Pozostałe > Literatura

Komiksowe książki

(1/24) > >>

Michael_Korvac:
Nawet nie czytałem jeszcze powieści Margaret Stohl pt. Czarna Wdowa. Na zawsze czerwona, a tu wielkimi krokami nadchodzi, powoli wychylając się zza horyzontu Civil War Stuarta Moore'a - nowelizacja powieści graficznej o tym samym tytule, jednego z najważniejszych Crossoverów ostatnich lat, będącego nad wyraz istotną podstawą do fabuły obrazu MCU: Kapitana Ameryki: Wojny Bohaterów. I jak, czekacie na powieść, czy narazie ją sobie odpuszczacie? Premiera Civil War Moore'a w Polsce, za niecały miesiąc.  :twisted:

wonap:
o ile chłonę dużo fantastyki to do tej pory wszelkie adaptacje ze świata komiksów czy gier odpuszczałem. Sięgam po bardziej oryginalne rzeczy;) ale ktoś może miał styczność i wyprowadzi z błędu;)

Red Fury:

24 kwietnia od Egmontu dostaniemy książkę Thanos. Niszczący Tytan. Czy ktoś mi coś może więcej przybliżyć poza tym, że wydarzenia dzieją się przed Inifinity War i przedstawiają genezę Thanosa? Czy to jest powieść skierowana do starszych czytelników ( jak np Star Wars) czy do młodszych. Powieść liczy sobie 416 stron. Coś ktoś wie więcej?

death_bird:
Na tej okładce to T. wygląda jak socjalistyczny przodownik pracy. Brakuje mu tylko kasku górniczego i sierpa z młotem w łapach. Socrealizm jak się patrzy.  ;D

Małpisyn:

--- Cytat: death_bird w Pt, 15 Marzec 2019, 21:49:18 ---Na tej okładce to T. wygląda jak socjalistyczny przodownik pracy. Brakuje mu tylko kasku górniczego i sierpa z młotem w łapach. Socrealizm jak się patrzy.  ;D

--- Koniec cytatu ---

Ha! O tym samym pomyślałem! Te portki sraczkowate, koszula robotnicza, zaciśnięte pieści i skupione spojrzenie w stronę mateczki Rosji.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej