Autor Wątek: Hardcore / Punk / Metalcore / Straight Edge  (Przeczytany 13955 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline LordDisneyland

Odp: Hardcore / Punk / Metalcore / Straight Edge
« Odpowiedź #45 dnia: Śr, 06 Maj 2020, 18:50:40 »
Drobna poprawka- MONEV, bo pierwotny plan zakładał granie kawałków VENOMu szybciej i od tyłu :)

Co do okładki- chwalę się, bo mnie nikt nie chwali :D Niestety na tym- drugim- demo zastąpili mnie Gigerem. W sumie ich rozumiem ;)

Swoją drogą na forach modelarskich, komiksowych, teraz nożowych zawsze działa jakiś wątek o metalu. Pytanie, czy istnieje jakiś syndrom czy może wrodzony stan umysłu, który każe zajmować się hobby i jednocześnie słuchać mocnej muzyki :) Przecież Minkiewicze trafili w sedno z dr.Wyspą :D
,, - Eeeeech.''

Offline Rodrigues

Odp: Hardcore / Punk / Metalcore / Straight Edge
« Odpowiedź #46 dnia: Nd, 11 Lipiec 2021, 14:02:07 »

Offline Gorzki

Odp: Hardcore / Punk / Metalcore / Straight Edge
« Odpowiedź #47 dnia: Wt, 31 Sierpień 2021, 13:08:46 »

Offline Rodrigues

Odp: Hardcore / Punk / Metalcore / Straight Edge
« Odpowiedź #48 dnia: Wt, 01 Marzec 2022, 20:09:30 »

Online donT

Odp: Hardcore / Punk / Metalcore / Straight Edge
« Odpowiedź #49 dnia: Śr, 02 Marzec 2022, 16:55:48 »
Jesli Killswitch to tylko ten!
 8)

You know nothing. Hell is only a word. The reality is much, much worse.

Offline Rodrigues

Odp: Hardcore / Punk / Metalcore / Straight Edge
« Odpowiedź #50 dnia: Śr, 02 Marzec 2022, 17:51:01 »
Przebijam killswitchem 2w1


Online donT

Odp: Hardcore / Punk / Metalcore / Straight Edge
« Odpowiedź #51 dnia: Cz, 03 Marzec 2022, 17:08:55 »
Nie sluchalem tego cale wieki, ale niedawno trafilem na plytke, zrobilem rip i postanowilem sie z kolegami podzielic.
Embers of Purity czyli moja kapela z licealnych czasow. Istnielismy cale 2 lata, zagralismy lokalnie kilkanascie koncertow i nagralismy demowke o garazowej jakosci. Ja bylem "wokalista". Gralismy mocnego, agresywnego hardcore'a i bylismy pod mega wplywem kapel z Solid State records.  8)

Jazda...
http://testmywork.net/embers/when.mp3
ODPALAC KONIECZNIE NA SLUCHAWKACH!

Sluchajcie, smiejcie sie, co tam chcecie. Miejcie tylko na uwadze, ze nagranie jest z 2001 roku i mielismy wtedy wszyscy z zespole po 19 lat. Bardzo ciekawi mnie Wasza opinia.
You know nothing. Hell is only a word. The reality is much, much worse.

Offline Kielo

Odp: Hardcore / Punk / Metalcore / Straight Edge
« Odpowiedź #52 dnia: Śr, 09 Marzec 2022, 11:31:41 »
Bardzo ciekawi mnie Wasza opinia.

mnie w tej chwili ciekawi brak jakichkolwiek opinii. przeciez to kawal dobrej muzy jest. rowno, melodyjnie i szybko.
bardzo zaskoczony tez jestem jakoscia nagrania. mimo, ze miedzy nami jest tylko kilka lat roznicy to "za moich czasow" nie bylo mozlwosci innej niz nagrania z dyktafonu z cala masa szumow. na chyba, ze ktos dysponowal nieograniczona kasa.

jesli masz wiecej to dawaj, z checia poslucham.

przy okazji wrzuce troche prywaty. moj brat cioteczny gra w kapeli Moron, ten temat chyba najodpowiedniejszy bedzie:



Offline eyesore

Odp: Hardcore / Punk / Metalcore / Straight Edge
« Odpowiedź #53 dnia: Śr, 09 Marzec 2022, 11:56:57 »
Nie sluchalem tego cale wieki, ale niedawno trafilem na plytke, zrobilem rip i postanowilem sie z kolegami podzielic.
Embers of Purity czyli moja kapela z licealnych czasow. Istnielismy cale 2 lata, zagralismy lokalnie kilkanascie koncertow i nagralismy demowke o garazowej jakosci. Ja bylem "wokalista". Gralismy mocnego, agresywnego hardcore'a i bylismy pod mega wplywem kapel z Solid State records.  8)

Jazda...
http://testmywork.net/embers/when.mp3
ODPALAC KONIECZNIE NA SLUCHAWKACH!



Sluchajcie, smiejcie sie, co tam chcecie. Miejcie tylko na uwadze, ze nagranie jest z 2001 roku i mielismy wtedy wszyscy z zespole po 19 lat. Bardzo ciekawi mnie Wasza opinia.
wokale trochę Zao i całość bardzo spoko, mi się podoba, masz gdzieś jeszcze nagrywki czy tylko ten jeden numer?

Online donT

Odp: Hardcore / Punk / Metalcore / Straight Edge
« Odpowiedź #54 dnia: Śr, 09 Marzec 2022, 17:37:50 »
(...)to kawal dobrej muzy jest. rowno, melodyjnie i szybko.(...)

jesli masz wiecej to dawaj, z checia poslucham.

przy okazji wrzuce troche prywaty. moj brat cioteczny gra w kapeli Moron, ten temat chyba najodpowiedniejszy bedzie:

Dziekuje slicznie! Jak juz wspomnialem - bylismy dzieciakami, ale BARDZO chcielismy grac i staralismy sie robic to jak najlepiej. Skonczylo sie na karierze lokalnej, niestety. Poszlismy na studia i nasze drogi sie rozjechaly.

Zespol Twego kuzyna MORON jest super. Bardzo mi podeszlo, musze zapolowac na plytke. Przypomina mi to troche Wolves at the Gates. Polacy nie gesi ;-)

wokale trochę Zao i całość bardzo spoko, mi się podoba, masz gdzieś jeszcze nagrywki czy tylko ten jeden numer?

Dzieki! ZAO to jeden z moich ulubionych zespolow ever i nie bede ukrywal, ze byl dla nas najwieksza inspiracja. Jak wyszlo Where Blood and Fire w 1998 to wyrwalo mnie z butow. Zaden zespol ze sceny HC nie mial takich wokali a la Carcass. Teraz takich wokali jest na peczki, ale wtedy to bylo cos unikalnego.

Tu sa jeszcze 2 numery, reszty nie bede wrzucal bo jak slysze sam siebie i swoj lamany wtedy jeszcze angielski to zgrzytam zebami...

http://testmywork.net/embers/Witness%20of%20Selfdestruction.mp3
http://testmywork.net/embers/I've%20found%20this%20rock.mp3

Raz jeszcze dzieki chlopaki!
You know nothing. Hell is only a word. The reality is much, much worse.

Offline Kielo

Odp: Hardcore / Punk / Metalcore / Straight Edge
« Odpowiedź #55 dnia: Śr, 09 Marzec 2022, 21:01:47 »
Wszystko Morona jest na Spotify i innych takich, ale mozna kupic CDka tutaj: https://moron.pl/produkt/lp-dom/ (caly dochod ze sprzedazy idzie na dom dziecka.

To cale gadanie spowodowalo, ze sobie plyte do samochodu wzialem  8)


Online donT

Odp: Hardcore / Punk / Metalcore / Straight Edge
« Odpowiedź #56 dnia: Śr, 09 Marzec 2022, 21:08:24 »
Stary, telepatia jakas czy sprzezenie zwrotne - wlasnie slucham epki Rzeka pobranej z ich strony.
To jest dokladnie to czego szukam i w ostrym graniu.

Uklony i dziekowki!

edit. widze, ze sa tez inne nagrania do sciagniecia... oj bedzie sluchane!
« Ostatnia zmiana: Śr, 09 Marzec 2022, 21:11:30 wysłana przez donT »
You know nothing. Hell is only a word. The reality is much, much worse.

Offline AntekSocjalny

Odp: Hardcore / Punk / Metalcore / Straight Edge
« Odpowiedź #57 dnia: Pt, 11 Marzec 2022, 07:29:00 »
W maju wychodzi nowy Terror

Offline eyesore

Odp: Hardcore / Punk / Metalcore / Straight Edge
« Odpowiedź #58 dnia: Pt, 11 Marzec 2022, 10:02:35 »
numer z wokalem Canibali jest super, jestem w szoku jak on się z swoimi wokalami wpasował  8)

Offline AntekSocjalny

Odp: Hardcore / Punk / Metalcore / Straight Edge
« Odpowiedź #59 dnia: Pt, 11 Marzec 2022, 10:59:53 »
Oj to prawda. Uwielbiam Terror...żałuję, że odwołali koncert w lutym