Pozostałe > Literatura

Vesper

(1/9) > >>

KubciO:
Pomimo stosunkowo krótkiej historii, wydawnictwo Vesper zdążyło już zyskać dużą renomę na współczesnym rynku wydawniczym. Dużą część jego oferty stanowią książki historyczne oraz pozycje związane z militariami - mowa tu chociażby o pięknych ilustrowanych albumach, bibliografiach, jak i monografiach. Warto również zaznaczyć, że Vesper proponuje coraz więcej tytułów beletrystycznych. Na szczególne uznanie zasługują wydawane przez nie powieści grozy - m.in. Lovecrafta i Poego oraz literatura młodzieżowa i dziecięca. W ofercie wydawnictwa Vesper znajdują się także poradniki, kolorowanki dla dzieci i dorosłych czy zbiory dowcipów (źródło: vesper.pl)

Kocham wydawnictwo za ich wydanie opowiadań Lovecrafta. Teraz szykują dla nas "obrazkową" wersję Zewu Cthulhu. Osobiście nie mogę się doczekać!
Info od wydawcy na Fb. Podaje tam fanpage ilustratora.


parsom:
Fajnie te ilustracje, ale jak dla mnie - to tylko ilustracje. Nad komiksem bym się zastanowił.

carnivale:
Ło Panie. Ale Wiadomość. Biorę w dniu premiery. Przeglądałem przykładowe plansze i kozacko to wygląda.

LordDisneyland:
No ładnie...dopiero to zauważyłem. Vesper ma u mnie kolejny plus. Nie dość, że wydali Poe z ilustracjami Clarke'a, że o ciekawych edycjach HPL nie wspomnę, to jeszcze mają rozsądną politykę wydawania także w miękkich okładkach, co bardzo sobie cenię.
No, ale ten tom zakupię chyba w twardej oprawie... :)



PS-Aż mi się nie chce wierzyć, ale pierwszą kupioną przeze mnie pozycją Vesper była "Ilustrowana Encyklopedia Mundurów"  8)

carnivale:
Kolejna petarda od Vesper....

https://www.facebook.com/WydawnictwoVesper/photos/a.1768060846771158/2334577756786128/?type=3&theater

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej