Pozostałe > Kosz

Odp: Sytuacja na polskim rynku - ceny, rabaty itd.

(1/3) > >>

Kapral:

--- Cytat: xanar w Nd, 08 Marzec 2020, 12:24:37 ---Chodziło mi o rynek amerykański.

--- Koniec cytatu ---

Ahaaa... To może odpal sobie google'a, jeśli Cię to naprawdę interesuje. A ja chętnie przeczytam co tam znalazłeś.

xanar:
A co tobie się zepsuło, czy nie przyswajasz innych informacji, które nie pasują do twojej tezy.

Kapral:

--- Cytat: xanar w Nd, 08 Marzec 2020, 12:39:25 ---A co tobie się zepsuło, czy nie przyswajasz innych informacji, które nie pasują do twojej tezy.

--- Koniec cytatu ---

Ale Ty nie masz żadnych informacji, tylko rzucasz hasełka bez pokrycia. Czekam zatem na informacje.

xanar:
Kiedyś "rzucałem" informacje w dyskusji z tobą, jeżeli dobrze pamiętam o cenach wydań polskich i amerykańskich ale ci nie pasowały do tezy wiec udawałeś, że ich nie ma i nazwałeś mnie krzykaczem internetowym czy jakoś tak, więc wybacz szkoda mi mojego cennego czasu na wyszukiwanie informacji, które i tak ci nie będą pasować.
Przypominam sobie, napisałeś coś w stylu - ja tego nie kupuje to tego nie ma, słowa pewnie były inne ale sens mniej więcej taki i taka to z tobą dyskusja  :)

Szekak:
Kapral, inni w przeciwienstwie do ciebie maja inne rzeczy do roboty niz siedzenie calymi dniami przy komputerze, dlatego to zrozumiale, ze z takimi zadaniami automatucznie zglaszaja sie do ciebie, jako osoby ktora i tak nic innego do roboty nie ma.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej