Autor Wątek: MAG  (Przeczytany 1746 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline asx76

MAG
« dnia: Śr, 27 Luty 2019, 12:21:18 »
MAG - bez najmniejszych wątpliwości zdecydowanie najlepszy wydawca fantastyki na naszym rynku. Od 2006 roku lat jego sztandarową serią jest wielce zasługująca na to miano Uczta Wyobraźni w której ukazało się wielu bardzo interesujących autorów np.: P. Watts, D. Mitchell, C. Valente, I.R. MacLeod, McDonald, P. Bacigalupi, J. VanderMeer, J. Harrison, Ch. Beckett, Ch. Priest, L. Shepard i inni. Główne cechy UW to: na ogół wysoka jakość prozy i często piękne, klimatyczne okładki.
W 2015 roku wystartowała nowa seria o nazwie Artefakty, która ma na celu przybliżenie Czytelnikom Kaczystanu starszych tytułów z ambitniejszej odmiany fantastyki. Możliwość zapoznania się z twórczością takich tuzów jak: R. Bradbury, J. Brunner, D. Simmons, czy W. Tevis (nie wspominając o innych) bardzo cieszy.
Ponadto MAG wydaje również sporo nader zajmujących książek poza w/w seriami np. twórczość N. Stephensona, czy J. Abecrombiego :)
« Ostatnia zmiana: Śr, 27 Luty 2019, 13:33:20 wysłana przez asx76 »

Offline wonap

Odp: MAG
« Odpowiedź #1 dnia: Śr, 27 Luty 2019, 13:09:13 »
Czytelnicy Kaczystanu czyli komu?

Offline asx76

Odp: MAG
« Odpowiedź #2 dnia: Śr, 27 Luty 2019, 13:16:56 »
Obywatele "Polszy" ;)

Itachi

  • Gość
Odp: MAG
« Odpowiedź #3 dnia: Śr, 27 Luty 2019, 13:26:39 »
Za małolata czytałem Eragona i pamiętam ile czasu czekałem na ostatnią księgę. To była jedna z serii, które darzę największym sentymentem, a na podstawie książki wyszła kapitalna gierka jak na tamte czasy. Mam i czasem łupię do tej pory ;)
« Ostatnia zmiana: Śr, 27 Luty 2019, 13:46:16 wysłana przez Itachi »