Autor Wątek: Dyskusje światopoglądowe  (Przeczytany 129562 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline stachel

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #105 dnia: Wt, 09 Kwiecień 2019, 09:31:44 »
Na to samo zwróciłem uwagę. Ale na zdjęciach promocyjnych już nie jest ubrana pod szyję, więc chyba akurat tak trafiło w trailerze :)

Offline jotkwadrat

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #106 dnia: Wt, 09 Kwiecień 2019, 11:20:35 »
I tak dobrze, że nie w hidżabie.

Offline wonap

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #107 dnia: Wt, 09 Kwiecień 2019, 21:46:53 »
Teraz dzieciaki mają dostęp do wszystkiego w necie więc czego kino im nie pokaże znajdą sobie same.... ;)
wbrew pozorom mają teraz więcej ograniczeń jak te pokolenie dorastające te 10-15lat temu. Teraz rodzice świadomi to blokady na wszystko bo sami wiedzą co tam jest;) Przy początkach starzy nie ogarniali;)

Offline misiokles

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #108 dnia: Wt, 09 Kwiecień 2019, 21:49:16 »
Już widzę te blokady rodzicielskie w smartfonach i messengerach dziaciaków ;)

Online isteklistek

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #109 dnia: Wt, 09 Kwiecień 2019, 21:56:56 »
Co z tego, że masz blokadę na swoim telefonie, stronie, jak kolega z bloku, czy ze szkoły jej nie ma. Nie trzeba się trudzić, kombinować, potajemnie organizować aby zobaczyć to, czy tamto. Poza tym dziś przeskoczenie zabezpieczeń to kwestia umiejętności, a dzieciaki potrafią być mocno zdeterminowane - niby nie potrafi napisać opowiadania, a potrafi rozłożyć i złożyć komputer od podstaw i wszystko zainstalować, zhakować.
« Ostatnia zmiana: Wt, 09 Kwiecień 2019, 21:59:39 wysłana przez isteklistek »

Offline LordDisneyland

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #110 dnia: So, 13 Kwiecień 2019, 16:50:11 »

Zło Allredem zwyciężaj :)



Taka ciekawostka dotycząca KSdC:

"About using her full name Kelly Sue DeConnick, she said "I didn't grow up Kelly Sue. I was Kelly. I use Sue and I insist on using Sue so that when someone sees a book with my name on it, they know it was written by a woman. I want a little girl who sees that to know that that's something she can do."  tyle wikipedia.

Tymczasem lata wcześniej:
https://www.tekstowo.pl/piosenka,johnny_cash,a_boy_named_sue.html

;)

,, - Eeeeech.''

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #111 dnia: So, 13 Kwiecień 2019, 16:56:06 »
I tak dobrze, że jednak Kelly a nie np. Karl. Cóż, miałem teorię, że być może Marvel ich zmusza do takiego pisania, ale to chyba jednak odmienne stany świadomości.

Offline laf

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #112 dnia: Wt, 16 Kwiecień 2019, 11:44:02 »
To chamowaty na dodatek niedorzeczny atak na koncepcję rodziny jako podstawowej komórki społecznej oraz prostacka reklamówka jakichś teorii queer, nie akceptuję tego szajsu.


 ;D
Lubię Cię jeszcze bardziej niż do tej pory.

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #113 dnia: Wt, 16 Kwiecień 2019, 12:24:27 »
   A dziękuję, a ja za to lubię Cię nieco mniej bo zjechałeś Herculesa (żarcik oczywiście). Dla mnie to po prostu chore, zrozumiałbym jeszcze tę fabułę gdyby to był jakiś jednorazowy wygłup, ale nie w sytuacji gdy żona scenarzysty sama będąc scenarzystą notorycznie wciska ten sam kit do swoich emanacji. Dla mnie te teorie genderyzmu to w większości totalne bzdury wyglądające jak zemsta ludzi, którzy nienawidzą całego świata za to, że sami nie są normalni.

Offline wonap


Offline LordDisneyland

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #115 dnia: Cz, 02 Maj 2019, 02:01:10 »
Mąż w tej sytuacji wygrywa, o ile mu na dzieciach nie zależy. Też bym wolał nie tachać mebli i nie podłączać różnych sprzętów, natomiast chętnie mógłbym doskonalić moje receptury sosów do makaronu i pewnie wróciłbym do sporządzania nalewek. Dobry mi kiedyś gin wychodził - do tego też mógłbym się wziąć z zapałem.

Kurde, gdzież ona ma ten rasizm utrudniający jej zycie? Mulatka, imigrantka z Karaibów, gwiazda filmowa i ulubienica mediów zarabiająca miliony? Może chodzi o to, ze kazali jej się do roli Gamory umalować na zielono, a chciała demonstrować , że black is beautiful?
,, - Eeeeech.''

Online isteklistek

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #116 dnia: Cz, 02 Maj 2019, 18:04:53 »
To taka sama sytuacja jak z Cassie Jaye, która przez rok kręciła swój dokument "Red Pill" - nagle się okazało, że trzeba zmienić front, a siostry z którymi się sympatyzowało wcale nie są takie fajne, otwarte i bezkrytyczne, jak się wydawało.

Offline Szekak

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #117 dnia: Wt, 04 Czerwiec 2019, 09:12:41 »


Jak mozna ogladac w tyle wizji? xD
« Ostatnia zmiana: Cz, 06 Czerwiec 2019, 19:47:39 wysłana przez admin »
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Gazza

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #118 dnia: Wt, 04 Czerwiec 2019, 10:20:17 »
Jak mozna ogladac w tyle wizji? xD

"W tyle wizji" - zależnie od duetu prowadzących, ale tak - lubię się pośmiać więc oglądam często z przyjemnością. Zresztą - to jedyna pozycja w TV (nie licząc imprez sportowych), którą oglądam. :) Można spokojnie oglądać, nie rozumiem skąd to pytanie...
« Ostatnia zmiana: Cz, 06 Czerwiec 2019, 19:47:59 wysłana przez admin »

Offline Neofita

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #119 dnia: Cz, 06 Czerwiec 2019, 15:51:48 »
Tu chyba nie chodzilo konkretnie o "W tyle wizji" tylko bardziej o kanal, na ktorym to leci, ktory ogladasz.
Bo w Polsce sie juz przyjelo, ze jesli ogladasz <wstaw dowolna nazwe stacji>, to jestes <przymiotnik> <rzeczownik> albo chociaz <imieslow przymiotnikowy> <rzeczownik>. Ewentualnie <liczebnik porzadkowy> <rzeczownik>.
« Ostatnia zmiana: Cz, 06 Czerwiec 2019, 19:48:14 wysłana przez admin »