Pozostałe > Muzyka

Muzyka filmowa

(1/23) > >>

Gieferg:
Pewnie jedna trzecia mojej półki z CD, jak nie lepiej, to różnorakie soundtracki. W tym także kilka limitowanych wydań, za które wolę nie pamiętać ile zapłaciłem.

Kilka ulubionych kawałków:

//www.youtube.com/watch?v=K1ryJDVuZ6k//www.youtube.com/watch?v=xyfMUTYK-6k//www.youtube.com/watch?v=qyvkZ5GGP60//www.youtube.com/watch?v=O6VnsUxtYyA//www.youtube.com/watch?v=3LzMQcrkUE4//www.youtube.com/watch?v=oXnAxydhZ8M//www.youtube.com/watch?v=msimASAXoys//www.youtube.com/watch?v=6YgRCF1e5A0
Wśród ulubionych kompozytorów z pewnością Silvestri (Predator, Judge Dredd), Goldsmith (Rambo, Star Trek), Poledouris (Conan, Robocop), również Trevor Jones. Preferuję wyraziste tematy przewodnie, niekoniecznie typową zimmerołupankę, choć i ta miewa przebłyski, a kilka płyt Hansa i jego naśladowców na półce miejsce znalazło.

glutamiluta:
nie film, ale serial
zastanawiam się czy bez kontekstu muzyka jest równie genialna, co po obejrzeniu
//www.youtube.com/watch?v=SsJXfkOlCLw

death_bird:
Jak ścieżki dźwiękowe to przede wszystkim "Braveheart", "Conan the Barbarian", "Gettysburg", "Kingdom of Heaven", "Robin of Sherwood", "Indiana Jones", "SW IV, V, VI". Niezłe są jeszcze "Glory", "Gladiator", "Eyes Wide Shut".

Co prawda nie próbowałem tego słuchać osobno, ale wrażenie robiła muzyka do "Interstellar".

LordDisneyland:
Pełną garścią...



//www.youtube.com/watch?v=dhPAmnNI4XQ


//www.youtube.com/watch?v=qvX8RqjS1gQ

//www.youtube.com/watch?v=o-PcUhY_nnU
//www.youtube.com/watch?v=OrPJ2sObEig
//www.youtube.com/watch?v=5u9TPujTO4E
//www.youtube.com/watch?v=ujcPxaYRA-w

//www.youtube.com/watch?v=w-VxyEjPlRU

Nikt nie wymienił J.Williamsa, a ja się nie mogę zdecydować który z jego soundtracków [poza StarWars, ale to wszyscy mają we wdzięcznej pamięci] zamieścić. Może się za czas jakiś zdecyduję :)

OokamiG:
W tym wątku powinno znaleźć się też to:
//www.youtube.com/watch?v=k3fz6CC45ok

i to:
//www.youtube.com/watch?v=CSav51fVlKU

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej