Autor Wątek: Kolekcje muzyczne  (Przeczytany 35498 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kielo

Odp: Kolekcje muzyczne
« Odpowiedź #60 dnia: Wt, 16 Luty 2021, 20:21:31 »
Zdalem sobie sprawe, ze nie mam zielonego pojecia o francuskim punku... Zadna nazwa nic mi nie mowi. Moze warto sprawdzic?

Offline AntekSocjalny

Odp: Kolekcje muzyczne
« Odpowiedź #61 dnia: Śr, 17 Luty 2021, 06:58:38 »
Oj warto się zainteresować . To są starocie z lat 70 i 80, ale mają swój urok. No i saksofon pojawiający się u sporej ilości zespołów robi robotę





Offline AntekSocjalny


Offline AntekSocjalny

Odp: Kolekcje muzyczne
« Odpowiedź #63 dnia: Śr, 17 Luty 2021, 19:11:35 »
Jako, że Roman miał w poniedziałek urodziny, a ja przyoszczędziłem na podatku, to postanowiłem z nim świętować i zakupiłem dwa placki...mimo, że mam na cd. Jak dla mnie dwa najlepsze albumy Kata.

Offline Kielo

Odp: Kolekcje muzyczne
« Odpowiedź #64 dnia: Cz, 18 Luty 2021, 10:47:38 »
Cos takiego ta ja rozumiem :D

Co prawda "Roze milosci..." nie przypadly mi zbytnio do gustu (zatrzymalem sie na plycie "Bastard"), ale co Kat, to Kat...

Moja ulubiona plyta:



A jesli chodzi o porzedni post to posluchalem tych Francuzow i naprawde niezle to jest. Balem sie troche, ze jezyk nie bedzie pasowal do dynamiki muzyki, ale jest spoko. Dzieki.

Offline AntekSocjalny

Odp: Kolekcje muzyczne
« Odpowiedź #65 dnia: Cz, 18 Luty 2021, 11:07:04 »
Osobiście nie przepadam za językiem francuskim, ale do punk rocka pasuje idealnie. Mają od groma świetnych zespół. Głównie w starociach siedzę, ale i nowsze zespoły jak np. Charge 69 warte są uwagi.

Oddech Wymarłych Światów czeka w kolejce do zakupu. Teraz walczę ze sobą czy kupić boxa Kreatora, 6 pierwszych albumów...

Offline gashu

Odp: Kolekcje muzyczne
« Odpowiedź #66 dnia: Cz, 18 Luty 2021, 11:18:28 »
Moja kato-romanowa kolekcja:



Muszę jeszcze ostatnią koncertówkę dokupić.

Offline AntekSocjalny

Odp: Kolekcje muzyczne
« Odpowiedź #67 dnia: Cz, 18 Luty 2021, 11:22:50 »
Bardzo ładna kolekcja. Pamiętam jak pierwszy raz usłyszałem Metal And Hell. To była 7 klasa podstawówki...no byłem w mega szoku, ogromne wrażenie zrobił na mnie ten album i wolę go bardziej jak swojskie 666

Offline Kielo

Odp: Kolekcje muzyczne
« Odpowiedź #68 dnia: Cz, 18 Luty 2021, 11:43:47 »
Kolekcja swietna. Dorzucam zdjecie plyty, ktorej brakuje :)




Teraz walczę ze sobą czy kupić boxa Kreatora, 6 pierwszych albumów...

Ja tez mocno ze soba walcze. Cena jest zachecajaca (w porownaniu do niektorych innych tego typu wydawnictw) a ze starego Kreatora jedynie Terrible Certainty mam na winylu. Problem mam taki, ze splukalem sie na setki wariantow do Star Wars High Republic a jak znam zycie to sie szybko ten box rozejdzie... zycie.


Offline AntekSocjalny

Odp: Kolekcje muzyczne
« Odpowiedź #69 dnia: Cz, 18 Luty 2021, 11:46:58 »
No właśnie, cena mega zachęca. Bardziej opłaca się zakupić tego boxa jak kupować oddzielnie, a i bonusy fajne

Offline AntekSocjalny

Odp: Kolekcje muzyczne
« Odpowiedź #70 dnia: Wt, 23 Luty 2021, 19:09:34 »
No i ostateczne box Kreatora zamówiony. Jak przyjdzie to się pochwalę, a tymczasem w kolekcji pojawiły się te dwa klasyczne albumy

Offline Kielo

Odp: Kolekcje muzyczne
« Odpowiedź #71 dnia: Śr, 24 Luty 2021, 10:43:07 »
To chyba bedzie moj nowy, ulubiony temat  ;D

Hell Awaits zazdroszcze bo jeszcze sie nie dorobilem. Venoma mam polskie, stare wydanie, ale moim zdaniem to nie jest ich najlepszy album. Kreatora chyba zamowie w piatek. Za dobra okazja zeby przegapic. :)

Z ciekawych reedycji - niedlugo Samael - Rebellion wychodzi a potem pierwsze albumy Satyricona.

Offline AntekSocjalny

Odp: Kolekcje muzyczne
« Odpowiedź #72 dnia: Śr, 24 Luty 2021, 11:30:00 »
Slayera na allegro za 99 srebrników dostałem Possessed mi się podoba i ta okładka kawał dobrego trash bleckowego metalu, hehe. Ja niestety mam tak, że jestem fanem starego brzmenia. Często słucham pierwszych albumów, a nowszych nie trawię, mimo świetnej jakości i warsztatu. Tak mam z punk rockiem, hardcorem, trashem, blackiem czy heavy. Im wcześniejsze albumy tym lepsze. Uwielbiam ten prymitywizm

Offline AntekSocjalny

Odp: Kolekcje muzyczne
« Odpowiedź #73 dnia: Cz, 25 Luty 2021, 18:49:53 »
@Kielo nie zastanawiaj się tylko zamawiaj! Cudeńko!

Offline Kielo

Odp: Kolekcje muzyczne
« Odpowiedź #74 dnia: Cz, 25 Luty 2021, 19:15:31 »
Wczoraj zamowilem :) ma przyjsc wtorek/sroda.

Jakim cudem Ty juz to masz jak oficjalna premiera dopiero jutro? :D