Pozostałe > Muzyka

Kolekcje muzyczne

(1/96) > >>

Gieferg:
W innym wątku zaczęły się pojawiać fotki kolekcji płyt, jak dla mnie przydałby się dedykowany temu temat, bo wrzucanie ich na przemian z fotkami puzzli, scyzoryków i innego tałatajstwa niczemu dobremu nie służy.

Zatem zakładam temat "Kolekcje muzyczne" i wrzucam od razu fotki pierwszej części mojej kolekcji CD.

I. Muzyka filmowa

Generalnie cztery kategorie płyt - 1) te na których rzeczywiście mi zależało i za niektóre byłem skłonny wyłożyć całkiem konkretną kasę (np. Conan, Predatory, Rambo, Judge Dredd), 2) te które lubię, ale nie aż tak, żeby za nie dużo płacić (Star Wars, Spider-Many) oraz 3) takie, które dostałem do recenzji, więc z lubieniem/słuchaniem bywa różnie, czasem wręcz kiepsko (Fast & Furious, Venom) 4) płyty żony (Ally McBeal)







gashu:
O! Fajna sprawa. Moja mini-kolekcja soundtracków to przy tym pikuś, ale zawiera kilka pozycji z których jestem bardzo zadowolony (m.in. ścieżki dźwiękowe ze Spawna i Mortal Kombat). No i jedyny istniejący w tej części świata soundtrack z "Jeziora Marzeń" :D :P

death_bird:
Generalnie jeśli chodzi o muzykę to za kolekcjonera trudno mnie uznać, ale tym chyba mogę się pochwalić:










Upolowane za Wielką Wodą gdzieś tak w połowie lat 90-tych (plus posiadania rodziny na emigracji). Biorąc pod uwagę, iż mowa o portfelu licealisty to przepuszczone na to wydanie (jeśli mnie pamięć nie myli) jakieś 150 baksów zdawało się być wtedy kwotą astronomiczną. Ale za to moment w którym przyszło wreszcie położyć łapy na "skarbie" wyrównał wszelkie straty materialne z nadwyżką.  8)
Ech... wspomnień czar.  ;D

Użytkownik usunięty53490:
O i dopiero post powyżej jest pierwszym na temat w tym wątku. To jest fajny, kolekcjonerski walor, a nie zdjęcia płyt. Płyty są przedmiotem użytkowym, w dodatku już mało praktycznym w dobie streamingu, itp. Fajne wydanie!

gashu:
Hmmm.... temat nazywa się "Kolekcje muzyczne" więc teoretycznie mógłbyś wrzucić tu nawet print-screena prezentującego swoją kolekcję mp-trójek ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej