Autor Wątek: Odp: Sytuacja na polskim rynku - ceny, rabaty itd.  (Przeczytany 253 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kapral

• zbanowany
    • Na plasterki!!!
Odp: Sytuacja na polskim rynku - ceny, rabaty itd.
« dnia: Nd, 08 Marzec 2020, 12:37:26 »
Chodziło mi o rynek amerykański.

Ahaaa... To może odpal sobie google'a, jeśli Cię to naprawdę interesuje. A ja chętnie przeczytam co tam znalazłeś.

Online xanar

Odp: Odp: Sytuacja na polskim rynku - ceny, rabaty itd.
« Odpowiedź #1 dnia: Nd, 08 Marzec 2020, 12:39:25 »
A co tobie się zepsuło, czy nie przyswajasz innych informacji, które nie pasują do twojej tezy.

Offline Kapral

• zbanowany
    • Na plasterki!!!
« Odpowiedź #2 dnia: Nd, 08 Marzec 2020, 12:40:37 »
A co tobie się zepsuło, czy nie przyswajasz innych informacji, które nie pasują do twojej tezy.

Ale Ty nie masz żadnych informacji, tylko rzucasz hasełka bez pokrycia. Czekam zatem na informacje.

Online xanar

« Odpowiedź #3 dnia: Nd, 08 Marzec 2020, 12:45:59 »
Kiedyś "rzucałem" informacje w dyskusji z tobą, jeżeli dobrze pamiętam o cenach wydań polskich i amerykańskich ale ci nie pasowały do tezy wiec udawałeś, że ich nie ma i nazwałeś mnie krzykaczem internetowym czy jakoś tak, więc wybacz szkoda mi mojego cennego czasu na wyszukiwanie informacji, które i tak ci nie będą pasować.
Przypominam sobie, napisałeś coś w stylu - ja tego nie kupuje to tego nie ma, słowa pewnie były inne ale sens mniej więcej taki i taka to z tobą dyskusja  :)
« Ostatnia zmiana: Nd, 08 Marzec 2020, 12:48:41 wysłana przez xanar »

Offline Szekak

• Zwyrodniały i godny pogardy bękart natury.
« Odpowiedź #4 dnia: Nd, 08 Marzec 2020, 12:53:03 »
Kapral, inni w przeciwienstwie do ciebie maja inne rzeczy do roboty niz siedzenie calymi dniami przy komputerze, dlatego to zrozumiale, ze z takimi zadaniami automatucznie zglaszaja sie do ciebie, jako osoby ktora i tak nic innego do roboty nie ma.
Czerwone ślepia wpatrywały się w niego, tlące się jeszcze wstrętnym życiem, by po chwili zaszklić się i znieruchomieć.

Offline Kapral

• zbanowany
    • Na plasterki!!!
« Odpowiedź #5 dnia: Nd, 08 Marzec 2020, 12:55:49 »
Kiedyś "rzucałem" informacje w dyskusji z tobą, jeżeli dobrze pamiętam o cenach wydań polskich i amerykańskich ale ci nie pasowały do tezy wiec udawałeś, że ich nie ma i nazwałeś mnie krzykaczem internetowym czy jakoś tak, więc wybacz szkoda mi mojego cennego czasu na wyszukiwanie informacji, które i tak ci nie będą pasować.
Przypominam sobie, napisałeś coś w stylu - ja tego nie kupuje to tego nie ma, słowa pewnie były inne ale sens mniej więcej taki i taka to z tobą dyskusja  :)

Czytaj: "argumenty mi się skończyły, to se strzelę foszka".
Albo: "i tak niczego nie znajdę, to powiem, że mi się nie chce szukać".
Albo: "właśnie mi się przypomniało, że z tobą nie gadam".
Jak w przedszkolu :D

Kapral, inni w przeciwienstwie do ciebie maja inne rzeczy do roboty niz siedzenie calymi dniami przy komputerze, dlatego to zrozumiale, ze z takimi zadaniami automatucznie zglaszaja sie do ciebie, jako osoby ktora i tak nic innego do roboty nie ma.

Jak zaczniesz mi płacić, to będziesz mógł się do mnie zgłaszać po cokolwiek. Tymczasem pa!

Online xanar

« Odpowiedź #6 dnia: Nd, 08 Marzec 2020, 13:11:46 »
No dokładnie rozmowa z tobą wygląda "Jak w przedszkolu"  :)

Online ramirez82

« Odpowiedź #7 dnia: Nd, 08 Marzec 2020, 13:17:40 »
Panowie, prawda jest taka, że znów dajemy dupy - robił się syf jak wdawaliśmy się w dyskusje z Bazylem i teraz sytuacja się powtarza z Kapralem.

Offline Kapral

• zbanowany
    • Na plasterki!!!
« Odpowiedź #8 dnia: Nd, 08 Marzec 2020, 13:23:18 »
Prawda jest taka, że dajecie dupy w dyskusjach z Kapralem :)

Online ramirez82

« Odpowiedź #9 dnia: Nd, 08 Marzec 2020, 13:25:27 »
Tak, tak, jeśli jedna osoba mówi ci, że jesteś pijany...

Online xanar

« Odpowiedź #10 dnia: Nd, 08 Marzec 2020, 13:33:09 »
Prawda jest taka, że dajecie dupy w dyskusjach z Kapralem :)
Tylko tobie się tak wydaje.
Panowie, prawda jest taka, że znów dajemy dupy - robił się syf jak wdawaliśmy się w dyskusje z Bazylem i teraz sytuacja się powtarza z Kapralem.
Trzeba przeczekać, Bazyl się wygasza tak jak kolekcje i coraz mniej go widać, Apasz też już tylko wpadnie raz na jakiś czas i zrobi jakąś "głupawą wrzutkę", taki Kapral też się wypali i zniknie. Podejrzewam, że coraz więcej osób będzie go ignorować, a że nie będzie atencji to wiadomo.