Autor Wątek: Dyskusje światopoglądowe  (Przeczytany 130720 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #330 dnia: Śr, 24 Lipiec 2019, 12:51:06 »
W takiej sprzeczności, że sprzedajesz tutaj brednie o tym że Wyborcza wykryła aferę o której wszyscy (jak widać nie wszyscy) wiedzieli od 25 lat. Dwie wieże, nepotyzm, łapówka, łamanie konstytucji? To są te afery? Zapomniałeś jeszcze o kradzieży pieniędzy z Fozzu przez Kaczyńskiego za co poręczył osobiście swoim honorem Janusz Heathcliff Pineiro. Ale tego GW nie wykryła, tylko TVP.

Offline Szekak

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #331 dnia: Śr, 24 Lipiec 2019, 12:53:05 »
Wszyscy wiedzieli, a tylko wyborcza pisala. No ok!

No i fajnie, ze znow nie umiesz odpowiadac na niewygodne pytania.

To jak nepotyzm, złodziejstwo, taśmy to nie są dla ciebie afery, to ja nie wiem za co ty tak tego PO nie lubisz. jednak o te 500+ widocznie chodzi! ;)



Swoja droga ciekawe kiedy antek wyjdzie z szafy podzielic sie nowymi informacjami na temat zmachu bombami termojadrowymi w smolensku.
« Ostatnia zmiana: Śr, 24 Lipiec 2019, 12:57:37 wysłana przez Szekak »
Piękno jest w oczach patrzącego.

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #332 dnia: Śr, 24 Lipiec 2019, 12:58:52 »
Nie lubię ich dlatego, że to zbieranina najzwyklejszych w świecie dyletantów, zdolnych jedynie do wykonywania rozkazów.

Offline Szekak

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #333 dnia: Śr, 24 Lipiec 2019, 13:01:45 »
To teraz to juz calkowicie nie rozumiem tego jak mozesz popierac pis, bo z kazdym zdaniem wygladasz na coraz bardziej zajadlego przeciwnika pis.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Kapral

  • Gość
Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #334 dnia: Śr, 24 Lipiec 2019, 13:07:24 »
Nie lubię ich dlatego, że to zbieranina najzwyklejszych w świecie dyletantów, zdolnych jedynie do wykonywania rozkazów.

Za to po drugiej stronie co jeden to bardziej kreatywny :) Jakież to gejzery intelektu i pomysłów na Polskę emitują z siebie ci geniusze! Jakież to skomplikowane reformy przeprowadzają, i to każdy na własną rękę, nie informując nawet Prezesa. Zdolniachy!

A do tego jaki pluralizm u nich panuje. Rozmaite opcje i frakcje cały czas się ze sobą ścierają. Wszyscy mają własne poglądy i każdy co innego mówi dziennikarzom. Gdybym ja był Prezesem partii, nigdy bym nie pozwolił na takie warcholstwo.
« Ostatnia zmiana: Śr, 24 Lipiec 2019, 13:12:26 wysłana przez Kapral »

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #335 dnia: Śr, 24 Lipiec 2019, 13:11:53 »
Nigdzie nie napisałem, że jestem wyborcą Pisu, to twoje założenie spowodowane urobieniem przez szechterówkę i inne (nie)zależne media.

Offline Szekak

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #336 dnia: Śr, 24 Lipiec 2019, 13:19:04 »
Napisalem o tym, ze popierasz pis, a nie, ze jestes ich wyborcą, czytaj ze zrozumieniem. A popierasz ich poprzez to co mowisz od kilku stron, co wynika z tego, ze jestes urobiony elegancko przez zależną telewizje pana "ciemny lud to kupi" i pana premiera "ludzie sa tak glupi ze w to wierza". :)

Czyim wyborcą jestes?

Czemu skrajnie lewackie partie o ktorych tak trabisz nie maja lewackich postulatow? Ich skrajna lewackosc objawia sie w tym, ze nie chca ukrywania pedofilii w kosciele czy czym?
« Ostatnia zmiana: Śr, 24 Lipiec 2019, 13:28:31 wysłana przez Szekak »
Piękno jest w oczach patrzącego.

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #337 dnia: Śr, 24 Lipiec 2019, 13:35:40 »
  Z jakim zrozumieniem? Takim w stylu "kto nie z nami, ten przeciwko nam"? To prosty bolszewizm jes,t a nie żadne zrozumienie, nigdzie nie napisałem że popieram pis.
  Może niech się zajmą też pedofilią wśród nauczycieli lub w środowisku artystycznym lub swoim własnym politycznym. Nie o walkę z pedofilią chodzi, bo tam dzieci na ostatnim miejscu są, tylko o walkę z kościołem.

Offline Szekak

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #338 dnia: Śr, 24 Lipiec 2019, 13:40:58 »
Nie musiales stwierdzac wprost, ze popierasz pis by popierac pis, tak jak ja nie musze stwierdzac, ze pisu nie popieram by go nie popierac. Zreszta jako osoba bliska pisowi na pewno doskonale sobie zdajesz sprawe z tego czym bolszewizm jest, bo pis to partia wyjatkowo bolszewicka.


To szkoly tez ukrywaja pedofili nauczycieli? to szkoly tez nie chca udostepniac akt na temat pedofilskich zdarzen policji? to pedofile w szkolach tez maja sie jak paczki w masle? znow widze, ze przekaz dla ciemnego ludu wszedl ci za mocno i ochrone dzieci przed pedofilami nazywasz walka z kosciolem. jezeli tak to nalezy walczyc z kosciolem, dla dobra dzieci.

ponawiam pytanie - czyim wyborca jestes?

i ponawiam kolejne po raz kolejny - czemu skrajnie lewackie partie o ktorych trabisz nie maja lewackich postulatow?
« Ostatnia zmiana: Śr, 24 Lipiec 2019, 13:45:00 wysłana przez Szekak »
Piękno jest w oczach patrzącego.

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #339 dnia: Śr, 24 Lipiec 2019, 13:48:50 »
W tej chwili za pedofilię odsiaduje wyrok aż 6 nauczycieli, wcale tego szkoły nie ukrywają. Albo pedofili nie ma tam gdzie jest najwięcej dzieci.

Offline Szekak

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #340 dnia: Śr, 24 Lipiec 2019, 13:55:54 »
Jak widać jest, skoro wyrok odsiaduje 6 nauczycieli.

Ok,czyli znow mamy brak odpowiedzi na niewygodne pytania, co do argumentacji to mamy fakty vs twoje domysly oparte na niewiadomo czym. W kosciele wszystko jest podane jak na tacy i rozliczen brak, biskupi ukrywajacy ksiezy pedofilii wciaz sa biskupami jak gdyby nigdy nic, a ty rozmywasz temat bo tak partia matka przykazala, co tam dobro dzieci, niewazne, wazne ze interes polityczny sie zgadza. Ok, ja na dzis koncze z tym tematem, milego dnia! :)
Piękno jest w oczach patrzącego.

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #341 dnia: Śr, 24 Lipiec 2019, 14:03:43 »
Na 700 tysięcy nauczycieli, 6 osób odbywa wyrok, na 30 tysięcy księży w więzieniu jest 3. No to kto tutaj co ukrywa?

Offline Szekak

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #342 dnia: Śr, 24 Lipiec 2019, 14:05:59 »
Jak nie wiesz kto co tutaj ukrywa, to odsyłam do filmu Sekielskich. Na calym swiecie pedofilow w kosciolach jest 3%-5%, w Polsce jest pewnie podobnie. Nigdzie sobie nie poradzono z pedofilia w kosciele bez specjalnych komisji skoncentrowanych wlasnie na temacie pedofilii w kosciele, dopiero to doprowadzilo do rozliczen i oczyszczenia. Statystykami na temat % pedofilii wsrod nauczycieli nie dysponuje, wiec sie nie wypowiem, ale jak masz jakieś wiarygodne źródła w temacie ukrywania pedofilii w szkołach, jak to sie odbywa i kto za to odpowiada to też się chętnie zapoznam. To już naprawdę koniec, jeszcze raz miłego dnia. :)
« Ostatnia zmiana: Śr, 24 Lipiec 2019, 14:11:21 wysłana przez Szekak »
Piękno jest w oczach patrzącego.

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #343 dnia: Śr, 24 Lipiec 2019, 14:16:05 »
Nie muszę szukać wiarygodnych źródeł bo widziałem na własne oczy. I do artykułów Michnika mnie jeszcze odeślij. Sekielski już dawno temu z dobrego dziennikarza śledczego stał się zwykłym funkcjonariuszem.

Offline misiokles

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #344 dnia: Śr, 24 Lipiec 2019, 14:23:10 »
Piszesz tak , jakbyś pamiętał jakimi sprawami Siekielski zajmował się kilka lat temu...