Pozostałe > Kosz

Odp: Sytuacja na polskim rynku - ceny, rabaty itd.

(1/1)

Michael_Korvac:
O "Akira (1988)", jednym z najważniejszych dzieł techniki filmu animowanego w dziejach, mówi się, że gdzieś w tym roku ma zostać wypuszczony do sprzedaży, jako zremasterowana, Interpolowana do jakości Blu-Ray 4K, zapisanego na płycie, produkcja. Anime to o statusie ,,legendarium" ma pojawić się również na polskim rynku. Dlatego też mam pewne pytanie, które z racji braku pomysłu, gdzie je zaszufladkować - na jaki dział tematyczny forum, wrzuciłem je właśnie tutaj.

Najbardziej interesuje mnie to, czy "Akira" zadebiutuje w Polsce, np. w wydaniu zapisu filmu z lektorem lub polskimi napisami, w formacie najwyższej jakości obrazu i dźwięku, 4K? Wiadomo w ogóle, czy takowa realizacja w Polsce jakoś ,,się zorganizuje"? Doświadczyć tak ikonicznego anime w zapisie UHD, i to w kontrolowanych warunkach domowego zacisza, byłoby czymś niezwykłym: czy to z napisami, czy z lektorem; film widziałem w tej wersji, którą czytał pasujący do tego solidny, męski lekko stonowany, może i usypiający, ale i po trochu akademicki, głos, jednak nazwiska tego lektora nie pamiętam.

Ktoś z Was wie coś na ten temat?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej