Autor Wątek: Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela  (Przeczytany 371 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

majkelus81

• Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« dnia: Śr, 27 Luty 2019, 19:01:51 »
Zgadzam się, że jeszcze bym coś przeczytał - Age of Apocalypse albo Maximum Security. Tak, wiem, że MS podobno strasznie słabe, ale bym chciał samemu zobaczyć. Tyle dobrego, że chociaż Galactic Storm się na pewno załapało.
Zawsze możesz, po prostu zacznij czytać oryginały, a nie kurczowo trzymasz się kolekcji. I nie pierwszy raz już jęczysz, zamiast coś z tym samemu zrobić (przypominam masz dostęp do internetu, comixology i Marvel Unlimited czekają).
« Ostatnia zmiana: Śr, 27 Luty 2019, 19:12:18 wysłana przez majkelus81 »

Offline Bazyliszek

• Nosiciel Prawdy
Odp: Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #1 dnia: Śr, 27 Luty 2019, 19:08:16 »
Ale przynajmniej nie piszę co pół roku, że Kolekcja nie jest potrzebna i już, już za chwileczkę się skończy.
Jak już wspomniałem mam nawał obowiązków i nie mam czasu czytać oryginałów. Wobec boomu komiksowego postulat by wreszcie wydać po polsku znane eventy sprzed 2004, których jeszcze nie było w polskiej wersji, nie jest chyba wygórowanym i nierealnym postulatem. Zwłaszcza jeśli ma być teraz np. Spider-Man Mac Farlane'a - również z przełomu lat 80-tych i 90-tych. Jak się weszło w wydawanie Sagi Infinity, to się nie powinno na tym zatrzymywać.

Online xanar

« Odpowiedź #2 dnia: Śr, 27 Luty 2019, 19:12:20 »
Ale cały czas wymyślasz jakieś nowe kolejce z "kosmosu", które na pewno będą  ;D . Kiedy ta kolekcja z Dreddem   ;)

Offline Marvelek

« Odpowiedź #3 dnia: Śr, 27 Luty 2019, 19:55:21 »
Ale przynajmniej nie piszę co pół roku, że Kolekcja nie jest potrzebna i już, już za chwileczkę się skończy.
Jak już wspomniałem mam nawał obowiązków i nie mam czasu czytać oryginałów.

Nie rozumiem tego argumentu - nie masz czasu czytać komiksów po angielsku, ale miałbyś go, gdyby ten sam tytuł został wydany w ramach kolekcji względnie przez polskiego wydawcę?

Offline death_bird

« Odpowiedź #4 dnia: Śr, 27 Luty 2019, 20:12:00 »
Ludziska. Nie próbujcie nawet zrozumieć tego przypadku. Szkoda czasu i zdrowia psychicznego. Kolekcje dały rynkowi niezłego kopa, ale idziemy naprzód. Jak ktoś nie potrafi ruszyć się choćby o krok w rozwoju to pisze się "trudno" i żyje się dalej.

Sam co prawda planuję dzisiaj zabrać się za tego całego "Diabelskiego dinozaura", ale po Wiewiórze to z duszą na ramieniu. Jeżeli miałoby później wyjść więcej tytułów tego typu to niech już ta Kolekcja czem prędzej się kończy.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem."