Autor Wątek: Dyskusje światopoglądowe  (Przeczytany 129535 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Bender

  • Gość
Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #645 dnia: Pt, 02 Sierpień 2019, 09:19:50 »
Nie trzeba czekać do wyborów, już teraz nie wykonują wyroków sądu.

Kapral

  • Gość
Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #646 dnia: Pt, 02 Sierpień 2019, 10:09:25 »
To ja się nie dziwię, że pis takie poparcie ma społeczne, jak społeczeństwo dotyka moralnego dna i nie tylko nie ma nic przeciwko fabrykowaniu dowodów i wrabianiu człowieka który został wybrany w demokratycznych wyborach z poparciem 57,67%.
Elektorat domaga się chleba i igrzysk (czytaj: krwi), więc trzeba mu dać te igrzyska.

Użytkownik usunięty53490

  • Gość
Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #647 dnia: Pt, 02 Sierpień 2019, 10:14:37 »
Ja rozumiem, że mają tak wielką władzę, że potrafią uwolnić od zarzutów swoich. Jednak ciągle się zastanawiam, dlaczego mając już takie narzędzia jakie mają nic się nie dzieje z obozem przeciwnym, a szczególnie z ludźmi nad którymi ciążą podejrzenia o różnego rodzaju afery.... miało być spektakularne wsadzanie do wiezień - czego pewnie lud oczekiwał - a są posiedzenia komisji, które niczego nie przynoszą poza wzajemnymi pyskówkami. O ile się orientuje żaden dziennikarz, który miał jakieś konflikty z prawem i miał nie po drodze z partią też nie siedzi za kratami, ani nikt nie zaostrzył kar choć mieli ich na widelcu jak Najsztuba. Na dzień dzisiejszy chyba tylko swój Misiewicz stał się ofiarą.... nawet nie ma spektakularnego ciągania po sądach Jerzego Urbana, który nie dość, że jest twarzą poprzedniej epoki, to wcale się z tym nie kryje i jeszcze dowala władzy na każdym kroku np. filmikami na yt - ani nie uszczuplili mu majątku, ani zabierają mu ostatnich lat życia, może czekają na jakiś pośmiertny proces, by tylko był - ogólnie ja bym był daleki od twierdzenia, że nastaną jakieś czasy, porządku, rozliczenia na większą skalę.

Tu nie ma się nad czym zastanawiać :) Polityk politykowi niestety krzywdy nie zrobi nigdy. Oni tak tylko w telewizji się obrzucają błotem, grożą rozliczeniami, Trybunałem Stanu, więzieniami, itp. Poza kamerą przybijają sobie piątkę i idą na piwo. Nie robienie sobie krzywdy jest niepisaną zasadą również dlatego, że każdy z nich wie, że nie będzie w partii rządzącej wiecznie i jeśli teraz rozliczy poprzedników, to potem ktoś następny rozliczy jego. Nic nie będzie z tych głośnych zapowiedzi. Dla mnie osobiście jest to rozczarowujące, bo ja życzyłbym sobie solidnego rozliczania poprzedników, bo to na pewno obniżyłoby poziomu korupcji i rozpasania w polityce. No ale niestety jest to nierealne.

Przypadek Misiewicza jest trochę inny - on jest "swój", więc nikogo później nie rozliczy, a do tego padł ofiarą wewnętrznej rozgrywki PiS i arogancji Macierewicza, który myślał, że jest nie do ruszenia. Kaczyński musiał mu udowodnić, że tak nie jest, przy okazji nie stawiając Macierewicza pod ścianą, bo wtedy poszliby na noże i skończyłoby się to tragicznie dla całej formacji. Pokazał mu zatem na Misiewiczu, a Macierewicz zrozumiał :)

Online perek82

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #648 dnia: Pt, 02 Sierpień 2019, 14:09:33 »
Powinni poprzednikow palić na stosie ku uciesze ludu.
Trwa zabawa w wybieranie komiksów, które koniecznie trzeba przeczytać. Jeśli lubisz takie akcje, to zajrzyj tutaj:
https://forum.komikspec.pl/komiksowe-top-listy/100-komiksow-ktore-musisz-przeczytac-(przed-smiercia)/

Offline xanar

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #649 dnia: Pt, 02 Sierpień 2019, 14:20:00 »
W sumie nie taki głupi pomysł, rozwiązałby się problem tych samych ludzi przy korycie  :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline xanar

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #650 dnia: Pt, 02 Sierpień 2019, 14:57:03 »
Procter & Gamble odnotowało 8 miliardów dolarów straty na marce Gillette.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline amsterdream

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #651 dnia: Pt, 02 Sierpień 2019, 15:02:52 »

Też zrezygnowałem z ich produktów po tej reklamie.

Kapral

  • Gość
Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #652 dnia: Pt, 02 Sierpień 2019, 15:31:37 »
Nie kumam. Co jest nie tak z tą reklamą? Wytłumaczy ktoś?


Kapral

  • Gość
Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #654 dnia: Pt, 02 Sierpień 2019, 15:39:52 »
Sorry, chłopie, ale akurat Twoich postów nie widzę. Może ktoś inny?

Offline parsom

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #655 dnia: Pt, 02 Sierpień 2019, 15:41:38 »
Jak mi przykro... Czym się naraziłem, jak mogę zmyć swoje przewiny? I po cholerę się do mnie odzywasz, skoro nie chcesz ze mną rozmawiać?

Kapral

  • Gość
Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #656 dnia: Pt, 02 Sierpień 2019, 15:53:16 »
Dziękuję bardzo  :-\

Offline Szekak

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #657 dnia: Pt, 02 Sierpień 2019, 16:06:05 »
Jest stereotypowa, obraźliwa itd. itp.
Kogo obraża i w jaki sposób? I reklama walcząca ze stereotypami jest stereotypowa? Możesz rozwinąć, bo nie kumam.
« Ostatnia zmiana: Pt, 02 Sierpień 2019, 16:17:24 wysłana przez Szekak »
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Arion Flux

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #658 dnia: Pt, 02 Sierpień 2019, 16:06:41 »
Dziękuję bardzo  :-\
No nareszcie jakaś nowa zabawa na forum, bo już robiło nudno. Forumowa ciuciubabka: odpowiadamy na posty bez ich czytania. Ale pewnie, chlopaki, bawicie sie w to tutaj od dawna, a ja glupi dopiero teraz zajarzyłem.

Kapral

  • Gość
Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #659 dnia: Pt, 02 Sierpień 2019, 16:14:27 »
No nareszcie jakaś nowa zabawa na forum, bo już robiło nudno.

Gdybym był złośliwy, napisałbym coś o naruszaniu §3 ust. 8 Regulaminu. Ale ja w ogóle nie jestem złośliwy :)