Autor Wątek: Kolekcje muzyczne  (Przeczytany 34503 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline AntekSocjalny

Odp: Kolekcje muzyczne
« Odpowiedź #225 dnia: Pn, 09 Maj 2022, 18:28:32 »
Po dwóch miesiącach obsuwy wreszcie mam! Wadowicki Taranis i ich pierwsze demo "The Obscurity" pięknie wydane na winylu do tego nigdy wcześniej nie wydany "The Wicked". Na deser pierwszy pełny album z '97 r. amerykańskiej legendy black metal czyli Grand Belial's Key.

Offline AntekSocjalny

Odp: Kolekcje muzyczne
« Odpowiedź #226 dnia: Śr, 11 Maj 2022, 18:41:58 »
No to myk. Tydzień po premierze, ze słonecznych dojczlandów, przyszła najnowsza płyta Terror "Pain Into Power"! Do pełni szczęscia brakowało mi ich zeszłorocznego albumu " Trapped In a World" to go również zakupiłem

Offline Kielo

Odp: Kolekcje muzyczne
« Odpowiedź #227 dnia: Śr, 18 Maj 2022, 10:11:35 »
Swietne zakupy. Skad Ty bierzesz te kapele? :) o Taranis wogole nie slyszalem wczesniej

U mnie maly update. Demowkami Samaela jram sie jak rosyjski sklad amunicji. Do tej pory tylko jako bootlegi na CD byly dostepne.










Offline AntekSocjalny

Odp: Kolekcje muzyczne
« Odpowiedź #228 dnia: Śr, 18 Maj 2022, 11:05:49 »
Taranis jest jednym z pierwszych polskich zeapołów BM obok Christ Agony, Xantotol, Graveland, Behemoth. Lubię te starocie, mam mega sentyment do polskiego podziemia

Offline AntekSocjalny

Odp: Kolekcje muzyczne
« Odpowiedź #229 dnia: Wt, 24 Maj 2022, 19:21:30 »
Dzisiejsze nowości. Trzeci pełny album Szron oraz klasyk fińskiej sceny Azazel. Dumny przedstawiciel drunk black metal

Offline Kielo

Odp: Kolekcje muzyczne
« Odpowiedź #230 dnia: Cz, 26 Maj 2022, 11:56:51 »
mam mega sentyment do polskiego podziemia

ja tez :) Christ Agony mialem na kasetach, ale w tej chwili niestety nie mam nic. jedna z kapel z listy "do kupienia"

Skoro o kupowaniu mowa to takie roznosci sie pojawily:










Offline AntekSocjalny

Odp: Kolekcje muzyczne
« Odpowiedź #231 dnia: Cz, 26 Maj 2022, 12:11:26 »
Armia "Legenda" zawsze na probsie. Kocham ten album, tak samo jak kocham starą Siekierę. Na zachodzie zrobiliby karierę w tamtych czasach.


Offline Kielo

Odp: Kolekcje muzyczne
« Odpowiedź #232 dnia: Cz, 26 Maj 2022, 12:47:55 »
Zgadza sie. Siekiera swietna. Niestety w tamtych czasach przebicie sie na zachod bylo niemozliwe (oprocz malego epizodu Dezertera).

Bender

  • Gość
Odp: Kolekcje muzyczne
« Odpowiedź #233 dnia: Cz, 26 Maj 2022, 13:02:53 »
(oprocz malego epizodu Dezertera).

Zmiany.. do tej pory jeden z moich ulubionych punkowych numerów ever  8)

Offline AntekSocjalny

Odp: Kolekcje muzyczne
« Odpowiedź #234 dnia: Cz, 26 Maj 2022, 16:33:36 »
Osobiście nigdy nie byłem fanem Dezertera. "Underground..." uwielbiam. Jednak wokal Skandala robił robotę. Z tego okresu najbardziej lubię kawałek "Szara Rzeczywistość". Niestety dokonania Dezertera z Materą na wokalu to już nie mój klimat. Dlatego drugą płytą Dezertera którą lubię jest "Deuter" z wokalistą Deutera



Offline Leyek

Odp: Kolekcje muzyczne
« Odpowiedź #235 dnia: Wt, 31 Maj 2022, 23:05:45 »
Wizyta w Empiku i dwie płytki z promocji wpadły. Rust in Peace planowałem ostatnio kupić na Allegro, ale jak zaczałem przeglądać to zamówiłem 10 innych CD a Megadetha już nie, bo stwierdziłem, że ten 11 CD to już będzie przesada ;) Kiss pewnie pójdzie do samochodu, fajna składanka za 24 zeta żal było nie wziąć. Wszystkie największe hity są, szkoda tylko, że część kawałków w wersjach "live" (płyty koncertowe uwielbiam, ale taki miszmasz raz studyjna wersja, raz live to już nie).



W oczekiwaniu na Kreatora jeszcze zamówiony na premierę nowy Decapitated. Choć single nie do końca do mnie trafiły to dałem szasnę (ale przesłuchać jeszcze nie miałem czasu).


Offline AntekSocjalny

Odp: Kolekcje muzyczne
« Odpowiedź #236 dnia: Cz, 02 Czerwiec 2022, 23:05:23 »
Pozdrowienia z Mystic Fest. Na scenie Heilung

Offline Kielo

Odp: Kolekcje muzyczne
« Odpowiedź #237 dnia: Pt, 10 Czerwiec 2022, 17:22:48 »
Wlasnie dotarl  ;D


Offline Leyek

Odp: Kolekcje muzyczne
« Odpowiedź #238 dnia: Pt, 10 Czerwiec 2022, 18:40:41 »
U mnie też już zajechała płytka. W skromnym wydaniu w porównaniu z Twoim, za to w death-thrashowo-autografowej obstawie :) (autografy muzyków, pisarzy itp. średnio mnie jarają, w przeciwieństwie do rysografów, ale jak Mystic dawał za free to sympatyczny bonusik).




Offline AntekSocjalny

Odp: Kolekcje muzyczne
« Odpowiedź #239 dnia: Pt, 10 Czerwiec 2022, 18:48:12 »
No proszę. Jak wrażenia z odsłuchu? U mnie skromnie, pamiątka z fenomenalnego występu Mercyful Fate na Mystic plus bonus dorzucony przez organizatorów za nie zrezygnowanie z biletu dwa lata temu