Autor Wątek: Odp: True Detective  (Przeczytany 75 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline SkandalistaLarryFlynt

Odp: True Detective
« dnia: Śr, 11 Wrzesień 2019, 09:55:45 »
Nie przesadzasz już trochę z tymi tematami? Już ich z 15 założyłeś z Batmanem teraz na każdy film i serial jeden ma być osobny? A na każdym po 3-4 wpisy. Tyle, że później lista wątków będzie jakby nieczytelna.

Offline John

Odp: Odp: True Detective
« Odpowiedź #1 dnia: Śr, 11 Wrzesień 2019, 10:01:39 »
Przecież to jest normalna praktyka na każdym forum. Zajrzyj sobie na Filmożerców i zobacz. To że Ty LarryFlynt przyzwyczaiłeś się do układu forum w stylu śmietnik i wszystko na kupie jak na Gildii nie znaczy że inni preferują taki styl "forumowania".

« Odpowiedź #2 dnia: Śr, 11 Wrzesień 2019, 10:11:08 »
Te "preferencje" widać po tych pustych wątkach, które wszyscy mają w zupie, które później trzeba przewijać żeby znaleźć coś ciekawego. Filmożercy są o filmach i tam ma to chyba trochę więcej sensu a i tam jest chyba trochę mniej tematów niż tu wszystkich. Takie rozdrabnianie po części zabija dyskusję, kto będzie pisał o filmach z Batmanem na 15 różnych tematach?

Offline John

« Odpowiedź #3 dnia: Śr, 11 Wrzesień 2019, 10:39:46 »
Ja będę, i jeszcze założę 30 tematów o Spider-Manie. Masz temat od uwag co do forum, więc po cholerę offtopujesz tutaj.

Offline Syn Gotham

« Odpowiedź #4 dnia: Śr, 11 Wrzesień 2019, 10:48:21 »
Nie przesadzasz już trochę z tymi tematami? Już ich z 15 założyłeś z Batmanem teraz na każdy film i serial jeden ma być osobny? A na każdym po 3-4 wpisy. Tyle, że później lista wątków będzie jakby nieczytelna.
Nie, nie przesadzam i dopóki ktoś z góry nie zwróci mi uwagi, że tematy są z dupy i robią śmietnik na forum to zamierzam je dalej zakładać. I tak w gwoli ścisłości o Batmanie założyłem aż cały jeden temat o poprzednich produkcjach, tak żeby nie dyskutować o nich w temacie nowego filmu. No i zabawne, że przejrzystość dyskusji uważasz za robienie śmietnika.

« Odpowiedź #5 dnia: Śr, 11 Wrzesień 2019, 10:52:24 »
Żeby istniała przejrzystość dyskusji to musi istnieć przede wszystkim dyskusja.

Offline Syn Gotham

« Odpowiedź #6 dnia: Śr, 11 Wrzesień 2019, 10:56:58 »
Dziwne żeby po dwóch dniach w tematach było 30 postów. Tak czy siak, jak widać są osoby zainteresowane, które piszą w nich coś konstruktywniejszego niż takie posty z dupy jak te twoje. Jak administracja uzna, że są niepotrzebne to zawsze może usunąć. Nie widzę problemu. Z mojej strony eot, a ty jak napisał kolega John, jak masz jakiś problem to idź do tematu z uwagami.
« Ostatnia zmiana: Śr, 11 Wrzesień 2019, 10:59:11 wysłana przez Syn Gotham »

« Odpowiedź #7 dnia: Śr, 11 Wrzesień 2019, 11:09:14 »
Nie będzie ich 30 i po 10 latach za to "kółkować" po liście wątków można spokojnie już teraz, tak samo jak już teraz wyrobiliśmy w stosunku do reszty 300% normy. Nie chciałem obrażać, tylko zwróciłem uwagę, a ta Twoja sentencja to chyba niewiele ma wspólnego z rzeczywistością. Spójrz na temat o Star Wars tam masz dyskusję, oczywiście że ciężko będzie tam coś znaleźć, ale przynajmniej będzie w czym szukać. A przecież można by było to ładnie rozklepać na 100 różnych tematów i by było wszystko ładnie poukładane, tylko kto by się tam udzielał?

Offline Mateusz

• Black Mamba
  • Administrator
    • Filmozercy.com
« Odpowiedź #8 dnia: Śr, 11 Wrzesień 2019, 11:25:27 »
Ogólnie jestem za trzymaniem się tematu wątków i tworzeniem nowych, jeśli jest taka potrzeba, ale faktycznie niektóre z tych, które Syn Gotham założył, było średnio potrzebne — to samo w kwestii inków, których trochę nadużywasz. Nie każda informacja musi od razu być wrzucana na forum. Jeśli już faktycznie chcesz zakładać jakiś temat, to warto się zastanowić, czy faktycznie zainteresuje więcej niż kilka osób i nie będzie za chwilę świecił pustkami.

Ostatnie posty wykraczające poza temat wątku zaraz znajdziecie w koszu.
Zapraszamy na http://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami