Autor Wątek: Dyskusje światopoglądowe  (Przeczytany 129463 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline perek82

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #480 dnia: Pn, 29 Lipiec 2019, 22:26:31 »
TVP dostaje też kasę z budżetu więc tenteges nie trzeba mieć telewizora by na to płacić.
Trwa zabawa w wybieranie komiksów, które koniecznie trzeba przeczytać. Jeśli lubisz takie akcje, to zajrzyj tutaj:
https://forum.komikspec.pl/komiksowe-top-listy/100-komiksow-ktore-musisz-przeczytac-(przed-smiercia)/

Offline death_bird

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #481 dnia: Pn, 29 Lipiec 2019, 22:30:03 »
E tam pdlatuje, wystarczy 2+2 dodac i widac w jakim kierunku zmierzamy, a nasza wspaniala publiczna rezimowka nie jest w niczym gorsza od tej w Rosji, no ale jak Kurski zrobi show dla ciemnego ludu to nie ma ch.. we wsi. Przypominam tez, ze przed ostatnimi wyborami jedna z obietnic rzadu byl pakiet demokratyczny. xD

To obudź mnie jak już będziemy w tej Rosji. Rosjanki w sumie ładne dziewczyny. ;)
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Online xanar

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #482 dnia: Pn, 29 Lipiec 2019, 22:59:23 »

Natomiast zalinkowany ranking Reporterów bez Granic nie musi wcale oznaczać winy partii rządzącej w Polsce.

Oczywiście, że nie musi i pewnie to, że akurat Polska spadła w tym rankingu pod rządami PiS, to na pewno przypadek.

Apasz, a jak się zapatrujesz na to, że Marszałek Sejmu wozi rodzinę, rządowym samolotem ?
« Ostatnia zmiana: Pn, 29 Lipiec 2019, 23:32:01 wysłana przez xanar »
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Szekak

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #483 dnia: Wt, 30 Lipiec 2019, 04:57:13 »
Jak to co mysli, zaznajom sie z przekazem dnia pisu w tej sprawie i bedziesz wiedzial co mysli apasz.


BTW, pluralizm wedlug apasza - jak w jednej alejce po nocach siedzi zbok i lapie murzynki za tylek to trzeba w nastepnej alejce podeslac policjanta ktory bedzie gwalcil biale. Oliwa sprawiedliwa, czego tu nie rozumiecie? Juz pomijam kwestie zasiegow gdzie takie tvp ma znacznie wiekszy zasieg odbiorcow i na takich bieszczadach wiekszosc nie ma mozliwosci skonfrontowania propagandowego scieku ktory tak ceni sobie apasz z jakas inna telewizja informacyjna ktorej pracownicy maja jakis honor czy przyzwoitosc. No i pamoetajcie - jezeli nie placicie abonamentu telewizyjnego to nie macie prawa oczekiwac przestrzegania prawa! A tak w ogole to popierac i nie przeszkadzac jak apasz.



E:
O, kolejny przykład na to jak fukncjonuje kaczystan.

"Nie będzie dziś ujawnienia list poparcia kandydatów do KRS. Do Kancelarii Sejmu wpłynęło postanowienie Prezesa UODO zobowiązujące do powstrzymania się od upublicznienia danych osobowych sędziów do czasu wyjaśnienia przez niego sprawy."

Od kiedy to pisowski pionek ustawiony na czele Urzędu Ochrony Danych Osobowych (zresztą nawet to odbylo sie z naruszeniem prawa) ma prawo wstrzymywać realizację wyroków Naczelnego Sądu Administracyjnego? Jak trzeba być zaślepionym by nie czuć odrazy patrząc na tego typu cyrki w swoim kraju?
« Ostatnia zmiana: Wt, 30 Lipiec 2019, 08:57:18 wysłana przez Szekak »
Piękno jest w oczach patrzącego.

Kapral

  • Gość
Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #484 dnia: Wt, 30 Lipiec 2019, 09:48:50 »
Mamy TVP, TK, KRS, a teraz UODO... i nie zawahamy się ich użyć :)

Offline eyesore

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #485 dnia: Wt, 30 Lipiec 2019, 10:14:48 »
Ciekaw jestem ilu spośród wymądrzających się o roli, jaką powinna spełniać telewizja publiczna, płaci abonament RTV :) Bo jeśli ktoś nie płaci "na pisowską telewizję" to nie ma prawa się wypowiadać co w niej ma być wyświetlane.




Bredzisz kolego,
raz że to państwowa tv, wiec każdy ma prawo ich krytykować (w odróżnieniu od prywatnych podmiotów które mogą sobie udostępniać co chcą bo robia to za swoja/czyjąś PRYWATNĄ kasę. Swoja drogą śmieszy mnie ten ból dupy z Ikeą, za zwolnienie pracownika o takich a nie inny poglądach, jak mają to wpisane w statucie firm to albo się podporządkujesz ale spadaj lub zmień pracę).
Dwa, kasa "powinna" byc z abonamentu ale jak widać nawet pisowaska armia ma ich w odbycie i nie płaci więc zabieraja z budżetu państwa, czyli podatków czyli mojej kasy= każdy ma prawo o nich pisać co chce.

Użytkownik usunięty53490

  • Gość
Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #486 dnia: Wt, 30 Lipiec 2019, 12:24:48 »
To obudź mnie jak już będziemy w tej Rosji. Rosjanki w sumie ładne dziewczyny. ;)

W sumie racja :) I nie ma parad homoseksualistów :)

Oczywiście, że nie musi i pewnie to, że akurat Polska spadła w tym rankingu pod rządami PiS, to na pewno przypadek.

Ale wykaż związek przyczynowo-skutkowy. W jaki konkretnie sposób nieprzychylni władzy dziennikarze są dyskryminowani. Tylko mi tu nie wyskocz z jakimś Durczokiem, któremu Kaczyński wlewał na siłę wódkę do gardła i szantażem posadził za kółko :D

Bo póki co, to dziennikarze, a właściwie dziennikarki w Polsce są wulgarnie atakowane przez uczestników oPOzycyjnych pikiet.

Cytuj
Apasz, a jak się zapatrujesz na to, że Marszałek Sejmu wozi rodzinę, rządowym samolotem ?

Skandaliczne, powinien podać się do dymisji. A skąd zainteresowanie moim zdaniem w tym temacie? Ale skoro już wywołany został temat, to go trochę rozwinę. Bo oczywiście w związku z jego politycznym rozgrywaniem zamazany zostaje obraz znacznie bardziej irytującego zjawiska - ryczałtów dla polityków. Ujawniono przy tej okazji, że ryczałt za przelot samolotem to 500 czy 600 zł, czyli cena zupełnie nierynkowa. Do tego ryczałt na paliwo, ryczałt na biuro poselskie, ryczałt na mieszkanie, czy tam hotel. Pasożyty dzięki tym ryczałtom żyją sobie jak królowie. To jest prawdziwa przyczyna nadużyć. Nadużyć ze strony wszystkich parlamentarzystów, a nie tylko jednego Kuchcińskiego.

Bredzisz kolego,
raz że to państwowa tv, wiec każdy ma prawo ich krytykować (w odróżnieniu od prywatnych podmiotów które mogą sobie udostępniać co chcą bo robia to za swoja/czyjąś PRYWATNĄ kasę.

Ja przecież nie napisałem nigdzie, że nie wolno TVP krytykować. Napisałem, że osoby, które nie partycypują w jej utrzymaniu, nie powinny wyrażać oczekiwań co do wyświetlanych tam treści. Czytaj ze zrozumieniem.

A dlaczego niby twoim zdaniem nie wolno krytykować podmiotów prywatnych? Ja uważam dokładnie odwrotnie - prawo mam do krytykowania kogokolwiek i czegokolwiek mi się podoba.

Offline eyesore

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #487 dnia: Wt, 30 Lipiec 2019, 12:39:48 »

Ja przecież nie napisałem nigdzie, że nie wolno TVP krytykować. Napisałem, że osoby, które nie partycypują w jej utrzymaniu, nie powinny wyrażać oczekiwań co do wyświetlanych tam treści. Czytaj ze zrozumieniem.

A dlaczego niby twoim zdaniem nie wolno krytykować podmiotów prywatnych? Ja uważam dokładnie odwrotnie - prawo mam do krytykowania kogokolwiek i czegokolwiek mi się podoba.
Jak byś zacytował całość mojej wypowiedzi to byś jej nie zmanipulował, brawo, uczysz się od TubyVPis. Przeczytaj całość mojej wypowiedzi, moze z dwa, trzy razy, na wszelki wypadek żebyś zrozumiał co napisałem (dla ułatwienia, kasa idzie z moich podatków na utrzymanie tego szajsu wiec mogę krytykować i wszyscy którzy płacą podatki czyli parktycznie każdy dorosły obywatel kraju).
Oczywiście ze mozesz krytykować firmy prywatne, tylko śmieszy mnie darcie ryja prawicowców że jest wolność gospodarcza a jak podmiot prywatny taki jak Ikea postępuję jak mu się podoba/według własny założeń, to płacz i chowanie się u ksieży pod kiecką (żeby nie było, uważam że drukarz który odmówił drukowania ulotek LBGT też miał do tego pełen prawo).

Kapral

  • Gość
Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #488 dnia: Wt, 30 Lipiec 2019, 12:53:32 »
Wolno krytykować tylko to, za co się płaci?
To jakaś nowa, neoliberalna moralność?

