Autor Wątek: Dyskusje światopoglądowe  (Przeczytany 131001 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kapral

  • Gość
Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #315 dnia: Śr, 24 Lipiec 2019, 11:59:03 »
Skoro tak złakniony jesteś wiedzy. Twój Ruch, Razem, Zieloni i jeszcze sporo innej drobnicy. Wcześniej Latający Cyrk Palikota.
Chyba nie wiesz co to jest skrajna lewica :)
Skrajna lewica to był RAF, Action Directe i Czerwone Brygady. To o czym piszesz, to są jakieś kawiorowe pięknoduchy albo przybudówki PO (Palikot).

Zresztą nie od Ciebie oczekuję odpowiedzi, tylko od Riddla. Ale się pewnie nie doczekam, bo koleś jedzie w coraz grubsze inwektywy i klei głupa coraz bardziej. Tik tak, tik tak...

No chyba, że jesteście tą samą osobą i tylko Ci się konta pomyliły. Wtedy OK :)
« Ostatnia zmiana: Śr, 24 Lipiec 2019, 12:04:24 wysłana przez Kapral »

Mark Riddle

  • Gość
Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #316 dnia: Śr, 24 Lipiec 2019, 12:04:26 »
Jesteś pewien, że o mnie chodzi?

Kapral

  • Gość
Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #317 dnia: Śr, 24 Lipiec 2019, 12:06:06 »
No właśnie nie za bardzo :)

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #318 dnia: Śr, 24 Lipiec 2019, 12:06:53 »
Skrajna lewica na naszym rynku. Czego się spodziewałeś rzucania bomb na ulice i zasypywania ludzi wapnem w dołach w programie? To narazie tylko KPP oferuje.

Offline Murazor

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #319 dnia: Śr, 24 Lipiec 2019, 12:07:55 »
promocję ideologii LBGT
Ja się tam nie znam, kojarzę jedynie śmieszne obrazki jak matka zasłania dziecku oczy, żeby nie patrzył na geja, a on patrzy i zmienia się w "geja z pochodu" - latexy, dildo na czole itp.

Czym jest promocja ideologii LBGT? Wpajanie np: dzieciom, że są gejami? Czy, że bycie gejem jest spoko? Bo jeżeli to drugie to wydaję mi się, że to jest dobre, no bo to jest zwykła tolerancja. A jeżeli to pierwsze, to myślę, że te dzieciaki w końcu dorosną i zauważą, że jednak czują pociąg do płci przeciwnej, a nie tej "wpojonej".

Offline Szekak

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #320 dnia: Śr, 24 Lipiec 2019, 12:08:34 »
Ja mam bardzo mieszane uczucia. Krzywdy bym drugiej osobie nie rozbił . Popieram tolerancje, ale zaczyna mi tu coraz bardziej śmierdzieć, że pod płaszczykiem walki z tolerancją i praw, robi się po cichutku promocję ideologii LBGT. Wiadomo młode umysły są bardzo podatne na liczne manipulacje.
W sensie, że ta gazetka finansowana z pieniedzy podatnikow bo sama by sie nie utrzymala robi swiadomie promocje lgbt pod plaszczykiem walki z lgbt?
Piękno jest w oczach patrzącego.

Kapral

  • Gość
Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #321 dnia: Śr, 24 Lipiec 2019, 12:12:59 »
Skrajna lewica na naszym rynku.

No tak, w kraju ślepców jednooki jest królem :) A w kraju, w którym nie ma lewicy, każdy lekko różowy uchodzi za skrajnie czerwonego.

Bender

  • Gość
Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #322 dnia: Śr, 24 Lipiec 2019, 12:15:46 »
@ Red Fury  To tak jakbyś powiedział, że jest jakaś ideologia hetero? Równość,  to "ideologia" (skoro chcemy się trzymać tego słowa) uniwersalna a nie LGBT. A homoseksualizmu nie da się "wypromować" a tym bardziej "wpajać". Zresztą jaki ktokolwiek miałby w tym interes? Geje nie wzięli się z propagandowych ulotek. Rodzą się w wyniku heteroseksualnego aktu. Od tysiącleci. Nie wierzymy w genetyczne podłoże tego stanu? Fine. Tatuś był nie obecny w jego życiu a mama była zaborcza lub nadopiekuńcza i został gejem?.. Nadal sprawka hetero ;)  Gejem się nie stajesz po przeczytaniu ulotki. A promocje to mozna sobie zrobić na włoski tydzień w lidlu

Offline isteklistek

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #323 dnia: Śr, 24 Lipiec 2019, 12:18:20 »
Można na politycznym cyrku wyrabiać sobie opinie, ale czy to dobre rozwiązanie. Propagandowe rozwiązania nie są dobre - możesz lubić blondynki, trochę brunetki, a nie cierpieć rudych kobiet. W swojej partii okazuje się, że masz blondynki i żadnej rudej, natomiast w partii opozycyjnej 6 rudych kobiet...więc zaczynasz twierdzić, że prawdziwa Polka nie jest rudą, a blondynką i rude kobiety, to wrogowie ojczyzny, czego efektem jest farbowanie się rodaczek. Inny przykład jest taki, że dwóch posłów partii prawicowej zamówiło sobie pokój w hotelu i nagrali sex taśmę, którą na drugi dzień udostępnili światu i ona ma świadczyć o tym, że homoseksualizm jest to wyraz mody, przekonań i propagandy, bo skoro ich to dotyczyło, to innych z pewnością też.... podobnie z rudym kolorem włosów.

