Pozostałe > Kosz

Odp: Sytuacja na polskim rynku - ceny, rabaty itd.

<< < (2/3) > >>

Kapral:

--- Cytat: xanar w Nd, 08 Marzec 2020, 12:45:59 ---Kiedyś "rzucałem" informacje w dyskusji z tobą, jeżeli dobrze pamiętam o cenach wydań polskich i amerykańskich ale ci nie pasowały do tezy wiec udawałeś, że ich nie ma i nazwałeś mnie krzykaczem internetowym czy jakoś tak, więc wybacz szkoda mi mojego cennego czasu na wyszukiwanie informacji, które i tak ci nie będą pasować.
Przypominam sobie, napisałeś coś w stylu - ja tego nie kupuje to tego nie ma, słowa pewnie były inne ale sens mniej więcej taki i taka to z tobą dyskusja  :)

--- Koniec cytatu ---

Czytaj: "argumenty mi się skończyły, to se strzelę foszka".
Albo: "i tak niczego nie znajdę, to powiem, że mi się nie chce szukać".
Albo: "właśnie mi się przypomniało, że z tobą nie gadam".
Jak w przedszkolu :D

--- Cytat: Szekak w Nd, 08 Marzec 2020, 12:53:03 ---Kapral, inni w przeciwienstwie do ciebie maja inne rzeczy do roboty niz siedzenie calymi dniami przy komputerze, dlatego to zrozumiale, ze z takimi zadaniami automatucznie zglaszaja sie do ciebie, jako osoby ktora i tak nic innego do roboty nie ma.

--- Koniec cytatu ---

Jak zaczniesz mi płacić, to będziesz mógł się do mnie zgłaszać po cokolwiek. Tymczasem pa!

xanar:
No dokładnie rozmowa z tobą wygląda "Jak w przedszkolu"  :)

ramirez82:
Panowie, prawda jest taka, że znów dajemy dupy - robił się syf jak wdawaliśmy się w dyskusje z Bazylem i teraz sytuacja się powtarza z Kapralem.

Kapral:
Prawda jest taka, że dajecie dupy w dyskusjach z Kapralem :)

ramirez82:
Tak, tak, jeśli jedna osoba mówi ci, że jesteś pijany...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej