Autor Wątek: Dyskusje światopoglądowe  (Przeczytany 130861 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Bender

  • Gość
Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #300 dnia: Śr, 24 Lipiec 2019, 11:08:59 »
   Człowieku, sam ten wątek założyłeś. Na każdej stronie widać ciebie i twoje jakże głębokie przemyślenia. Więcej się tutaj udzielasz niż w innych tematach.

Nie założyłem. Moderator go założył.
« Ostatnia zmiana: Śr, 24 Lipiec 2019, 11:11:23 wysłana przez Bender »

Offline Szekak

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #301 dnia: Śr, 24 Lipiec 2019, 11:10:38 »
Uwielbiam finansować propagandę dla sekty, cieszę się, gdy rząd rozdysponowuje moje pieniądze właśnie w ten sposób.





Leki też coraz droższe.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Online xanar

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #302 dnia: Śr, 24 Lipiec 2019, 11:17:23 »
Podobno nie ma leków  ;)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Szekak

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #303 dnia: Śr, 24 Lipiec 2019, 11:18:21 »
Też mi wspominał o tym mój lekarz, dodając, że to w 100% wina rządu, natomiast mnie ten problem nie dotknął więc wspominam jedynie o tym, który znam z autopsji.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #304 dnia: Śr, 24 Lipiec 2019, 11:20:16 »
Jak w różnych celach działają, jak 99% z tych organizacji jest czerwone?

Kapral

  • Gość
Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #305 dnia: Śr, 24 Lipiec 2019, 11:27:46 »
Przestań Bender w końcu zgrywać tutaj wesołego geja i chrzanić bzdety o jakichś propagandach, tak jakby środowiska homoseksualne nie były nigdy powiązane z partiami skrajnie lewicowymi.

A chwilę później...

Tylko pieprzenie o tym, że spora część środowiska homoseksualnego nie jest ściśle powiązana z konkretnymi partiami jest śmieszne.

I jeszcze chwilę później...

Jak w różnych celach działają, jak 99% z tych organizacji jest czerwone?

Czy mógłbyś z łaski swojej powiedzieć jak się nazywają te "konkretne, skrajnie lewicowe" partie? Bardzo jestem tego ciekaw, bo żyję tu już parę lat, a żadnej takiej partii nie widziałem.

Offline isteklistek

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #306 dnia: Śr, 24 Lipiec 2019, 11:29:00 »
Dziwne jest to, że te dyskusje światopoglądowe prowadzone przez partie prawicowe w sposób agresywny na ternie kraju nie są w żaden sposób kontynuowane na terenie Parlamentu Europejskiego, a reprezentacja jest tam spora. Może chodzi o to, że tam nie ma przychylnych mediów, kolegów na których plecach można się utrzymać, a są po prostu regulaminy, które są egzekwowane i jeżeli ktoś je złamie, to leci z posady i wypłata się nie zgadza. Niestety wyborcom nie pali się żarówka, dlaczego tutaj swiatopoglądówka jest tak agresywna, a tam siedzą cicho.

Mark Riddle

  • Gość
Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #307 dnia: Śr, 24 Lipiec 2019, 11:37:15 »
Czy mógłbyś z łaski swojej powiedzieć jak się nazywają te "konkretne, skrajnie lewicowe" partie?
A ty mógłbyś odpowiedzieć na moje pytania?

Bender

  • Gość
Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #308 dnia: Śr, 24 Lipiec 2019, 11:39:12 »
Jak w różnych celach działają, jak 99% z tych organizacji jest czerwone?

Nie wiem, nie udzielam się, znam ze słyszenia Kampanię Przeciw Homofobii. Jeśli wydają Ci się "czerwoni" to pewnie masz powody. Może zdefiniuj "czerwone", będzie łatwiej.

Kapral

  • Gość
Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #309 dnia: Śr, 24 Lipiec 2019, 11:40:47 »
A ty mógłbyś odpowiedzieć na moje pytania?

Tylko idiota odpowiada na pytania retoryczne. Nie wymagaj tego ode mnie.

To co z tymi "konkretnymi, skrajnie lewicowymi partiami"? Dowiemy się jak się nazywają?

Mark Riddle

  • Gość
Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #310 dnia: Śr, 24 Lipiec 2019, 11:47:14 »
Tylko idiota odpowiada na pytania retoryczne. Nie wymagaj tego ode mnie.
Idiota rónież snuje ciągle jakieś projekcje.

To co z tymi odpowiedziami na moje pytania?

Kapral

  • Gość
Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #311 dnia: Śr, 24 Lipiec 2019, 11:48:40 »
To wskaż mi te pytania, na które powinienem odpowiedzieć, bo coś mi chyba umknęło.

A Ty wyjaisz się wreszcie z tymi partiami, czy będziesz w nieskończoność głupa kleił?

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #312 dnia: Śr, 24 Lipiec 2019, 11:52:52 »
Skoro tak złakniony jesteś wiedzy. Twój Ruch, Razem, Zieloni i jeszcze sporo innej drobnicy. Wcześniej Latający Cyrk Palikota.

Mark Riddle

  • Gość
Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #313 dnia: Śr, 24 Lipiec 2019, 11:56:15 »
To wskaż mi te pytania, na które powinienem odpowiedzieć, bo coś mi chyba umknęło.
Znaki zapytania ci umknęły? Może mam jeszcze Ci tyłek podcierać?

Offline Red Fury

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #314 dnia: Śr, 24 Lipiec 2019, 11:57:22 »
Dziś w Gazecie Polskiej pojawiły się wlepki Strefa wolna od LGBT, a właściwie wlepki strefa wolna od ideologii LGBT bo jej treść ponoć została na ostatni moment zmieniona. Ktoś już z was zakupił Gazetę Polską są rzeczywiście umieszczone te wlepki? Co sądzicie o całej tej sprawie i aferze wokół niej, łącznie z tym, Empik nie chce gazety sprzedawać.

Mieszkam w Krakowie i w moim mieście pojawiły miejsca przyjazne LBGT z obwieszonymi licznymi kolorytowymi flagami. W waszych miastach też są takie miejsca?

Ja mam bardzo mieszane uczucia. Krzywdy bym drugiej osobie nie rozbił . Popieram tolerancje, ale zaczyna mi tu coraz bardziej śmierdzieć, że pod płaszczykiem walki z tolerancją i praw, robi się po cichutku promocję ideologii LBGT. Wiadomo młode umysły są bardzo podatne na liczne manipulacje.

It's too late...you had your chance...and I'm just getting started.