Autor Wątek: Hardcore / Punk / Metalcore / Straight Edge  (Przeczytany 14233 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline donT

Odp: Hardcore / Punk / Metalcore / Straight Edge
« Odpowiedź #60 dnia: Pt, 11 Marzec 2022, 14:34:41 »
Widzialem ich w Dublinie kilka lat temu razem z Comeback Kid i Stick to your Guns. Rzez okrutna, jednego goscia wyniesli z tlumu zalanego farba. Byl jednak maly zgrzyt - od razu po gigu ucielki do hotelu, zero fotek, autografow czy zwyklej szybkiej rozmowy z fanami. Bardzo nie hardcore'owo. Sam koncert jednak to jeden z najlepszych na jakich bylem.
« Ostatnia zmiana: Pt, 11 Marzec 2022, 14:38:05 wysłana przez donT »
You know nothing. Hell is only a word. The reality is much, much worse.

Offline AntekSocjalny

Odp: Hardcore / Punk / Metalcore / Straight Edge
« Odpowiedź #61 dnia: Pt, 11 Marzec 2022, 14:54:49 »
Miałem ich zobaczyć z 15 lat temu w Warszawie przed Agnostic Front. Z jakiegoś powodu nie dojechali, ale dzięki temu poznałem inny świetny zespół, bostończyków z Death Before Dishonor. Od razu zaskarbili moją sympatię.

Offline eyesore

Odp: Hardcore / Punk / Metalcore / Straight Edge
« Odpowiedź #62 dnia: Pt, 11 Marzec 2022, 15:28:32 »
Miałem ich zobaczyć z 15 lat temu w Warszawie przed Agnostic Front. Z jakiegoś powodu nie dojechali, ale dzięki temu poznałem inny świetny zespół, bostończyków z Death Before Dishonor. Od razu zaskarbili moją sympatię.
A to nie było czasem z Stretch Arm Strong 17 lat temu (jeeeezu ale jestem stary  ;D ) na Warsaw Mosh Day?
Bo tez nie przyjechali a poszła plota że tour menager zabrał im paszporty na Wackenie i nie mogli przyjechać do PL.
Swoją drogą koncert był super, masa ludzi i Sunrise zniszczyli wtedy  8)
Co do samego Terror to lubie ich muzykę i koncerty (byłem chyba na 10) ale niestety jest to trochę bucerka i spoko na kasę (że tak przypomnę, w pewnym momencie w merchu mieli już wszystko, za miliony monet, łącznie z sznurówkami...)

Offline AntekSocjalny

Odp: Hardcore / Punk / Metalcore / Straight Edge
« Odpowiedź #63 dnia: Pt, 11 Marzec 2022, 16:52:57 »
Odnośnie merchu to faktycznie przesadzają z nim (podobnie jak Lionheart) nie zmienia to faktu, że zamówiłem dzisiaj nowego winyla w preorderze z koszulką...plus album z zeszłego roku (mam nadzieję, że nie mam tego lp) plus jakaś czapka i kolejny tshirt. Co do wspomnianego wcześniej koncertu. Faktycznie miało to miejsce 17 lat temu. Koncert był w Proximie i mieli zagrać z AF i Diecast. Zastąpił ich Death Before Doshonor
« Ostatnia zmiana: Pt, 11 Marzec 2022, 17:04:07 wysłana przez AntekSocjalny »

Offline burberry

Odp: Hardcore / Punk / Metalcore / Straight Edge
« Odpowiedź #64 dnia: So, 12 Marzec 2022, 11:14:08 »
Miałem ich zobaczyć z 15 lat temu w Warszawie przed Agnostic Front. Z jakiegoś powodu nie dojechali, ale dzięki temu poznałem inny świetny zespół, bostończyków z Death Before Dishonor. Od razu zaskarbili moją sympatię.

Terror i DBD w 2009 bodajże w Dekompresji w Łodzi, albo 2010. Fajny koncert.

Offline donT

Odp: Hardcore / Punk / Metalcore / Straight Edge
« Odpowiedź #65 dnia: Wt, 02 Maj 2023, 16:56:16 »
Dawno nie slyszalem tak dobrego sXe HC (z nowszych bandow). To jest mentalny wpierdol - HARM'S WAY!

You know nothing. Hell is only a word. The reality is much, much worse.

Offline eyesore

Odp: Hardcore / Punk / Metalcore / Straight Edge
« Odpowiedź #66 dnia: Wt, 02 Maj 2023, 17:08:53 »
Dawno nie slyszalem tak dobrego sXe HC (z nowszych bandow). To jest mentalny wpierdol - HARM'S WAY!

Panieeee ale to staroć jest  ;D (bardzo dobry swoją drogą, ale nie wiedziałem że oni są sXe)

Offline donT

Odp: Hardcore / Punk / Metalcore / Straight Edge
« Odpowiedź #67 dnia: Wt, 02 Maj 2023, 17:26:54 »
Faktycznie, graja juz dobra chwile. Na swoje usprawiedliwienie mam to, ze jestem juz na etapie inzyniera Mamonia i lubie tylko te piosenki, ktore znam. Nie szukam za bardzo nowych rzeczy, bo one w wiekszosci brzmia tak samo. Nowego metalcore'a tez nie ogarniam, nie lubie tyhc totalnie niemelodyjnych numerow, ktorym jedynym oparciem jest perkusja i musowo podwojna stopa.

Harm's way za to jest perelka, na ktora niedawno trafilem. Tak, chlopaki sa sxe i maja pierdolniecie jak malo kto.
 :)
« Ostatnia zmiana: Wt, 02 Maj 2023, 17:28:51 wysłana przez donT »
You know nothing. Hell is only a word. The reality is much, much worse.

Offline eyesore

Odp: Hardcore / Punk / Metalcore / Straight Edge
« Odpowiedź #68 dnia: Pn, 08 Maj 2023, 22:37:18 »
Moje ostatnie odkrycie to American Me szczególnie album III, numery długości 1,5-3 minuty  8)  i nie wiem skąd ale główny wokal strasznie mi kogoś przypomina.
+ kilku gościnnych wokali np. koleś z Ether Coven (wcześniej po prostu Ether, zajebiaszczy band, polecam, wcześniej śpiewał w Remembering Never).

Offline burberry

Odp: Hardcore / Punk / Metalcore / Straight Edge
« Odpowiedź #69 dnia: Śr, 31 Maj 2023, 15:14:43 »
Polećcie jakieś kapele sxe, chętnie się zapoznam z dobrymi materiałami. Byle nie metal

Offline AntekSocjalny

Odp: Hardcore / Punk / Metalcore / Straight Edge
« Odpowiedź #70 dnia: Śr, 31 Maj 2023, 16:33:23 »
Polećcie jakieś kapele sxe, chętnie się zapoznam z dobrymi materiałami. Byle nie metal
Od tego w sumie się zaczęło

Minor Threat

Youth Of Today

Gorilla Biscuits

Judge

Slapshot

Klasyki hardcore, współczesnych zespołów za bardzo nie znam, a z polskiego sxe hc to Cymeon X czy Sunrise


Offline burberry

Odp: Hardcore / Punk / Metalcore / Straight Edge
« Odpowiedź #71 dnia: Śr, 31 Maj 2023, 16:52:09 »
Klasyki to znam, miałem na myśli coś bardziej współczesnego.

Parę lat temu słuchałem trochę sxe. Pytam z ciekawości, bo Harm's Way było całkiem ciekawe  :D
« Ostatnia zmiana: Śr, 31 Maj 2023, 17:10:09 wysłana przez burberry »

Offline donT

Odp: Hardcore / Punk / Metalcore / Straight Edge
« Odpowiedź #72 dnia: Śr, 14 Czerwiec 2023, 13:50:24 »
To moze klasycznie / nowoczesnie - polecam epke Morning Again "Borrowed Time" z 2023.
Daje po ryju konkretnie.

You know nothing. Hell is only a word. The reality is much, much worse.

Offline eyesore

Odp: Hardcore / Punk / Metalcore / Straight Edge
« Odpowiedź #73 dnia: Śr, 14 Czerwiec 2023, 14:10:39 »

Offline donT

Odp: Hardcore / Punk / Metalcore / Straight Edge
« Odpowiedź #74 dnia: Pn, 27 Listopad 2023, 15:25:27 »
A to znacie? Dla mnie to jedna z najepszych rzeczy 2023. W tym numerze goscinnie Freddy.
NYHC at its finest!

You know nothing. Hell is only a word. The reality is much, much worse.