Autor Wątek: Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze  (Przeczytany 192 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Szekak

• Zwyrodniały i godny pogardy bękart natury.
Odp: Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #15 dnia: Nd, 11 Październik 2020, 14:01:44 »
Chyba nie tylko, jakoś nie widziałem kobiety mechanika samochodowego, kobiety hydraulika i ten dom/mieszkanie, w którym mieszkasz raczej kobiety ci nie zbudowały.
I to, że mało widziałeś ma świadczyć o tym, że te zajęcia są tylko dla kobiet, a inne tylko dla mężczyzn?
Czerwone ślepia wpatrywały się w niego, tlące się jeszcze wstrętnym życiem, by po chwili zaszklić się i znieruchomieć.

Offline xanar

« Odpowiedź #16 dnia: Nd, 11 Październik 2020, 14:26:58 »
Chyba nie wyraziłem się dość jasno, jakie ma znaczenie co ja widziałem a co nie, tak po prostu jest, te zajęcia wykonują w większości/statystycznie mężczyźni, jasne pewnie może się zdarzyć, że jedna kobieta na stu mężczyzn będzie mechanikiem za samochodowym, tylko to nie zmiana faktu, że kobiety w większości/statystycznie nie zajmują się tym.
Tak ja w większości/statystycznie kobiety pracują jako przedszkolanki a nie faceci, tylko w tym przypadku nie wiem czy znalazłby się jakiś facet pracujący jako przedszkolanek, bo zaraz pewnie pojawią się głosy, że to dziwne albo jest pedofilem czy coś w tym stylu.

Offline Szekak

• Zwyrodniały i godny pogardy bękart natury.
« Odpowiedź #17 dnia: Nd, 11 Październik 2020, 15:00:57 »
To są zajęcia które statystycznie częściej wykonują mężczyźni, a nie męskie zajęcia, to jest różnica. Jeszcze do niedawna "kobiecym" zajęciem było pójście z dzieciakiem na spacer, a teraz masa tatusiów lata i bierze czynny udział w wychowaniu dziecka i czy ktoś powie, że jest to niemęskie zajęcie?
« Ostatnia zmiana: Nd, 11 Październik 2020, 15:08:23 wysłana przez Szekak »
Czerwone ślepia wpatrywały się w niego, tlące się jeszcze wstrętnym życiem, by po chwili zaszklić się i znieruchomieć.

Offline Kapral

• zbanowany
    • Na plasterki!!!
« Odpowiedź #18 dnia: Nd, 11 Październik 2020, 15:04:56 »
To chyba tylko w łóżku.

Typowo męskim zajęciem w łóżku jest np. drzemka.

Offline Pawelek

« Odpowiedź #19 dnia: Nd, 11 Październik 2020, 15:12:56 »
Typowo męskim zajęciem w łóżku jest np. drzemka.
Lub drapanie się z rana po
Spoiler: PokażUkryj
jabłku Adama.