Autor Wątek: Dyskusje światopoglądowe  (Przeczytany 129476 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline death_bird

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #285 dnia: Śr, 24 Lipiec 2019, 00:14:18 »
No to o co konkretnie Ci chodzi?

Jak to o co? O podchody pod zmiany w prawie pod kątem KRiO. Z tym się nie zgadzam.
Wydawało mi się, że to chyba oczywiste. Ale może mi się tylko wydawało.

"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Kapral

  • Gość
Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #286 dnia: Śr, 24 Lipiec 2019, 06:05:02 »
Hm... A więc mamy nowy wątek: jakieś KRiO :)
Rozumiem, że kibolom z Lublina i Białegostoku wcale nie chodziło o okazję do spuszczenia komuś bęcków, ani o polskość, tradycję i chrześcijaństwo, ani nawet o obronę dziecek przed "seksualizacją" i pedofilami (zapewne murarzami, bo w tym zawodzie jest ich ponoć najwięcej), tylko przed tym mitycznym KRiO.

No nie mogę się nadziwić jaki stopień uświadomienia osiągnął wreszcie nasz aktyw robotniczy. Nawet za komuny nie był aż tak uświadomiony, bo choć w 1968 z równym zapałem tłukł studentów pod UW, to jednak nie bardzo wiedział o co partyjnym mocodawcom chodzi i wypisywał na transparentach pamiętne głupoty w stylu "Syjoniści do Syjamu" :)

A ponieważ kolega John domaga się konkretów, to proszę bardzo. Otóż chodzi mi o to, że obecna władza szczuje tłuszczę przeciw inteligencji dokładnie tak samo, jak PZPR robił to w 1968. Tylko hasła są inne. I tak samo jak wielokrotnie w historii bywało, może się to im wymknąć spod kontroli. A najzabawniejsze, że obecna władza niby brzydzi się komuną, ale metody i retorykę skrupulatnie kopiuje od towarzysza Wiesława.
« Ostatnia zmiana: Śr, 24 Lipiec 2019, 10:25:25 wysłana przez Kapral »

Online Szekak

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #287 dnia: Śr, 24 Lipiec 2019, 07:11:37 »
nie widzę aby twardy elektorat PiS miał dobrze pod skrzydłami PSL się odnaleźć, który opluwał (wbrew swojemu elektoratowi) kościół, bratał się z komunistami i pod lgbtqwerty flagą nawet dał się zbałamucić. O przebitej piątce z elSchetino i resztą złodziejskiej ekipy nie wspominając ....
Twardy elektorat pis to to nigdzie nie będzie miał dobrze, bo to jest sekta, co najlepiej widac po tym jak nie dostrzegaja wszystkich niewygodnych faktow, zlodziejstwa pis, afer itp. itd. PSL nie opluwal kosciola, wrecz przeciwnie - PSL umniejszało winy kościoła w temacie pedofilii i razem z pisem byli za tym by zamieść sprawę pod dywan, co też się stało i osoby odpowiedzialne za ukrywanie pedofilii w kościele i gwałty na dzieciach mają się świetnie, no ale pis dał przekaz, że psl opluwa kosciol bo tak im bylo wygodnie i twardy elektorat jak zawsze przyswoil. wgl to dla mnie niepojete by dla korzysci politycznej skazywac kolejne dzieci na molestowanie i gwalty, bo to wlasnie sie obecnie dzieje poprzez nierozliczanie afery pedofilskiej w kosciele.


wgl sie zastanawiam, czy to bicie dziewczynek na marszach rownosci to ochrona wartosci rodzinnych, czy moze wartosci chrzescijanskich? ogolnie prawi jak zawsze dostarczaja duza dawke beki i jak drukarz odmowil odmawil wydrukowania ulotki informacyjnej fundacji lgbt to prawi sikali w majtki z podniecenia, ale jak ikea wywalila goscia nawolujacego do morderstwa osoby homoseksualnej w pracy, albo jak empik czy bp odmawiaja dystrybucji gazety z obrzydliwa i dyskryminujaca nalepka, to swiete oburzenie. :D


PS. teraz czytam, ze andrusikiewicz (to ten ktory dostal posade od pis bo wystarczajaco dlugo i mocno ujadal w telewizji propagandowej na opozycje), wzial od 2016 do 2018, 85 tysiecy zlotych na benzyne, nie majac samochodu. dobry! nie zalapal sie na drugie pensji od beatki to inaczej sobie jakos musial radzic, obrotny chlopak.

Polska, piekny kraj, tylko ludzie zje***.
« Ostatnia zmiana: Śr, 24 Lipiec 2019, 07:36:38 wysłana przez Szekak »
Piękno jest w oczach patrzącego.

Bender

  • Gość
Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #288 dnia: Śr, 24 Lipiec 2019, 07:45:42 »
Jak to o co? O podchody pod zmiany w prawie pod kątem KRiO. Z tym się nie zgadzam.
Wydawało mi się, że to chyba oczywiste. Ale może mi się tylko wydawało.

Nie. To nie takie oczywiste. Geje to osoby a nie sekta polityczna, co próbuje Wam wcisnąć propaganda (Wasze ulubione słowo). Są fajni, niefajni, mądrzy, głupi, ładni brzydcy, jedni chcą sformalizowanych związków i inni nie chcą. Ja nie chce. Nawet jakbym chciał to co?

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #289 dnia: Śr, 24 Lipiec 2019, 10:29:58 »
   Przestań Bender w końcu zgrywać tutaj wesołego geja i chrzanić bzdety o jakichś propagandach, tak jakby środowiska homoseksualne nie były nigdy powiązane z partiami skrajnie lewicowymi. Tak jakby te parady równości i wszelkich innych -ości, odbywały się na zasadzie takiej, że spotyka dziewczyna dziewczynę, biorą się za ręce i maszerują razem czekając, aż dołączą się przypadkowi przechodnie a nie były wcześniej organizowane w celach wywierania presji i manifestacji poglądów. I tak jakby Trzaskowski podpisał deklarację LGBT+, dlatego że kocha wszystkich homoseksualistów, a nie dlatego żeby otrzymać poparcie od homo środowiska w wyborach (na wspomnienie czego, pewnie dalej sobie pluje w brodę bo wygrał z taką przewagą że pewnie by żadnej dodatkowej agitacji nie potrzebował a pedofilski smród będzie się za nim ciągnął cały czas). Jesteś na forum komiksowym, ale non stop słychać twój jazgot w tym temacie, jak tylko widzę "dyskusje światopoglądowe" to bez pudła wiem, że twój awatar się tam pojawi. Widzę, że już nawet zacząłeś stosować starą dobrą nomenklaturę NAM-WAM, jak prawidłowo sformatowany towarzysz. Wiele czasu nie minęło jak uciekłeś z płaczem z tego forum i po co tu wróciłeś? Znowu obdarzać łaską świadomości miejscowych dzikusów?
   A benderowi koledzy po piórze, pokroju Szekak, Kapral i inni używający w swoich przemyśleniach wyrażeń takich jak "sekta", "tłuszcza" czy "motłoch", pokazuje tylko to że w swoich własnych oczach jesteście intelektualną awangardą tego kraju. Ale to tylko w swoich własnych.
   Małe sprostowanie do słów Johna, homoseksualizm mnie nie obrzydza.

Mark Riddle

  • Gość
Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #290 dnia: Śr, 24 Lipiec 2019, 10:35:13 »
Hm... A więc mamy nowy wątek: jakieś KRiO :)
Ano mamy :)
Rozumiem, że kibolom z Lublina i Białegostoku wcale nie chodziło o okazję do spuszczenia komuś bęcków, ani o polskość, tradycję i chrześcijaństwo, ani nawet o obronę dziecek przed "seksualizacją" i pedofilami (zapewne murarzami, bo w tym zawodzie jest ich ponoć najwięcej), tylko przed tym mitycznym KRiO.
Hm... A tu mamy kolejny nowy wątek: jakieś o co chodziło kibolom. Jeśli koniecznie musisz wiedzieć to może ich zapytaj.
Otóż chodzi mi o to,
Jesteś pewien, że tym razem napisałeś dokładnie to o co Ci chodzi?
że obecna władza szczuje tłuszczę przeciw inteligencji dokładnie tak samo, jak PZPR robił to w 1968.
Kto to jest ta tłuszcza, inteligencja i gdzie jest to szczucie?
Tylko hasła są inne.
To dokładnie tak samo (patrz wyżej) czy inaczej?  :o
I tak samo jak wielokrotnie w historii bywało, może się to im wymknąć spod kontroli.
Co im się może wymknąć spod kontroli?
A najzabawniejsze, że obecna władza niby brzydzi się komuną, ale metody i retorykę skrupulatnie kopiuje od towarzysza Wiesława.
Ogólniki są zabawniejsze.

Online Szekak

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #291 dnia: Śr, 24 Lipiec 2019, 10:50:36 »
Tak jakby te parady równości i wszelkich innych -ości, odbywały się na zasadzie takiej, że spotyka dziewczyna dziewczynę, biorą się za ręce i maszerują razem czekając, aż dołączą się przypadkowi przechodnie a nie były wcześniej organizowane w celach wywierania presji i manifestacji poglądów.
Oh nie, na legalnej, pokojowej manifestacji ktoś śmie manifestować własne poglądy? Skandal!

Uwielbiam czytać przemyślenia homofobów. Albo kolejny piękny przykład logiki z poprzedniej strony:
@isteklistek - bo zarówno ci kibole, jak i ci demonstranci to nic innego jak dwie strony tej samej monety. I jedni i drudzy to ekstrema, które potrzebują się wyżyć na ulicy.
No tak, morderca i zamordowany to też dwie strony tej samej monety. Jak można w jednym rzedzie ustawiać uczestnikow legalnej i pokojowej manifestacji ze skrajnymi prawymi, kibolami czy naziolami którzy ich obrazaja i atakuja? Co trzeba mieć w głowie by mówić tak obrzydliwe rzeczy?
« Ostatnia zmiana: Śr, 24 Lipiec 2019, 10:55:11 wysłana przez Szekak »
Piękno jest w oczach patrzącego.

Kapral

  • Gość
Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #292 dnia: Śr, 24 Lipiec 2019, 10:50:52 »
Tak jakby te parady równości i wszelkich innych -ości, odbywały się na zasadzie takiej, że spotyka dziewczyna dziewczynę, biorą się za ręce i maszerują razem czekając, aż dołączą się przypadkowi przechodnie a nie były wcześniej organizowane w celach wywierania presji i manifestacji poglądów.

Pacz pan, to zupełnie tak samo jak marsze nacjonalistów, pielgrzymki kiboli i imprezki Radia Maryja. Zero organizacji, zero wywierania presji i manifestacji poglądów. Pełny spontan :)

A benderowi koledzy po piórze, pokroju Szekak, Kapral i inni używający w swoich przemyśleniach wyrażeń takich jak "sekta", "tłuszcza" czy "motłoch", pokazuje tylko to że w swoich własnych oczach jesteście intelektualną awangardą tego kraju. Ale to tylko w swoich własnych.
Ta tłuszcza z Białegostoku i Lublina to nie była tłuszcza? A co?

Ano mamy :) Hm... A tu mamy kolejny nowy wątek: jakieś o co chodziło kibolom. Jeśli koniecznie musisz wiedzieć to może ich zapytaj. Jesteś pewien, że tym razem napisałeś dokładnie to o co Ci chodzi? Kto to jest ta tłuszcza, inteligencja i gdzie jest to szczucie? To dokładnie tak samo (patrz wyżej) czy inaczej?  :o Co im się może wymknąć spod kontroli?Ogólniki są zabawniejsze.

Pffft... Może napisz wprost o co Ci chodzi. Nie bój się. Przecież sam się tego domagałeś :)
« Ostatnia zmiana: Śr, 24 Lipiec 2019, 10:55:09 wysłana przez Kapral »

Offline Arion Flux

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #293 dnia: Śr, 24 Lipiec 2019, 10:58:05 »
Jesli już mnie coś naprawdę napawa wstrętem to chamstwo i brak empatii. Do tego stopnia, że brzydzę się nacisnąć ikonkę cytowania.

A Bender jest na forum, bo jak mało kto tutaj zna się na komiksach.

I jedyne czemu się dziwię, że Bender nadal daje się tutaj łapać na te nic nie dające "dyskusje".  Nic nie dające przynajmniej w tym miejscu.

To takie moje całkiem prywatne zdanie.
« Ostatnia zmiana: Wt, 30 Lipiec 2019, 10:37:22 wysłana przez KukiOktopus »

Bender

  • Gość
Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #294 dnia: Śr, 24 Lipiec 2019, 10:58:11 »
   Przestań Bender w końcu zgrywać tutaj wesołego geja i chrzanić bzdety o jakichś propagandach, tak jakby środowiska homoseksualne nie były nigdy powiązane z partiami skrajnie lewicowymi. Tak jakby te parady równości i wszelkich innych -ości, odbywały się na zasadzie takiej, że spotyka dziewczyna dziewczynę, biorą się za ręce i maszerują razem czekając, aż dołączą się przypadkowi przechodnie a nie były wcześniej organizowane w celach wywierania presji i manifestacji poglądów. I tak jakby Trzaskowski podpisał deklarację LGBT+, dlatego że kocha wszystkich homoseksualistów, a nie dlatego żeby otrzymać poparcie od homo środowiska w wyborach (na wspomnienie czego, pewnie dalej sobie pluje w brodę bo wygrał z taką przewagą że pewnie by żadnej dodatkowej agitacji nie potrzebował a pedofilski smród będzie się za nim ciągnął cały czas). Jesteś na forum komiksowym, ale non stop słychać twój jazgot w tym temacie, jak tylko widzę "dyskusje światopoglądowe" to bez pudła wiem, że twój awatar się tam pojawi. Widzę, że już nawet zacząłeś stosować starą dobrą nomenklaturę NAM-WAM, jak prawidłowo sformatowany towarzysz. Wiele czasu nie minęło jak uciekłeś z płaczem z tego forum i po co tu wróciłeś? Znowu obdarzać łaską świadomości miejscowych dzikusów?
   A benderowi koledzy po piórze, pokroju Szekak, Kapral i inni używający w swoich przemyśleniach wyrażeń takich jak "sekta", "tłuszcza" czy "motłoch", pokazuje tylko to że w swoich własnych oczach jesteście intelektualną awangardą tego kraju. Ale to tylko w swoich własnych.
   Małe sprostowanie do słów Johna, homoseksualizm mnie nie obrzydza.

Kolego. Nigdy nie zaczynam tu tych tematów. I mój "jazgot" jest zawsze odpowiedzą na "super kulturalne" zaczepki kilku (tu twist: zawsze tych samych) osób. So get of my back please (no pun intended).
I jeśli jesteś tak wrażliwy na język sam przestań z tym dosrywaniem: lbtqwerty, perfumowane chusteczki, jazgot, etc.  A obiekcje kieruj do osób "pokroju".
Zrobiłem sobie przerwę z poirytowania. Nie podoba Ci się, że tu jestem? Block. Albo zrób ankietę o strefie wolnej od LBGTQWERTY jak to dowcipnie określasz. Serio. Jak Twoja propozycja wygra, już mnie tu nie ma.

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #295 dnia: Śr, 24 Lipiec 2019, 10:59:24 »
   Ani nikomu nie odmawiam prawa do manifestacji swoich poglądów, ani nie stwierdziłem nigdzie, że marsze drugiej strony nie są organizowane. Tylko pieprzenie o tym, że spora część środowiska homoseksualnego nie jest ściśle powiązana z konkretnymi partiami jest śmieszne.

Offline isteklistek

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #296 dnia: Śr, 24 Lipiec 2019, 10:59:40 »
Nawet jeżeli zmienią  KRiO, to co się zmieni? Bo rozumiem, że chodzi o tę adopcję, o którą wszyscy walczą. Procedura będzie dalej obowiązywać, gdzie będzie weryfikacja potencjalnych rodziców. Na dziś nawet jeżeli jakiś kawaler zarabiający 10x średniej krajowej obiegający się o adopcję raczej jej nie uzyska, podobnie jak małżeństwo z kilkumiesięcznym stażem, bo za krótką są jeszcze rodziną i nie jest pewne, czy przetrwają; wątpię, aby starsze małżeństwo z ponad 30 letnim stażem dostało pod opiekę dziecko, tak więc nie twierdźmy, że adopcja to taki prosty proces, gdzie w zasadzie każdy może się o niego starać i za chwilę dostanie dziecko.

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #297 dnia: Śr, 24 Lipiec 2019, 11:04:12 »
   Człowieku, sam ten wątek założyłeś. Na każdej stronie widać ciebie i twoje jakże głębokie przemyślenia. Więcej się tutaj udzielasz niż w innych tematach.

Mark Riddle

  • Gość
Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #298 dnia: Śr, 24 Lipiec 2019, 11:06:03 »
Pffft... Może napisz wprost o co Ci chodzi
Zadaje pytania. O to mi chodzi.
Nie bój się.
Ok.
Przecież sam się tego domagałeś :)
Czego się domagałem?

Bender

  • Gość
Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #299 dnia: Śr, 24 Lipiec 2019, 11:08:34 »
   Ani nikomu nie odmawiam prawa do manifestacji swoich poglądów, ani nie stwierdziłem nigdzie, że marsze drugiej strony nie są organizowane. Tylko pieprzenie o tym, że spora część środowiska homoseksualnego nie jest ściśle powiązana z konkretnymi partiami jest śmieszne.


Tak się kończą uogólnienia. Spora część na jest. Tak samo jak spora cześć każdej innej grupy społecznej. Ale mówimy o LGBT jako grupie. Nie istnieje organizacja LGBT, a co za tym idzie ta wyimaginowana propaganda, agenda, czy "promocja". Oczywiście, że są różne organizacje działające w różnych krajach i w różnych celach. Ale to są różne ogranizacje, z różnymi interesami (jak w każdej grupie społecznej), a nie ogólnoświatowa Hydra, która po cichu chce doprowadzić do upadku instytucji rodziny, czy co tam sobie ludzie wymyślają.