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #324 dnia: Śr, 24 Lipiec 2019, 12:21:35 »
Ta gazetka istnieje ponad dwadzieścia lat i była założona za prywatne pieniądze i z tego się utrzymywała tak jak i czasopisma Karnowskich czy Lisickiego, w przeciwieństwie do czegoś, w co pompowano od samego początku dotacje rządowe i co zaczynało jako gazeta Solidarności i w przeciągu kilku lat przemieniło się w klozetowy szmatławiec pod wodzą Mimichnika kwiczącego teraz, że "krew z niego wysysają".

Kapral

  • Gość
Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #325 dnia: Śr, 24 Lipiec 2019, 12:26:45 »
klozetowy szmatławiec pod wodzą Mimichnika kwiczącego

Pięknie powiedziane :) Jak zwykle zresztą...

Offline Szekak

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #326 dnia: Śr, 24 Lipiec 2019, 12:27:50 »
Ta gazetka istnieje ponad dwadzieścia lat i była założona za prywatne pieniądze i z tego się utrzymywała tak jak i czasopisma Karnowskich czy Lisickiego, w przeciwieństwie do czegoś, w co pompowano od samego początku dotacje rządowe i co zaczynało jako gazeta Solidarności i w przeciągu kilku lat przemieniło się w klozetowy szmatławiec pod wodzą Mimichnika kwiczącego teraz, że "krew z niego wysysają".
Nie interesuje mnie czy założona za prywatne pieniądze babci czy kogoś innego, interesuje mnie, że nakład jej wciąż maleje bo nikt tego ścieku nie czyta, a dochody z reklam spółek skarbu państwa wciąż rosną. Mówiąc waszym językiem - złodzieje przy korycie marnotrawią pieniądze polaków by kasta trzymająca władzę się utrzymała na stołkach.

I jak nazywasz Wyborczą klozetowym szmatławcem, to idealnie to obrazuje jak pisowska sekta jest podatna na pisowska propagandę. Przypomnę ci tylko, że ten klozetowy szmatławiec wykrył i trąbił o aferze reprywatyzacyjnej w warszawie. Jakie pisowskie klozetowe szmatławce wykryły i krzyczały o aferze powiązanej z pis? No właśnie. Wgl porownywanie Wyborczej do pisowskich szmatlawcy to jak porownywanie gowna z czekolada, totalnie inna skala profesjonalizmu dziennikarskiego.
« Ostatnia zmiana: Śr, 24 Lipiec 2019, 12:34:08 wysłana przez Szekak »
Piękno jest w oczach patrzącego.

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #327 dnia: Śr, 24 Lipiec 2019, 12:36:09 »
GW wykryło aferę reprywatyzacyjną? Człowieku, chyba ty się przechowywałeś w jakiejś kapsule czasowej i  dowiedziałeś o tym dopiero z tego szmatławca. O nieprawidłowościach podczas przekazywania nieruchomości głośno było już na początku lat 90-tych. Jolantę Brzeską spalono w 2011 roku.

Offline Szekak

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #328 dnia: Śr, 24 Lipiec 2019, 12:38:32 »
No i gdzie tu jakaś sprzeczność z tym co ja napisałem? GW mocno grzala temat afery. zreszta temat afery tasmowej za po tez mocno grzala. Gdzie jakikolwiek pisowski propagandowy sciek grzal temat afery pisu? Cokolwiek? Lapowka kaczynskiego, dwie wieze, ukrywany majatek morawieckiego, tasmy morawieckiego, drugie pensje, lamanie konsytucji, szykanowanie niewygodnych prokuratorow, nepotyzm? cokolwiek bylo grzane, czy tylko posluszne ujadanko by dalej kasa plynela? hmm? :)


btw, co do tych skrajnych partii politycznych lewicowych, to czy te skrajne partie domagaja sie prawa do adopcji dla par homoseksualnych? bo tak oczywisty postulat powinien byc dla nich absolutnym musem, a jakos nie slyszalem ani razu od np. partii Razem takiego komunikatu. :)
« Ostatnia zmiana: Śr, 24 Lipiec 2019, 12:43:33 wysłana przez Szekak »
Piękno jest w oczach patrzącego.

Kapral

  • Gość
Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #329 dnia: Śr, 24 Lipiec 2019, 12:45:14 »
W naszą dyskusję wkradł się pewien chaos, stąd moje pytanko: czy skrajna lewica, LGBT, Gazeta Wyborcza, afera reprywatyzacyjna i śmierć pani Brzeskiej to jest jakiś jeden konstrukt? Idąc tym tropem, czy to nie skrajna lewica spaliła panią Brzeską?
« Ostatnia zmiana: Śr, 24 Lipiec 2019, 12:49:48 wysłana przez Kapral »