Autor Wątek: Dyskusje światopoglądowe  (Przeczytany 131070 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Kapral

  • Gość
Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #750 dnia: Nd, 04 Sierpień 2019, 12:01:51 »
Jeśli okaże się, że jednak nie jest niemiecka, to wejdziesz pod stół i uroczyście odszczekasz. Umowa?

Online xanar

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #751 dnia: Nd, 04 Sierpień 2019, 23:31:49 »
Dokumenty na temat ponad stu lotów Marka Kuchcińskiego, które dostali posłowie PO, obejmują tylko ostatnich 16 miesięcy. Reszta została zniszczona.  ;D


2015 Wystarczy nie kraść
2017 Tamci kradli więcej
2019 Tamci też kradli
 ;D

Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline parsom

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #752 dnia: Nd, 04 Sierpień 2019, 23:35:43 »
W sumie po namyśle nie dziwię się Kuchcińskiemu - po tych drogach strach jeździć, samolotem bezpieczniej:
http://policja.pl/pol/mapa-wypadkow-drogowych/527,Mapa-wypadkow-drogowych-ze-skutkiem-smiertelnym-WAKACJE-2019.html

Kapral

  • Gość
Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #753 dnia: Pn, 05 Sierpień 2019, 00:13:34 »
Dokumenty na temat ponad stu lotów Marka Kuchcińskiego, które dostali posłowie PO, obejmują tylko ostatnich 16 miesięcy. Reszta została zniszczona.  ;D

Listy poparcia członków neo-KRS też pewnie ulegną zniszczeniu. Jak słynny laptop Ziobry.

Offline Szekak

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #754 dnia: Pn, 05 Sierpień 2019, 02:26:55 »
Tak jak zniszczony został dowód w sprawie - płyta z nagraniem z monitoringu z wypadku Szydło... mafijne państwo.

Podpinanie zasłabnięcia dzieciaków pod nawalankę z pisem to również stan umysłu - z podręczników psychiatrii.
Zgadzam się, ale ten komentarz mnie rozwalil - "Podobno widziano w okolicy sabotazystow z elgiebete jak rozpylali tęczę. Dobrze, że premierowi nic się nie stało"

 ;D ;D ;D ;D


PS.

« Ostatnia zmiana: Pn, 05 Sierpień 2019, 02:31:31 wysłana przez Szekak »
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline komiksowe_warianty

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #755 dnia: Pn, 05 Sierpień 2019, 08:25:58 »
hahaha ten mem świetny :D

Offline Szekak

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #756 dnia: Pn, 05 Sierpień 2019, 16:03:01 »
Ok, jest potwierdzenie, że żona marszałka przynajmniej raz leciała BEZ Kuchcińskiego na pokładzie. Co za cyrk, to powinny być zarzuty prokuratorskie dla marszałka, dla ludzi z BOR/SOP którzy poswiadczali nieprawde, dla ludzi z kancelarii ktorzy w oficjalnych pismach oklamywali opienie publiczna i gazete wyborcza ktorej dziennikarze sprawe wyweszyli (dlatego pis tak walczy z niezaleznymi mediami, bez nich bylby bezkarny i do tego dazy) i zarzuty prokuratorskie dla ludzi ktorzy niszczyli dokumentacje z pozostalych lotow by wiecej syfu nie wyszlo na jaw. Wtedy mozna by sprawe uznac za rozliczona.
« Ostatnia zmiana: Pn, 05 Sierpień 2019, 16:05:11 wysłana przez Szekak »
Piękno jest w oczach patrzącego.

Online xanar

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #757 dnia: Pn, 05 Sierpień 2019, 16:43:13 »
Ale kto ma te zarzuty postawić, Prokurator Generalny  :)

Podobno są dokumenty:

"Komplet dokumentów jest dostępny w Kancelarii Sejmu - deklaruje. I dodał: Dzisiaj zostaną opublikowane na stronie Sejmu wszystkie informacje o lotach marszałka - deklaruje Grzegrzółka, nie wiem na ile ten człowiek jest jeszcze wiarygodny."

W sumie to się nic nie stało, trochę sobie chłopak polatał i od razu wielka afera  :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Szekak

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #758 dnia: Pn, 05 Sierpień 2019, 16:51:56 »
Nie no wiadomo, że zarzutów w kaczystanie dla zadnego kaczysty nie bedzie.

Grzegrzółka? To ten? :D



Twitt już zniknął oczywiście, a Grzegrzółka który domagał się przeprosin za fake newsa, sam za swojego fake newsa jeszcze nie przeprosił.

4 miliony złotych conajmniej wylatane, a wpłata 41 tysięcy na cele charytatywne. Fajnie, 1% oddaje tego co ukradł i jeszcze sobie tą sumę od podatku odliczy.
« Ostatnia zmiana: Pn, 05 Sierpień 2019, 17:00:28 wysłana przez Szekak »
Piękno jest w oczach patrzącego.

Online xanar

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #759 dnia: Pn, 05 Sierpień 2019, 17:19:00 »
Ten Grzegrzółka  :)

https://twitter.com/PatrykWachowiec/status/997168979641819137

Te 4 miliony to wyliczyli za loty od marca 2018 r. do maja 2019 r  :) PiS rządzi od 2015.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Szekak

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #760 dnia: Pn, 05 Sierpień 2019, 17:29:31 »
Dlatego napisalem conajmniej. ;)
Piękno jest w oczach patrzącego.

Online xanar

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #761 dnia: Pn, 05 Sierpień 2019, 17:39:26 »
Jest nowy program, tym razem 600+, od nowej kadencji podwyżka dla posłów.  :)

Straciłem 6 min. swojego i życia i obejrzałem to oświadczenie Marszałka, przecież to jakiś dramat człowiek, mówi, że wpłaci kasetę tu i tam oraz, że przeprasza ale w sumie to nie wie za co bo działał zgodnie z prawem, co też zdecydowanie twierdził  :)
« Ostatnia zmiana: Pn, 05 Sierpień 2019, 19:23:29 wysłana przez xanar »
Twój komiks jest lepszy niż mój

Bender

  • Gość
Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #762 dnia: Pn, 05 Sierpień 2019, 19:53:44 »
Żeby dodać dramaturgii powinien zastosować swój ulubiony numer i sam sobie odciąć mikrofon. :D

Online perek82

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #763 dnia: Pn, 05 Sierpień 2019, 20:49:53 »
Nałożył na siebie karę pieniężną. Nie tak dramatyczne jak wyłączenie mikrofonu ale zawsze coś
Trwa zabawa w wybieranie komiksów, które koniecznie trzeba przeczytać. Jeśli lubisz takie akcje, to zajrzyj tutaj:
https://forum.komikspec.pl/komiksowe-top-listy/100-komiksow-ktore-musisz-przeczytac-(przed-smiercia)/

Offline isteklistek

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #764 dnia: Pn, 05 Sierpień 2019, 21:11:22 »
Z dymisji nici, chyba, że zacznie pojawiać się nawet jako plotka nazwisko następcy, to wtedy może być różnie, bo marszałek chcąc uniknąć kompromitacji odwołania po głosowaniu sam poda się do dymisji. Dziwne, że tak chętnie spekulujące media na rozmaite tematy siedzą cicho, a szczególnie te opozycyjne.