Autor Wątek: Dyskusje światopoglądowe  (Przeczytany 129493 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Bender

  • Gość
Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #15 dnia: Wt, 05 Marzec 2019, 20:45:38 »
Oh for fucks sake. Na razie panowie. Było miło.

Offline wonap

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #16 dnia: Śr, 06 Marzec 2019, 20:18:01 »
Zrozum, że prawdziwa równość to brak dyskryminacji kogokolwiek przez kogokolwiek.

"Odwetowa" dyskryminacja białych facetów "bo tyle wieków rządzili, to teraz im nie zaszkodzi trochę się poczuć jak my wtedy, heh ;) " nie jest drogą.
Tylko czy to dobry pomysł, że obecnie białym można mniej bo to dyskryminacja etc a w drugą stronę za te same czyny jest inaczej?  Próg tolerancji dla każdego już został osiągnięty a od dłuższego czasu już przekraczamy i wypaczamy. Jak dla mnie, nie skończy się to dobrze. W Polsce jeszcze tego nie widać, a tam gdzie widać to ludzie już się boją reagować.

Mnie zastanawia, gdzie są łazienki dla kosmitów. Przecież powinni się czuć swobodnie bo mają do tego prawo.
https://dorzeczy.pl/swiat/95489/Urodzil-sie-jako-kobieta-ale-zmienil-plec-Znow-zmienil-zdanie-Teraz-chce-byc-bezplciowym-kosmita.html
« Ostatnia zmiana: Śr, 06 Marzec 2019, 20:25:24 wysłana przez wonap »

Mark Riddle

  • Gość
Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #17 dnia: Cz, 14 Marzec 2019, 18:20:02 »
Spoiler: PokażUkryj

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #18 dnia: Cz, 14 Marzec 2019, 18:30:35 »
  Przypomniał mi się dosyć zabawny komentarz z któregoś z głównych informacyjnych portali. "Polska to  jeszcze zbyt biedny kraj na takie rzeczy, nie stać nas na więcej niż dwie płcie. Trzeba by budować od nowa wszędzie nowe toalety, a budżet nie jest bez dna".

Online Szekak

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #19 dnia: Pt, 15 Marzec 2019, 08:15:35 »
Przejrzałem temat i się zastanawiam w jakich sytuacjach forumowa biała heteroseksualna brać czuła się ostatnimi czasy dyskryminowana. Ktoś się podzieli swoimi doświadczeniami?
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline xanar

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #20 dnia: Pt, 15 Marzec 2019, 08:35:12 »
Proszę cię bardzo:
Według badań GUS, tylko 4 % ojców uzyskuje prawo opieki nad dziećmi po rozwodzie natomiast w 96% takie prawo otrzymują matki.
Dane z 2015, ale podejrzewał, że wiele się nie zmieniły  :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Online Szekak

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #21 dnia: Pt, 15 Marzec 2019, 08:47:01 »
Pytałem o doświadczenia z Waszego życia. Z prawami do dziecka się zgadzam, dodam jeszcze ze swojej strony, że jawną dyskryminacją jest też późniejszy wiek emerytalny.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline xanar

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #22 dnia: Pt, 15 Marzec 2019, 08:49:20 »
Szczególnie, że kobiety żyją średnio chyba osiem lat dłużej  :), raczej powinno być odwrotnie  ;D
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline wonap

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #23 dnia: Pt, 15 Marzec 2019, 11:59:54 »
Każdy wie, że celem jest m.in. adopcja i wychowywanie dzieci przez homoseksualistów ale jednak do tej pory nikt nie w Polsce nie formułował tak otwarcie i wprost

https://wiadomosci.dziennik.pl/opinie/artykuly/593557,pawel-rabiej-homoseksualizm-gej-malzenstwo-polityka-adopcja-dzieci.html

Offline isteklistek

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #24 dnia: Pt, 15 Marzec 2019, 12:14:20 »
Albo adopcja, albo domy dziecka zwane bidulami.... chyba, że jest jakaś inna alternatywa?

Online Szekak

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #25 dnia: Pt, 15 Marzec 2019, 12:22:35 »
Każdy wie, że celem jest m.in. adopcja i wychowywanie dzieci przez homoseksualistów ale jednak do tej pory nikt nie w Polsce nie formułował tak otwarcie i wprost

https://wiadomosci.dziennik.pl/opinie/artykuly/593557,pawel-rabiej-homoseksualizm-gej-malzenstwo-polityka-adopcja-dzieci.html
Ale na jakiej podstawie można sobie budować tutaj jakieś zdanie? Bo ja nie jestem psychologiem bym mógł wyrażać zdanie na temat tego czy adopcja dzieci przez pary homoseksualne powinna być legalna czy nie, po prostu nie mam zdania na ten temat i uważam, że o tym powinny decydować względy czysto merytoryczne wygłaszane przez specjalistów w tym zakresie. W USA z tego co wiem jest to legalne i chyba nic złego z tego nie wynikło?
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline amsterdream

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #26 dnia: Pt, 15 Marzec 2019, 12:53:02 »
Przejrzałem temat i się zastanawiam w jakich sytuacjach forumowa biała heteroseksualna brać czuła się ostatnimi czasy dyskryminowana. Ktoś się podzieli swoimi doświadczeniami?

- w mojej poprzedniej pracy mężczyźni mieli wyższe normy niż kobiety.
- w jeszcze innej pracy kobiety pracowały na zdecydowanie lżejszych stanowiskach niż mężczyźni chociaż obie płcie były przyjmowane na to samo stanowisko.
- wchodząc do klubu nieraz musiałem zapłacić za wejściówkę 20-30zł podczas gdy kobiety stojące przede mną wchodziły za darmo.
- kiedyś chciałem obejrzeć pewien film w kinie, ale nie zostałem na niego wpuszczony bo był to jakiś tematyczny event w stylu "Kino Kobiet". To samo kino jakoś nigdy nie zorganizowało seansów "Kino Mężczyzn".

Mnie w ogóle śmieszą polscy feminiści bo w Polsce to bardziej matriarchat panuje (praktycznie całe szkolnictwo jest opanowane przez kobiety, chłopcom brakuje męskich wzorców).

Online Szekak

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #27 dnia: Pt, 15 Marzec 2019, 12:56:44 »
Ktory z tych przypadkow by Cie nie dotyczyl jakbys byl homo? :D

Z tymi klubami to czesto tak jest, staraja sie przyciagnac kobiety jak koga bo chlopy i tak przyjda i sie spija i tak.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline xanar

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #28 dnia: Pt, 15 Marzec 2019, 13:16:07 »
Albo adopcja, albo domy dziecka zwane bidulami.... chyba, że jest jakaś inna alternatywa?

Jest, zakazać dzieci w związkach heteroseksualnych :) Te dzieci w tych domach dziecka, to raczej nie biorą się z patologicznych homoseksualnych związków.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline amsterdream

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #29 dnia: Pt, 15 Marzec 2019, 13:20:40 »
Ktory z tych przypadkow by Cie nie dotyczyl jakbys byl homo? :D

Wymieniłem sytuacje dyskryminacji na linii mężczyzna-kobieta. To i tak nie są wszystkie jakie mnie spotkały. Orientacja jest tu kompletnie nieistotna.