Autor Wątek: Dyskusje światopoglądowe  (Przeczytany 130678 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Arion Flux

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #660 dnia: Pt, 02 Sierpień 2019, 16:19:35 »
Dziekuję bardzo  :)

Offline parsom

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #661 dnia: Pt, 02 Sierpień 2019, 16:20:14 »
Zamiast zajmować się bzdurami, nasi szanowni politycy powinni w końcu zająć się tym:

http://policja.pl/pol/mapa-wypadkow-drogowych/527,Mapa-wypadkow-drogowych-ze-skutkiem-smiertelnym-WAKACJE-2019.html

Ale co im to, oni mają samoloty. Albo sprawnych BORowców za kierownicą.

Online xanar

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #662 dnia: Pt, 02 Sierpień 2019, 16:23:31 »
Aktualnie reklama ma 800 tys. łapek w górę i 1,5 mln. w dół, także komuś tam się podoba. Jak widać większości się nie spodobała skoro produkty Gillette troszkę gorzej zaczęły się sprzedać.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline parsom

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #663 dnia: Pt, 02 Sierpień 2019, 16:24:05 »
Kogo obraża i w jaki sposób? I reklama walcząca ze stereotypami jest stereotypowa? Możesz rozwinąć, bo nie kumam.

Dałem ci linki, czytaj. Ja się nie podejmuję dyskusji na poziomie rodem ze spotkań młodzieżówki KSČ.

Offline Szekak

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #664 dnia: Pt, 02 Sierpień 2019, 16:26:27 »
Ty się nie podejmujesz żadnej dyskusji, nie potrafisz niczego uargumentować, to samo było jak zapytałem o lewicową platformę, też cisza. Linki to sobie sam czytaj, ja się pytam o twoje zdanie, skoro swoje zdanie wyrażasz na forum. No chyba, że wyraziłeś czyjeś zdanie, a nie swoje, w takim razie masz moje rozgrzeszenie.
« Ostatnia zmiana: Pt, 02 Sierpień 2019, 16:29:13 wysłana przez Szekak »
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline parsom

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #665 dnia: Pt, 02 Sierpień 2019, 16:34:23 »
A masz jeszcze jeden, poczytaj: https://blog.usejournal.com/https-medium-com-kerismith-gillette-goes-for-woke-77eaa9773338

Gdzie ja pisałem coś o lewicowej platformie? Hamujcie ten zapał, towarzysze, bo już wam rzeczywistość zniekształca.

Użytkownik usunięty53490

  • Gość
Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #666 dnia: Pt, 02 Sierpień 2019, 16:36:24 »
Na próbę zbanowałem na chwilę wszystkich udzielających się w tym wątku. Faktycznie, dużo przyjemniej się to czyta :) Same mądrości :))))

ROTFL

Online xanar

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #667 dnia: Pt, 02 Sierpień 2019, 16:42:56 »
No to jeszcze siebie zbanuj i będzie git  ;D
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Szekak

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #668 dnia: Pt, 02 Sierpień 2019, 16:43:48 »
A masz jeszcze jeden, poczytaj: https://blog.usejournal.com/https-medium-com-kerismith-gillette-goes-for-woke-77eaa9773338

Gdzie ja pisałem coś o lewicowej platformie? Hamujcie ten zapał, towarzysze, bo już wam rzeczywistość zniekształca.
Ale mnie nie interesuje czyjes zdanie, tylko twoje, bo rozumiem, ze swoje wyraziles zdanie wczesniej mowiac, ze reklama jest obrazliwa? Czy moze nie masz swojego zdania i tylko powtarzasz po kims?

Ok, faktycznie nie ty mowiles, ale widocznie was ta cecha laczy. Czemu nazywasz mnie towarzyszem?
Piękno jest w oczach patrzącego.

Kapral

  • Gość
Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #669 dnia: Pt, 02 Sierpień 2019, 16:53:32 »
Przecież oni tylko przekazami dnia jadą. Albo linkami. Z głowy nic nie wycisną. No sorry, taka prawda.

Offline parsom

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #670 dnia: Pt, 02 Sierpień 2019, 16:56:15 »
A skąd wiesz, skoro nie widzisz? I skąd pierniczyć o tych przekazach dnia, bo sam nimi jedziesz. Twoja sztandarowa odpowiedź - przekaz dnia. Trzy tygodnie na forum a syfu narobiłeś jak mało kto. Zdolny z ciebie chłopak.

Offline Szekak

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #671 dnia: Pt, 02 Sierpień 2019, 17:02:44 »
Może jak ja cytuje, to wtedy widzi twoja wypowiedz, co nie zmienia faktu, ze takie wrzutki o obrazliwej reklamie i towarzyszach, a potem ucieczka sa slabe.

No i czyimi przekazami dnia on jedzie? Platformy, Wiosny, czy może Kukiza?
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline parsom

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #672 dnia: Pt, 02 Sierpień 2019, 17:04:34 »
Nie obchodzi mnie czy widzi w cytatach - nie chce ze mną rozmawiać, niech się nie odzywa na mój temat.
Przekaz dnia ma swój. Równie nędzny jak każdy inny. Zostałeś jego rzecznikiem?

Offline Szekak

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #673 dnia: Pt, 02 Sierpień 2019, 17:14:36 »
Ja cie tylko informuje, ze moze jednak widzi, bo twierdzisz, ze nie widzi.

Aha, swoj przekaz dnia ma, czyli ma po prostu swoje zdanie na to wychodzi. Hmm, to chyba dobrze? Zazdrościsz mu czy jak?
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline parsom

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #674 dnia: Pt, 02 Sierpień 2019, 17:16:07 »
Jego zdanie brzmi "przekaz dnia". Wiem że znalazłeś pokrewną duszę, ale gdzie ty widzisz jakiś sens w zbywaniu wszystkiego tymi słowami?
I jeszcze k... jeden lubi odpowiedzi na coś, czego nie widzi. Trol rasowy.