomagał w potrzebie za nie swoje pieniądze  :) Zresztą ten samolot i tak leciał w tamtą stronę  :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Bender

  • Gość
Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #807 dnia: Śr, 07 Sierpień 2019, 22:58:14 »
W rządzie w ogóle jakiś popłoch. :D Listy lotów innych posłów się pojawiają, znikają, po czym znów wracają ale uszczuplone. A przecież: Wystarczy nie kraść® :D



Użytkownik usunięty53490

  • Gość
Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #808 dnia: Śr, 07 Sierpień 2019, 23:23:58 »
Mam pytanie do tutejszych ekspertów od "LGBT". Czasem oprócz LGBT pojawia się zlepek znaków LGBTQ lub LGBT+ i jakieś inne. Rozumiem, że każda litera oznacza inną tożsamość płciową lub orientację seksualną? A czy pedofile również należą do LGBT i wariacji tego zlepka liter?

Offline perek82

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #809 dnia: Cz, 08 Sierpień 2019, 05:51:58 »
Słyszałem że w tym roku jest już full ale zawsze można proboszcza zapytać. Oni mają wiecej miejsc.
Trwa zabawa w wybieranie komiksów, które koniecznie trzeba przeczytać. Jeśli lubisz takie akcje, to zajrzyj tutaj:
https://forum.komikspec.pl/komiksowe-top-listy/100-komiksow-ktore-musisz-przeczytac-(przed-smiercia)/