Autor Wątek: Kolekcje muzyczne  (Przeczytany 34476 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline AntekSocjalny

Odp: Kolekcje muzyczne
« Odpowiedź #270 dnia: Śr, 24 Sierpień 2022, 11:31:00 »
Pierwsze 4 albumy uwielbiam. Pamiętam jak za gówniaka, chyba 6 czy 7 klasa, zafascynowany polskim punk rockiem (Sedes, Defekt Mózgu, KSU, Para Wino, itp.) pożyczyłem od kolegi "Smash" i moją reakcją było...WTF? To nie jest punk, to jakiś pop

Offline Kielo

Odp: Kolekcje muzyczne
« Odpowiedź #271 dnia: Pn, 05 Wrzesień 2022, 00:20:03 »
Kolejna porcja staroci. Bylem zmuszony niestety do zakupu Kreatora, poniewaz moja poprzednia kopia ulegla zniszczeniu.












Online Leyek

Odp: Kolekcje muzyczne
« Odpowiedź #272 dnia: Wt, 20 Wrzesień 2022, 22:37:01 »
Nikt jeszcze nowego Behemotha nie nabył? ;) Przez to nie wiedziałem, że już była premiera :P przypadkowo na YT na recenzję trafiłem :)
Jak będę w Empiku po Relax Labrumowy to pewnie z kuponem -20% kupię, choć jak posłuchałem recenzji to więcej niż pewne, że się zawiodę. Zresztą już poprzednią płytę przesłuchałem parę razy i więcej nie miałem zdrowia - jednym uchem wpadało, drugim wypadało, nic z niej nie pamiętam. No i ostatnie premiery wielkich zespołów, które lubię to była kicha - prawie całe Iron Maiden i druga połowa Kreatora to syf totalny, Decapitated nie lepsze. Jedynie Red Hot Chilli Peppers się broni.

Na "zachętę" niby-live z Pałacu Kultury:


To otwierajace Deathless Sun jest niezłe, początek drugiego kawałka to już nudy, że wyłączylem bo wolałem iść spać :)

Offline Kielo

Odp: Kolekcje muzyczne
« Odpowiedź #273 dnia: Śr, 21 Wrzesień 2022, 10:02:46 »
Przesluchalem tego Behemotha kilka razy na youtubie i mowiac szczerze dupy nie urywa. Ida konsekwentnie obrana jakis czas droga czyli coraz lagodniej i coraz bardziej mainstreamowo. Kupie, ale tylko ze wzgledu na to, ze jestem komplecista.

Kilka ostatnio kupionych rzeczy ponizej:















Online Leyek

Odp: Kolekcje muzyczne
« Odpowiedź #274 dnia: Cz, 22 Wrzesień 2022, 18:11:34 »
No i zakupiłem :) Choć wczoraj przesłuchałem ze 2 razy z cyfry i nie porwało.


Offline Kielo

Odp: Kolekcje muzyczne
« Odpowiedź #275 dnia: Pt, 23 Wrzesień 2022, 10:01:31 »
Nie miales problemu z decyzja, ktora okladke wybrac - czarna czy biala?  ;)

Online Leyek

Odp: Kolekcje muzyczne
« Odpowiedź #276 dnia: Pt, 23 Wrzesień 2022, 10:42:44 »
Żadnego. Białe tło bardziej kontrastowe. Poza tym czarnych płyt to trochę mam, a z białych to chyba tylko Virgin Snatcha jedna płyta i ...White Worm God Dethroned :).

Offline AntekSocjalny

Odp: Kolekcje muzyczne
« Odpowiedź #277 dnia: Śr, 28 Wrzesień 2022, 17:11:09 »
Może nie winyle ale jaram się jak kościół w Norwegii. Świeże reedycje polskiej legendy black viking metal Iuvenes

Offline AntekSocjalny

Odp: Kolekcje muzyczne
« Odpowiedź #278 dnia: Nd, 23 Październik 2022, 11:30:06 »
Nikt nic nie wrzuca to przypominam o tym temacie, hehe. Kilka winylowych zakupów z ostatnich dwóch tygodni. W pierwszej kolejnosci klasyk nad klasykami Motley Crue (w maju przyszłego roku grają koncert z Def Leppard w Krakowie ). Do zakupienia pozostał mi tylko "Dr. Feelgood". Kolejny secik to niemiaszki z trashowego Destruction i ich trzy pierwsze albumy. Na koniec trochę black metalu. Drugi album norweskiej potęgi Gorgoroth, najnowszy longplay amerykanów z Grand Belial's Key oraz ostatnia płyta polskiej hordy Veles. Na koniec odkrycie prosto ze słonecznego Denver z USA czyli Stormkeep "Tales Of Othertime". Jest to ich pierszy pełny album, muzyka melodyjna w klimacie Emperor. Lp pozytywnie przyjęty na scenie BM do tego pięknie wydany. Udało mi się zdobyć wydanie na białym winylu z dodatkowym slipcase'em.

Online Leyek

Odp: Kolekcje muzyczne
« Odpowiedź #279 dnia: Cz, 27 Październik 2022, 21:30:32 »
@Antek widocznie nikt nic nie kupuje :)
Ja dziś kupiłem 2 CD przy okazji innych zakupów w Empiku. Nowy Podsiadło "do samochodu" (żeby dzieciaki coś innego niż Big Cyc też znały ;) ), a na Tribute to Krawczyk sprzedawczyni mnie namówiła. Za 2 dychy stwierdziłem, że mogę zaryzykować.





W międzyczasie przekonałem się trochę do nowego Behemotha. Do najlepszych czasów daleko, ale da się tego słuchać, na pewno jest lepiej niż poprzednia płyta. I już jej chyba więcej razy przesłuchałem niż tamtą.

Offline AntekSocjalny

Odp: Kolekcje muzyczne
« Odpowiedź #280 dnia: Śr, 09 Listopad 2022, 18:37:33 »
W tym tygodniu skromnie. Wpadła tylko reedycja na winylu pierwszego albumu Pono "Hołd".

Offline Kielo

Odp: Kolekcje muzyczne
« Odpowiedź #281 dnia: Pn, 21 Listopad 2022, 10:11:17 »
Faktycznie cicho sie w watku zrobilo. Nikt nic nie kupuje ;)

Ja tez niewiele tym razem:














Offline AntekSocjalny

Odp: Kolekcje muzyczne
« Odpowiedź #282 dnia: Pn, 21 Listopad 2022, 12:34:00 »
Mi ten nowy Darkthrone totalnie nie podszedł. Czekam teraz na duże zamówienie z Fallen Temple

Online Leyek

Odp: Kolekcje muzyczne
« Odpowiedź #283 dnia: Pn, 28 Listopad 2022, 22:24:54 »


Przy okazji zakupu nowego Scepitca, wziąłem jeszcze z Szatańca reedycję 2 pierwszych płyt (wstyd mieć to tylko cyfrowo :) ), ostatnią (nie licząc EP-ki) Traumę, zbiór demówek Lost Soul i do darmowej przesyłki na przetestowanie Doctora Visora, a w związku z rabatami na Black Friday dobrałem jeszcze nieplanowanego Voivoda.

Offline AntekSocjalny

Odp: Kolekcje muzyczne
« Odpowiedź #284 dnia: Pt, 16 Grudzień 2022, 17:39:38 »
Prawie dwa miesiące czekania na skolekcjonowanie wszystkich preorderów z Fallen Temple i dzisiaj przyszło. Warto było czekać, same klasyki. Dwa albumy legendy crossover Dirty Rotten Imbeciles. Debiut brazylijskich trashowców z Sarcofago "I.N.R.I.". Drugi, a zarazem najlepszy w mojej skromnej opini, album Satyricon "The Shadowthrone" oraz debiut Immortal "Diabolical Fullmoon Mysticism" zabezpieczony dodatkowym etui