Autor Wątek: Odp: Wielki Martwy  (Przeczytany 37 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline tuco

Odp: Wielki Martwy
« dnia: Śr, 15 Maj 2019, 19:35:52 »
Proszę o posprzątanie wątku. Większość postów nie ma nic wspólnego z tematem, który (jak przypuszczam) miał dotyczyć komiksu Loisela, a nie roztrząsać kto kogo okradł, albo kto był zbyt naiwny.

Offline Midar

Odp: Odp: Wielki Martwy
« Odpowiedź #1 dnia: Śr, 15 Maj 2019, 19:50:46 »
Proszę o posprzątanie wątku. Większość postów nie ma nic wspólnego z tematem, który (jak przypuszczam) miał dotyczyć komiksu Loisela, a nie roztrząsać kto kogo okradł, albo kto był zbyt naiwny.
Posty dotyczą jak najbardziej Wielkiego Martwego, a dokładnie tomu, który miał się ukazać w Polsce, a się nie ukaże. Nie ukaże się, bo wydawca tego tytułu, który aktualnie posiada na niego licencję zawłaszczył pieniądze wielu osób, które na ten tytuł wpłaciły i przepadł.
Ponieważ dotyczy to także innych tytułów, za które wydawca wziął pieniądze (ukradł), to można te posty rzeczywiście przenieść do tematu Sideca.
« Ostatnia zmiana: Śr, 15 Maj 2019, 19:53:46 wysłana przez Midar »

Offline Murazor

« Odpowiedź #2 dnia: Śr, 15 Maj 2019, 20:14:04 »
Po raz kolejny: [zgłoś do moderatora] - widzisz post w jakiś sposób niewłaściwy? Naciśnij! A nie pisz postów, żeby o tym informować...

Offline tuco

« Odpowiedź #3 dnia: Śr, 15 Maj 2019, 20:14:25 »
nie wiem, co kto komu ukradł, ale nie wnosi to niczego do tematu. sądzę, że wystarczy info o kłopotach wydawcy i odesłanie do tematu Sideki. reszta postów zaśmieca temat i(lub) skupia uwagę na nowych wiadomościach, które nie wnoszą absolutnie nic.
ponawiam prośbę o czystkę (lub przeniesienie do tematu SIDECA), przyznaję, że oba moje posty w tym temacie też niczego nie wnoszą i mogą zostać usunięte z całą resztą. obiecuję już tu więcej nie śmiecić, skończyłem.

edit:
Po raz kolejny: [zgłoś do moderatora] - widzisz post w jakiś sposób niewłaściwy? Naciśnij! A nie pisz postów, żeby o tym informować...
Niestety ta funkcjonalność jest złudna, po wciśnięciu magicznego przycisku, widzę takie cuś:

"Ostatni wątek z twojego IP był 20 sekund temu. Spróbuj ponownie."
« Ostatnia zmiana: Śr, 15 Maj 2019, 20:19:08 wysłana przez tuco »

Online miki

« Odpowiedź #4 dnia: Śr, 15 Maj 2019, 21:13:24 »
Może faktycznie niech admin przeniesie temat. Ja zapłaciłem prawie za wszystko. Zapomniałeś dodać jeszcze komplet Bruno Brazil.
Admin prośba o przeniesienie postów.