Autor Wątek: Kolekcja mistrzowie polskiego kryminału (Remigiusz Mróz)  (Przeczytany 2427 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline wonap

Kolekcja mistrzowie polskiego kryminału (Remigiusz Mróz)
« dnia: Pt, 24 Styczeń 2020, 08:51:38 »
Dla fanów tania kolekcja;)

https://mistrzpolskiegokryminalu.pl/

Offline PJP

Odp: Kolekcja mistrzowie polskiego kryminału (Remigiusz Mróz)
« Odpowiedź #1 dnia: Pt, 24 Styczeń 2020, 09:05:14 »
Bonda i Mróz to najgorsze co mogło się przydarzyć polskim kryminałom 8) Jak ktoś chce dobry polski kryminał to niech weźmie Chmielarza, Kańtoch, Puzyńską albo Ćwirleja i Wrońskiego. Nie pisząc o Krajewskim.
« Ostatnia zmiana: Pt, 24 Styczeń 2020, 09:07:01 wysłana przez PJP »

Odp: Kolekcja mistrzowie polskiego kryminału (Remigiusz Mróz)
« Odpowiedź #2 dnia: Pt, 24 Styczeń 2020, 09:13:58 »
ja chyba podziękuję

Offline parsom

Odp: Kolekcja mistrzowie polskiego kryminału (Remigiusz Mróz)
« Odpowiedź #3 dnia: Pt, 24 Styczeń 2020, 09:59:59 »
Urzekły mnie te cytaty na gadżetach. Coelho wymięka. 

Offline Pawel.M

Odp: Kolekcja mistrzowie polskiego kryminału (Remigiusz Mróz)
« Odpowiedź #4 dnia: Pt, 24 Styczeń 2020, 12:15:02 »
Mógłbym to wziąć, ale nie za darmo: wydawca musiałby mi płacić za dzierżawę miejsca na półkach. To gnioty, poziom wypracowania z dialogiem w VI albo VII klasie podstawówki.

Offline stachel

Odp: Kolekcja mistrzowie polskiego kryminału (Remigiusz Mróz)
« Odpowiedź #5 dnia: Pt, 24 Styczeń 2020, 12:53:24 »
On tego tyle wypluł z siebie, że całą kolekcję można wydać? Przecież to nie ma szans trzymać jakiegokolwiek poziomu, zwykłe wyrobnictwo.

Offline isteklistek

Odp: Kolekcja mistrzowie polskiego kryminału (Remigiusz Mróz)
« Odpowiedź #6 dnia: Pt, 24 Styczeń 2020, 13:18:29 »
Na fb dali zdjęcie palet, że mają tego mnóstwo, a jak ktoś chciałby za 10 zł. wyłapać

https://booksale.pl/mega-wyprzedaz-c1?fbclid=IwAR040WQHni1_JFtZI8bRU_lEwEdZkIyo6ekDLbvL91YwrxD0jF45tTpuHtg#productlist

Użytkownik usunięty53490

  • Gość
Odp: Kolekcja mistrzowie polskiego kryminału (Remigiusz Mróz)
« Odpowiedź #7 dnia: Pt, 24 Styczeń 2020, 15:43:23 »
On tego tyle wypluł z siebie, że całą kolekcję można wydać? Przecież to nie ma szans trzymać jakiegokolwiek poziomu, zwykłe wyrobnictwo.

Wg Wikipedii wydał 38 książek od 2013 roku lol. Mnie też musieliby płacić za czytanie tego, szkoda mojego bezcennego, wolnego czasu.

Offline Nyx

Odp: Kolekcja mistrzowie polskiego kryminału (Remigiusz Mróz)
« Odpowiedź #8 dnia: Śr, 22 Kwiecień 2020, 11:23:38 »
Widzę, że wszyscy tutaj są zgodni w swojej niechęci :) Co mnie specjalnie nie dziwi, bo przeczytałam ze dwie książki Mroza i... No, nie powiem, że to tak jakby przeczytać wszystkie, bo on pisze wszystko - kryminały, horrory, s-f, political fiction, poradnik pisarski mu się też trafił, czy nawet kryminał skandynawski i pewnie mnóstwo innych. W każdym razie to takie lekkie, nieskomplikowane czytadło na wieczór. Nic odkrywczego i nic o czym się pamięta, jednak czas zajmuje.  Ale, tak się składa, że wiem jak wygląda kwestia prenumeraty, bo mam w rodzinie fankę - zainteresowanie jest tak duże, że muszą robić dodruk tomów i prenumeraci dostają niekompletne zamówienia z obietnicą dosłania brakujących tomów w 30 dni roboczych. Zawsze było zapotrzebowanie na ten rodzaj literatury. Pozostaje się cieszyć, że to przynajmniej nie 365 dni? Choć to też jest bestsellerem, więc... Dla każdego coś miłego!


Offline misiokles

Odp: Kolekcja mistrzowie polskiego kryminału (Remigiusz Mróz)
« Odpowiedź #9 dnia: Pn, 28 Marzec 2022, 19:40:47 »
Może niekoniecznie na temat, ale lepszego miejsca nie znalazłem.

Mróz właśnie podpisał umowę na ekranizację jego dwóch książek SF. Efektami specjalnymi zajmie się Platinium Image.
https://www.facebook.com/photo/?fbid=511368840353309&set=a.206060887550774

Online Leyek

Odp: Kolekcja mistrzowie polskiego kryminału (Remigiusz Mróz)
« Odpowiedź #10 dnia: Pn, 28 Marzec 2022, 20:21:14 »
Czytałem 1 część. Parę niezłych scen horrorowych (a'la Dead Space itp.), czytało się to nieźle i nawet ciekawiło co będzie dalej i tyle plusów. Głupotek masa, widać, że to SF pisane przez kogoś kto ma mało wspólnego z tym gatunkiem. Drugą mam, ale mam masę lepszych książek do ogarnięcia, że nie wiem kiedy się doczeka swojej kolejności.