Autor Wątek: Kolekcje muzyczne  (Przeczytany 34473 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline AntekSocjalny

Odp: Kolekcje muzyczne
« Odpowiedź #165 dnia: Wt, 14 Grudzień 2021, 20:16:51 »
Jak obiecałem tak wrzucam. Trochę Graveland, bo uwielbiam, nic na to nie poradzę. Do tego moje ostatnie odkrycie,  atmosferyczny Evilfeast, rodem ze słonecznego Otwocka i pamiątka z koncertu The Rumjacks pseudo irlandczyków z deszczowej Australii

Offline AntekSocjalny

Odp: Kolekcje muzyczne
« Odpowiedź #166 dnia: Śr, 22 Grudzień 2021, 17:51:42 »
To chyba ostatnie winyle w tym roku chyba, że Mikołaj jeszcze zaskoczy

Offline Kielo

Odp: Kolekcje muzyczne
« Odpowiedź #167 dnia: Wt, 04 Styczeń 2022, 10:58:27 »
To jak @Anteksocjalny - Mikolaj zaskoczyl? :)

Poprzednie zdjecia swietne. Wogole kolekcja Graveland super tylko kapela ch*jowa  ;) a tak na serio to Rob Darken to ktos z kim mi bardzo nie po drodze, ale daleki jestem od mowienia komus co sluchac a czego nie sluchac.

A ten Evilfest z checia sprawdze bo widze, ze chlopaki plodne.

U mnie kilka rzeczy - raczej starocie, ale jest tez polecanka z tego forum - Mol - Diorama, bardzo mi podpasowalo.


















Offline AntekSocjalny

Odp: Kolekcje muzyczne
« Odpowiedź #168 dnia: Wt, 04 Styczeń 2022, 11:14:29 »
Ładna kolekcja. Wiem, że Rob to "ciekawa" postać na polskiej scenie metalowej i tak jak wiele osób go nie trawi, tak wielu uwielbia. Dla mnie liczy się muzyka, a ta jest rewelacyjna, haha. Tak, Mikołaj zaskoczył. Dostałem jeszcze na cd Diabolical Fulmoon. Młoda polska horda, która czerpie z podziemia lat 90tych. Tak długo zwlekałem z zakupem, że oczywiście cały nakład się wyprzedał, a ciężko to dostać w Polsce...więc sprowadziłem z Węgier

Offline Kielo

Odp: Kolekcje muzyczne
« Odpowiedź #169 dnia: So, 15 Styczeń 2022, 12:36:52 »
Przesluchalem Diabolical Fulmoon i zdecydowanie surowe brzmienie. Dzieki za polecenie.

U mnie kilka rzeczy wpadlo:





Kandydat na plyte roku Wolves in the Throne Room:







Bardzo sie ciesze, ze udalo mi sie dostac dwie bardzo wazne plyty: Dissection i Malevolent Creation. Latwo nie bylo :)





Kolejny kandydat na plyte roku, tym razem dla milosnikow lzejszego brzmienia:






Offline AntekSocjalny

Odp: Kolekcje muzyczne
« Odpowiedź #170 dnia: Śr, 26 Styczeń 2022, 20:31:17 »
Masz jeszcze miejsce na płyty? Hehe, u mnie jest już z tym problem pierwsze w tym roku. Dwie młode hordy z Polski, olsztyński Kres i warszawski Old Leshy. W obu przypadkach drugie albumy w dyskografi. Kres jest powiązany z innym zacnym zespołem czyli Stworzem, a Old Leshy z prezentowanym wcześniej Beyond Time. Polecam.

Offline Kielo

Odp: Kolekcje muzyczne
« Odpowiedź #171 dnia: Cz, 27 Styczeń 2022, 09:59:16 »
Masz jeszcze miejsce na płyty?

No latwo nie jest ;) ale i tak z komiksami duzo gorzej. nie mowiac juz o ksiazkach, ktore od przeprowadzki czekaja na lepsze czasy w garazu...

Dzieki za polecanki, zaraz sobie obie kapele zapodam. Na Kres juz natrafilem na youtube kiedys.
Jesli chodzi o kapele z Olsztyna to polecam band Varmia. Mocno folkowy, taki troche Enslaved z polowy dzialalnosci. Slucha sie zacnie.

Offline AntekSocjalny

Odp: Kolekcje muzyczne
« Odpowiedź #172 dnia: Cz, 27 Styczeń 2022, 10:25:08 »
Varmię znam co do pagan folk metalu to wspomniany wcześniej Stworz dla mnie numero uno (i nie ma znaczenia, że znam chłopaków osobiście ). W ogóle wokalista Stworza to człowiek orkiestra. Oprócz wymienionego bandu udziela się w Kres, w Wędrującym Wietrze czy neofolkowej Ludoli.

Stworz

Wedrujący Wiatr
« Ostatnia zmiana: Cz, 27 Styczeń 2022, 10:31:35 wysłana przez AntekSocjalny »

Offline Kielo

Odp: Kolekcje muzyczne
« Odpowiedź #173 dnia: Pt, 28 Styczeń 2022, 10:56:15 »
Jeszcze raz dzieki za polecanki. W polskiej scenie niestety sie nie orientuje zbytnio wiec dobrze odkryc cos nowego.

Old Leshy rzadzi w tym zestawie bo pomimo, ze muzycznie Kres i Stworz idealnie trafiaja w moj gust to juz wokalnie troche mniej. Takie prawie hc screamo i jakos nie do konca moja rzecz.  Wedrujacy Wiatr slyszalem i jest swietnie.

Moze powinnismy zalozyc oddzielny temat na polecanki muzyczne ;)

Offline AntekSocjalny

Odp: Kolekcje muzyczne
« Odpowiedź #174 dnia: Pt, 28 Styczeń 2022, 11:54:45 »
Polecam się na przyszłość, hehe. Jak coś ciekawego wpadnie mi w łapy to będę dawał cynk. Ja Stworza uwielbiam, mój ulubiony projekt. Każda płyta świetna, a albumy Cóż po żyznych... oraz Zagony Bogów mistrzostwo. Temat z propozycjami? Nie mam nic przeciwko

Offline AntekSocjalny

Odp: Kolekcje muzyczne
« Odpowiedź #175 dnia: Śr, 02 Luty 2022, 16:34:12 »
Dzisiaj wpadło trochę klasyki. Pierwszy raz zamawiałem z Amazon i jestem pozytywnie zaskoczony zabezpieczeniem. Nie wiem tylko po co wysyłali każdą płytę oddzielnie a co do samych lp, no cóż...klasyka pogania klasykę, hehe
« Ostatnia zmiana: Śr, 02 Luty 2022, 16:49:08 wysłana przez AntekSocjalny »

Offline Kielo

Odp: Kolekcje muzyczne
« Odpowiedź #176 dnia: Śr, 02 Luty 2022, 20:05:17 »
Klasyka to klasyka  ;D

Tak mi sie spodobalo, ze postanowilem zrobic takie samo zdjecie  ;)



Jesli chodzi o zabezpieczenia plyt w amazonite to bardzo roznie z tym bywa. Zdazaly sie przypadki naklejania adresu na folie i wysylanie plyt bez zadnego innego opakowania...

A wysylanie rzeczy oddzielnie to norma bo maja kupe magazynow porozrzucanych po calym kraju. Przynajmniej w UK.

Offline AntekSocjalny

Odp: Kolekcje muzyczne
« Odpowiedź #177 dnia: Śr, 02 Luty 2022, 20:36:00 »
O proszę. Mam lekkie deja vu widząc to zdjęcie. No bardzo ładne. Jak bogi pozwolą to jutro też coś wrzucę z klasyki bo idzie już paczka

Offline AntekSocjalny

Odp: Kolekcje muzyczne
« Odpowiedź #178 dnia: Pt, 04 Luty 2022, 21:21:19 »
Obiecałem to wrzucam, norwesko-szwedzkie rzępolenie. Każdy z zespołów uwielbiam

Offline Kielo

Odp: Kolekcje muzyczne
« Odpowiedź #179 dnia: So, 05 Luty 2022, 15:15:20 »
Dwie z tych kapel uwielbiam   ;D Jak sie mozesz domyslac jedna jest na “czarnej”   ;) liscie.

Swietne zakupy, Panzerfaust u mnie ciagle na liscie do kupienia niestety.