Offline Szekak

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #489 dnia: Wt, 30 Lipiec 2019, 12:56:40 »
Ja przecież nie napisałem nigdzie, że nie wolno TVP krytykować. Napisałem, że osoby, które nie partycypują w jej utrzymaniu, nie powinny wyrażać oczekiwań co do wyświetlanych tam treści. Czytaj ze zrozumieniem.
Aha, czyli wolno krytykować, ale krytyka nie może dotyczyć tego co jest wyświetlane. Pogubiłeś się już w swoich twierdzeniach. No i nie napisałeś, że "nie powinny", tylko napisałeś, że "nie mają prawa". Pisz ze zrozumieniem.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Bender

  • Gość
Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #490 dnia: Wt, 30 Lipiec 2019, 13:00:22 »
W sumie racja :) I nie ma parad homoseksualistów :)

Są za to zabójstwa opozycjonistów i dziennikarzy.
Also cool!

Użytkownik usunięty53490

  • Gość
Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #491 dnia: Wt, 30 Lipiec 2019, 13:05:13 »
Jak byś zacytował całość mojej wypowiedzi to byś jej nie zmanipulował, brawo, uczysz się od TubyVPis. Przeczytaj całość mojej wypowiedzi, moze z dwa, trzy razy, na wszelki wypadek żebyś zrozumiał co napisałem (dla ułatwienia, kasa idzie z moich podatków na utrzymanie tego szajsu wiec mogę krytykować i wszyscy którzy płacą podatki czyli parktycznie każdy dorosły obywatel kraju).
Oczywiście ze mozesz krytykować firmy prywatne, tylko śmieszy mnie darcie ryja prawicowców że jest wolność gospodarcza a jak podmiot prywatny taki jak Ikea postępuję jak mu się podoba/według własny założeń, to płacz i chowanie się u ksieży pod kiecką (żeby nie było, uważam że drukarz który odmówił drukowania ulotek LBGT też miał do tego pełen prawo).

W jaki sposób zmanipulowałem twoją wypowiedź? Poprzez zacytowanie jej fragmentu, do którego chciałem się odnieść? Przecież kwestia Ikei nie jest związana z dyskusją o propagandzie w mediach. Nie zamierzałem się do Ikei odnosić, bo podobnie jak ty uważam, że podmiot prywatny może sobie robić, co mu się podoba. To co, miałem się z tobą sprzeczać dla zasady, tak jak wy to robicie? O nie, ja jestem człowiekiem rozumnym :)

Wtrętem o darciu ryja prawicowców natomiast udowodniłeś, że jesteś tu kolejną, po benderze i Szekaku, osobą o mentalności ludów plemiennych. Nikt tu nie drze ryja o jakąś Ikeę, a tymczasem ty dokonałeś jakiejś dziwnej projekcji na podstawie dyskusji o mediach. No pewnie, krytyka TVN = bycie prawicowcem = darcie ryja na Ikeę. Ech, współczułbym wam poziomu intelektualnego gdyby nie fakt, że uważam to za zasłużoną karę :)

Wracając natomiast do TVP. Powtórzę raz jeszcze - nie napisałem, że nie możesz krytykować TVP. Krytykować może każdy, nawet ci, którzy nie płacą abonamentu RTV. Tak samo jak każdy może krytykować TVN, czy jakikolwiek inny podmiot, prywatny, czy państwowy. Ty natomiast, używając w kontekście dozwolonej krytyki TVP określenia "w odróżnieniu od prywatnych podmiotów", stwierdziłeś wprost, że podmiotów prywatnych krytykować nie można. Powtarzam zatem pytanie - dlaczego?

Bender

  • Gość
Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #492 dnia: Wt, 30 Lipiec 2019, 13:14:19 »
po benderze i Szekaku, osobą o mentalności ludów plemiennych.

Stary zluzuj z epitetami.

Offline Szekak

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #493 dnia: Wt, 30 Lipiec 2019, 13:15:47 »
O nie, ja jestem człowiekiem rozumnym :)
Ty jestes czlowiekiem odklejonym od rzeczywistosci.
Wracając natomiast do TVP. Powtórzę raz jeszcze - nie napisałem, że nie możesz krytykować TVP. Krytykować może każdy, nawet ci, którzy nie płacą abonamentu RTV.
Krytykowac moga ci co nie placa abonamentu, ale nie maja prawa wypowiadac sie na temat ramowki mediow publicznych zasilanych miliardami z pieniedzy obywateli. To wez wytlumacz dokladnie w jakim zakresie maja prawo krytykowac media publiczne, a w jakim zakresie nie maja prawa, bo twoje kluczenie jest doprawdy urocze.
« Ostatnia zmiana: Wt, 30 Lipiec 2019, 13:18:51 wysłana przez Szekak »
Piękno jest w oczach patrzącego.

Online xanar

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #494 dnia: Wt, 30 Lipiec 2019, 13:19:51 »
Apasz czy ty widzisz różnice między telewizją prywatną a państwową. Nie sądzisz, że telewizja tworzona za m.in. za twoje pieniądze, raczej nie powinna być "prywatną" TV partii rządzącej ?
Twój komiks jest lepszy niż mój