Autor Wątek: Dyskusje światopoglądowe  (Przeczytany 129449 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Bender

  • Gość
Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #600 dnia: Cz, 01 Sierpień 2019, 07:21:25 »
Bądź wyrozumiały... obelgi to desperacja, nic więcej.  ::)

Kapral

  • Gość
Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #601 dnia: Cz, 01 Sierpień 2019, 07:43:34 »
Nieprawda. Dla obecnego reżimu i jego wyznawców obelgi stanowią modus operandi. Są stosowane z pełnym wyrachowaniem, żeby odczłowieczyć i zdyskredytować przeciwnika.

Bender

  • Gość
Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #602 dnia: Cz, 01 Sierpień 2019, 07:46:17 »
To nadal desperacja, tylko w innej skali. ;)

Online parsom

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #603 dnia: Cz, 01 Sierpień 2019, 14:36:05 »
Nieprawda. Dla obecnego reżimu i jego wyznawców obelgi stanowią modus operandi. Są stosowane z pełnym wyrachowaniem, żeby odczłowieczyć i zdyskredytować przeciwnika.

Nie wiem o kim konkretnie bredzisz, ale przyganiał kocioł, widzisz belkę i tak dalej. Śmiecisz, trolujesz, rzucasz jakimiś epitetami o prawicowości itd. Ty naprawdę myślisz, że jesteś lepszy od pisowców? Nie - masz taką samą fiksacje jak oni, tylko obiekt jest inny.

Użytkownik usunięty53490

  • Gość
Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #604 dnia: Cz, 01 Sierpień 2019, 16:20:00 »
Rozumem, że słowo "kretyn" zostało na tym forum zalegalizowane i od tej pory będę mógł go sobie używać kiedy mnie najdzie ochota i adminom nic do tego. Zapamiętam, na pewno się przyda :)

Przypominam, że to ty pierwszy zapoczątkowałeś obrzucanie się takimi epitetami. Dokładnie takimi. Bender nawet tę wypowiedź zacytował, epitet uprzednio usuwając, a potem strugał głupka, że nie zauważył. Tak jak teraz struga, że oczywiście epitetom winna jest tylko jedna ze stron. A tymczasem to nasze forum wydaje się być doskonałym odzwierciedleniem świata rzeczywistego - najpierw prowokujecie, obrażacie, wyzywacie, a potem jak dostaniecie po łapach, lamentujecie, że wszyscy dookoła tacy nietolerancyjni, agresywni i chamscy :)

Offline Szekak

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #605 dnia: Cz, 01 Sierpień 2019, 17:12:23 »
A tymczasem to nasze forum wydaje się być doskonałym odzwierciedleniem świata rzeczywistego - najpierw prowokujecie, obrażacie, wyzywacie, a potem jak dostaniecie po łapach, lamentujecie, że wszyscy dookoła tacy nietolerancyjni, agresywni i chamscy :)
Powiedzial gosc ktory co chwila prowokoje, obraza, wyzywa, a potem jak dostanie po lapach to lamentuje i z placzem biegnie skarzyc sie moderatorowi. Apasz, ty jestes komiczny. xD

Ty naprawdę myślisz, że jesteś lepszy od pisowców? Nie - masz taką samą fiksacje jak oni, tylko obiekt jest inny.
No wlasnie to jest sukces pisu, ze przekonal czesc spoleczenstwa, ze homofobia, faszyzm, chamstwo itp. sa takimi samymi pogladami jak kazde inne i nie trzeba sie ich wstydzic no i mamy to co mamy, apasz paraduje po forum zadowolony ze swojej homofobii i jak gdyby nigdy nic obraza mniejszosci, stawia na rowni ofiary z oprawcami i jeszcze jest dumny z siebie.
« Ostatnia zmiana: Cz, 01 Sierpień 2019, 17:15:36 wysłana przez Szekak »
Piękno jest w oczach patrzącego.

Online parsom

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #606 dnia: Cz, 01 Sierpień 2019, 17:22:57 »
Nie o tym mówię - mówię o odmawianiu człowieczeństwa mieszkańcom np. Podkarpacia, o wyzywaniu od pisowców, czy o błyskawicznym kategoryzowaniu każdego poglądu tylko do grup "my" lub "oni" (przy czym grupa "oni" zawsze oznacza pisowców - każdy pogląd odmienny od "naszego" nie jest po prostu odmiennym poglądem, tylko jest poglądem "pisowskim"). I nie, to nie jest wina PiSu. PiS na tym zyskuje, ale młodzi, wykształceni z wielkich miast mają w tym swoje niepodważalne zasługi. Są tak samo dogmatyczni jak pisowcy.

A dla poparcia moich słów palnę tym raportem: http://cbu.psychologia.pl/uploads/f_bulska/Polaryzacja%20polityczna%202.pdf
Chociaż z niego w zasadzie wynika, że zwolennicy opozycji są jeszcze bardziej zapieczeni w nienawiści niż zwolennicy PiSu.
« Ostatnia zmiana: Cz, 01 Sierpień 2019, 17:28:09 wysłana przez parsom »

Bender

  • Gość
Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #607 dnia: Cz, 01 Sierpień 2019, 17:52:03 »
Nie o tym mówię - mówię o odmawianiu człowieczeństwa mieszkańcom np. Podkarpacia, o wyzywaniu od pisowców, czy o błyskawicznym kategoryzowaniu każdego poglądu tylko do grup "my" lub "oni" (przy czym grupa "oni" zawsze oznacza pisowców

" A mieszkańcy Podlasia to zupełnie inny gatunek człowieka, bardziej przystający mentalnie do Białorusi, czy Rosji, niż do reszty Polski. "
- Apasz, 2019

Online parsom

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #608 dnia: Cz, 01 Sierpień 2019, 17:53:31 »
Aha. Apasz. Pozamiatałeś.

Kapral

  • Gość
Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #609 dnia: Cz, 01 Sierpień 2019, 18:02:18 »
" A mieszkańcy Podlasia to zupełnie inny gatunek człowieka, bardziej przystający mentalnie do Białorusi, czy Rosji, niż do reszty Polski. "
- Apasz, 2019

Naprawdę tak napisał? Jednak miałem nosa co do niego :)
A tak na marginesie, to z każdym ignorowanym prawakiem coraz lepiej czyta mi się to forum. Mam już czterech w kolekcji :) Polecam.

Online parsom

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #610 dnia: Cz, 01 Sierpień 2019, 18:02:51 »
Proszę bardzo, egzemplifikacja:
Artykuł taki: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,25049697,smartfonowe-zombie-w-szczecinie-kobieta-z-dwojka-dzieci-prawie.html?v=1&pId=53678083&send-a=1#opinion53678083
A pod nim komentarz:
"znalezc pisowska debilke i ukarac"
Na chwilę obecną 3 polubienia.

To powyżej zresztą też jest dobrą ilustracją.
« Ostatnia zmiana: Cz, 01 Sierpień 2019, 18:10:28 wysłana przez parsom »

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #611 dnia: Cz, 01 Sierpień 2019, 18:17:17 »
   Tu nie potrzeba żadnych egzemplifikacji, wystarczy poczytać wpisy. W kółko tylko my-wy-oni-tamci-sramci-tłuszcza-płatne trolle-prawaki-lewaki-propaganda-reżim i tak w koło Macieju, jakbyś dyskutował z dziećmi Stalina. Mam wyprany mózg, jestem płatnym ogłupionym trollem, pisowcem, homofobem i Bóg wie kim jeszcze o dziwo ksiądz mi do łózka chyba nie wchodził. Na trzy osoby udzielające się w tym temacie ze swoimi łże-liberalnymi poglądami, wszystkie trzy mają głębokie wewnętrzne przekonanie o swojej niesamowitej przewadze nad resztą ludzkości, a dwie z nich to dużego kalibru gamonie co uwierzyli, że postawienie krzyżyka w odpowiedniej kratce nominuje ich do grona młodej inteligencji.

Offline Szekak

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #612 dnia: Cz, 01 Sierpień 2019, 18:21:57 »
Brawo, zrobiłeś to samo co zarzucasz innym którymi tak gardzisz. Raz, że rozdzielasz na my-oni, a dwa, że uważasz się za lepszego od tamtych obrażając ich. Podobny poziom osoba z cytatu na który powołuje się parsom.
« Ostatnia zmiana: Cz, 01 Sierpień 2019, 18:27:18 wysłana przez Szekak »
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline death_bird

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #613 dnia: Cz, 01 Sierpień 2019, 18:28:34 »
@Skandalista

Bo też PO wyszła/udała się jedna genialna sztuczka "pijarowska": udało im się wmówić ludziom, że ci, którzy głosują na nich to "młodzi, wykształceni, z dużych miast". I teraz spragnieni awansu społecznego uważają, że głosowanie na sitwę zapewnia im automatyczny awans na drabinie społecznej.
Innymi słowy głosowanie na PO jest świetnym plastrem na różnorakie kompleksy. Można poczuć się "elytą" i jednocześnie pośmiać z tych "z Polski B".
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline Arion Flux

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #614 dnia: Cz, 01 Sierpień 2019, 18:32:50 »
[...] A tak na marginesie, to z każdym ignorowanym prawakiem coraz lepiej czyta mi się to forum. Mam już czterech w kolekcji :) Polecam.
Kapral, bardzo dobrze, tylko musisz sobie zdawać sprawę, że ten silnik forum ma zmienną odpowiadającą za ignora na jednym bajcie i co za tym idzie, jak gdy przekroczysz 255 ignorow, to się zeruje. Znam to z autopsji, bo kurde nieważne czy prawak, czy lewak, wszyscy mnie tutaj wkurzają i chciałem dac ignora wszystkim, zeby w koncu w spokoju moc czytać swoje posty. A tu nici, obkreciło sie i znow muszę sie meczyc.