Pozostałe > Muzyka

Muzyka filmowa

<< < (2/23) > >>

death_bird:

--- Cytat: LordDisneyland w Pt, 01 Marzec 2019, 16:38:49 ---Nikt nie wymienił J.Williamsa, a ja się nie mogę zdecydować który z jego soundtracków [poza StarWars, ale to wszyscy mają we wdzięcznej pamięci] zamieścić. Może się za czas jakiś zdecyduję :)
--- Koniec cytatu ---

A do "Indiana Jones" to kto napisał nuty? ;)
Do wymienionych przez siebie wcześniej dołożyłbym "Kill Bill vol 1".

LordDisneyland:
Umknęło mię, sorry.

Gieferg:
O, ktoś tu pamięta o Flesh+Blood, nice :)


--- Cytuj --- "Braveheart", "Conan the Barbarian", "Gettysburg", "Kingdom of Heaven", "Robin of Sherwood", "Indiana Jones", "SW IV, V, VI". Niezłe są jeszcze "Glory", "Gladiator", "Eyes Wide Shut".
--- Koniec cytatu ---
Wyboldowane mam na półce.

Za Williamsem ogólnie nie przepadam jakoś bardzo (moje ulubione jego prace to JUrassic Park i Superman), ale chciałem mieć na półce jakąs reprezenację Star Wars i padło na epizod III i V.
Robin z Sherwood (Clannad - Legend) to możliwe że najważniejszy soundtrack w moim życiu :) ma tylko ten problem, że na płycie jest tylko muzyka z 1 sezonu (z trzech), no ale dla chcącego nic trudnego, większą część pozostałej muzyki też można znaleźć (I jam to, nie chwaląc się, sprawił ;)).

LordDisneyland:
Co do  Clannad -była jakaś edycja kilkuwinylowa zdaje się...

A za pominięcie muzyki z "EmpireStrikesBack" powinieneś mieć karę :)  - zapomniany nieco"RedDwarf" i gościnny występ gwiazd:

//www.youtube.com/watch?v=bHarNdY5Fnk

Gieferg:

--- Cytuj ---Co do  Clannad -była jakaś edycja kilkuwinylowa zdaje się...
--- Koniec cytatu ---

Raczej bym o tym wiedział.


--- Cytuj ---A za pominięcie muzyki z "EmpireStrikesBack"
--- Koniec cytatu ---
Que?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej