Autor Wątek: Kolekcje muzyczne  (Przeczytany 35603 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline AntekSocjalny

Odp: Kolekcje muzyczne
« Odpowiedź #465 dnia: Pn, 25 Marzec 2024, 13:14:33 »
Zawiodłem się trochę na koncercie Enslaved. Za dużo materiału z ostatnich płyt, a za mało z pierwszych ale jak już jakiś staroć wleciał to był łogień! A tym czasem, pojawił się news, że w październiku zawita do Wrocławia Cannibal Corps do spółki z Municipal Waste i Immolation

Offline AntekSocjalny

Odp: Kolekcje muzyczne
« Odpowiedź #466 dnia: Śr, 03 Kwiecień 2024, 17:56:21 »
Wczoraj byłem na Marduk no i cóż mogę powiedzieć. Wojna! Świetny koncert i chyba najlepszy ich występ na którym byłem. Ale wróćmy do tematu. Właśnie odebrałem paczkę z Fallen Temple na którą czekałem od stycznia. Na pierwszym planie mamy okolicznościowy box Slayer „Show No Mercy”, wydany w zeszłym roku z okazji 40 lecia wydania płyty (mój rocznik, dlatego z tej okazji zdublowałem ten album ). Dalej mamy debiut thrashowców z Vio-Lence. Poniżej mamy Immortal „The Northern Upir’s Death”. Jest to kompilacja na której znalazło się ich pierwsze demo z 91 roku (na którym grali jeszcze Death Metal), epka oraz 2 niepublikowane utwory z 92. Obok pierwszy pełniak Carpathian Forest, na samym dole krakowskie małolaty z Wartodd i ich debiut „Pagan Pride” oraz…debiut Twin Temple czyli rock ’n rollowi sataniści których z całego serca polecam!


Offline Kielo

Odp: Kolekcje muzyczne
« Odpowiedź #467 dnia: Pt, 05 Kwiecień 2024, 10:13:23 »
Zazdroszcze (to juz tradycja) zarowno koncertu jak i plyt - patrzylem na tego Slayeraj akis czas temu, ale cena mnie skutecznie odstraszyla.
Wartodd nie znam, z checia sie zapoznam a Twin Temple dosyc fajne, Amy Winehouse spiewajaca o szatanie  ;)

U mnie skromnie, dwie pozycje, ktore posiadam juz na cd, ale chcialem miec na winylu, Kreatora przedstawiac nie trzeba a Swallow the Sun to Finlandzka grupa, ktora gra raczej lagdodnie w porownaniu z wiekszoscia bandow z mojej kolekcji.


 

Offline AntekSocjalny

Odp: Kolekcje muzyczne
« Odpowiedź #468 dnia: Pt, 05 Kwiecień 2024, 16:54:19 »
To Swallow to jakieś folkowo metalowe granie? Twin Temple jest świetne! Uwielbiam rock n roll, a Elvis to dla mnie król, więc bliźniaki podeszły mi raz dwa bo i muzyka fajna, i cała ta satanistyczna otoczka. Czekam na ich koncert na Mystic. Dzisiaj skromnie. Wreszcie zebrałem się i zakupiłem przedostatni LP Marduka, a żeby nie było mu smutno w paczce, to dobralem olsztyński Leichengott i ich jedynego pełniaka wydanego ostatnio na winylu.

Offline Leyek

Odp: Kolekcje muzyczne
« Odpowiedź #469 dnia: So, 06 Kwiecień 2024, 19:04:09 »


Byś pokazał tego żółtego winyla ;) No chyba, że to inwestycja i ma zostać zaplombowane :)

Offline Kielo

Odp: Kolekcje muzyczne
« Odpowiedź #470 dnia: Nd, 07 Kwiecień 2024, 14:45:04 »



Byś pokazał tego żółtego winyla ;) No chyba, że to inwestycja i ma zostać zaplombowane :)

Mowisz i masz :)

Plyty sa do slychania, nigdy fizycznych nosnikow nie traktowalem jako inwestycji.

Tak wogole to jak wyciagnalem ta plyte to zdalem sobie sprawe, ze mam jednego Kreatora na czarnym winylu a cala reszta to roznokolorowe, wiec zrobilem zdjecia wszystkim :)













I na koniec rodzynek - jedyny czarny winyl, pierwsze wydanie Terrible Certainty



@AntekSocjalny - Swallow the Sun nie sa w zadnym stopniu folkowi, ta okladka troche sugeruje, ale muzyka to melancholijny Death/Doom. Problem jest taki, ze z kazda plyta stawali sie coraz bardziej  popowi. Dwie ostatnie plyty to juz zupelnire po tym jak wokaliscie malzonka zmarla.

Ja bym polecil do przesluchaniannp to:


Offline AntekSocjalny

Kolekcje muzyczne
« Odpowiedź #471 dnia: Nd, 07 Kwiecień 2024, 15:56:02 »
Pięknie wygląda ta kolekcja Kreator!

Przesłucham z ciekawości. Melancholijny Death/Doom, ladny mix

Offline AntekSocjalny

Odp: Kolekcje muzyczne
« Odpowiedź #472 dnia: Cz, 11 Kwiecień 2024, 08:42:19 »
Dzisiaj skromnie. Najnowsza płyta Cock Sparrer, ojców chrzestnych Oi! Music. Poniżej nowofalowy Croix Noire z Oleśnicy. Jak ktoś lubi „Nową Aleksandrię” Siekiery to będzie zadowolony



Offline AntekSocjalny

Odp: Kolekcje muzyczne
« Odpowiedź #473 dnia: So, 13 Kwiecień 2024, 11:09:43 »
Pamiątka z wczorajszego koncertu Nowozelandczyków z Diocletian. Najnowszy album który będzie miał premierę dopiero latem. Jest to limitowane do 250 sztuk wydawnictwo dostępne tylko na europejskiej trasie. Wczoraj zeszło z 50 egzemplarzy jak ktoś lubi brutalne połączenie Death i Black Metalu to polecam.


Offline death_bird

Odp: Kolekcje muzyczne
« Odpowiedź #474 dnia: Pn, 15 Kwiecień 2024, 20:24:55 »
Skoro w wątku dopuszczono chwalipięctwo.
W pełni amatorska, ale za to ręką własną trzaśnięta fota.

"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline Rabies

Odp: Kolekcje muzyczne
« Odpowiedź #475 dnia: Wt, 16 Kwiecień 2024, 12:50:53 »
Fajna akcja z tym Diocletianem, ja poczekam na CD. Doborowa orkiestra to jest :)

Offline AntekSocjalny

Odp: Kolekcje muzyczne
« Odpowiedź #476 dnia: Wt, 16 Kwiecień 2024, 17:25:11 »
Fajna akcja z tym Diocletianem, ja poczekam na CD. Doborowa orkiestra to jest :)
Jeden z brutalniejszych występów na których byłem. Jakby czołg przejechał, haha. A tym czasem w listopadzie Gorgoroth i Mortiis na 5 koncertach w Polsce