Autor Wątek: Wiedźmin  (Przeczytany 8213 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Rodrigues

Odp: Wiedźmin
« Odpowiedź #30 dnia: Śr, 08 Wrzesień 2021, 15:07:11 »
Nie wiem czy jest potrzeba zakładania nowego wątku z tytułem "Wiedźmin" dlatego wrzucę tego newsa tutaj:



https://www.wiadomoscihandlowe.pl/artykul/limitowana-seria-oshee-sygnowana-marka-wiedzmin-pojawi-sie-w-zabce

Najpierw oranżadka Kajko i Kokosz a teraz seria napojów z Wiedźminem. Chyba branża spożywcza dostrzegła "nowy" potencjał marketingowy ;). Swoją drogą ciekawe pomysły: użycie nazw eliksirów na puszkach, no i napój z Yen o smaku bzu i agrestu ::) ;). Jeszcze nie kosztowałem, ale może się skuszę.

Offline gashu

Odp: Wiedźmin
« Odpowiedź #31 dnia: Pt, 10 Wrzesień 2021, 07:56:30 »
Internety już to skomentowały:



;)

Offline Rodrigues

Odp: Wiedźmin
« Odpowiedź #32 dnia: Pt, 10 Wrzesień 2021, 09:47:02 »
Dobre, ale to chyba bardziej podpinanie się pod świat gier CDPR, więc sugerowałbym smak cyber-cebuli  ;)

Offline Hasszz

Odp: Wiedźmin
« Odpowiedź #33 dnia: Śr, 13 Październik 2021, 03:08:34 »
Moja ulubiona saga fantasy uwielbiam sage jak i opowiadania. Gry juz duzo duzo mniej.

Offline Roszpunek

Odp: Wiedźmin
« Odpowiedź #34 dnia: So, 10 Grudzień 2022, 21:56:16 »
Sapkowski to taki must have w polskiej fantastyce. Ogólnie całość oceniam na plus, ale były części, które mnie okropnie nudziły jak np. chrzest ognia. Na plus za to miecz przeznaczenia, dużo było tam humoru, który lubię.

Offline starcek

Odp: Wiedźmin
« Odpowiedź #35 dnia: Nd, 11 Grudzień 2022, 20:13:13 »
Patrząc na upodobania AS'a, to internety powinny dać jego fizys na czymś zdecydowanie mocniejszym.
Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.

Odp: Wiedźmin
« Odpowiedź #36 dnia: Pn, 20 Listopad 2023, 16:59:26 »
  Pod koniec przyszłego roku, premiera nowej książki Sapkowskiego. O czym będzie nie wiadomo, czy bohaterem będzie Geralt, też nie.

Offline death_bird

Odp: Wiedźmin
« Odpowiedź #37 dnia: Cz, 23 Listopad 2023, 13:18:59 »
O ile to będzie książka Sapkowskiego. Co do "Sezon burz" to są wątpliwości kto to pisał.  ;D
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline Deg

Odp: Wiedźmin
« Odpowiedź #38 dnia: Cz, 23 Listopad 2023, 22:20:33 »
Do Szekspira też są, a ciągle schodzi ;)
This is my truth, tell me yours.

Offline death_bird

Odp: Wiedźmin
« Odpowiedź #39 dnia: So, 25 Listopad 2023, 11:57:06 »
Dwie różne kwestie: jeżeli Szekspira nie pisał Szekspir tylko ktoś kto traktował go jako parawan to i tak pisał to ten sam gość na tym samym poziomie. Nieważne kim był i jak się nazywał. Jeżeli "Sezon burz" napisał ktoś inny niż A.S. to byłoby to klarowne wyjaśnienie słabego poziomu tego tomu.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline Gieferg

Odp: Wiedźmin
« Odpowiedź #40 dnia: So, 25 Listopad 2023, 12:51:23 »
Po Bożych bojownikach i Lux Perpetua spadku poziomu w Sezonie burz jakoś specjalnie nie poczułem. Co więcej, już ze względu na samego głównego bohatera i świat wciąż lepiej mi się to czytało niż te wymęczone dwa tomy trylogii husyckiej, w której pomysły na fabułę w zasadzie skończyły się na pierwszym tomie, a główny bohater był chodzącą definicją nijakości.

Offline misiokles

Odp: Wiedźmin
« Odpowiedź #41 dnia: So, 25 Listopad 2023, 12:51:34 »
A wiek (+14 lat) nie jest klarownym wyjaśnieniem?