Autor Wątek: Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów  (Przeczytany 426 razy)

Offline Apasz

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« dnia: Śr, 27 Listopad 2019, 12:40:36 »
W tym tygodniu odebrałem zamówienie z Livro. Wprawdzie odbiór osobisty, ale przecież w czymś te komiksy muszą dostarczyć do punktu odbioru. Zamówienie z przedpłatą. Komiksy bez folii bąbelkowej, zapakowane w grube pudełko tekturowe, dopasowane rozmiarem do zawartości. Jak zwykle żadnych uszkodzeń, czyli bardzo dobre pakowanie. Polecam.

@xanar - nie jestem niczyim adwokatem, za to w chwilach znudzenia zwalczam sobie "polactwo". Przez to pojęcie rozumiem szereg godnych napiętnowania postaw charakterystycznych dla naszego grajdołka. Np. narzekanie na wszystko i wszystkich oraz połączoną z tym postawę roszczeniową - czyli esencja tego, co prezentujesz w tym temacie. W sumie może dlatego właśnie ciągle masz kłopoty z Livro i dostarczanymi przesyłkami? Piszesz, że masz różnego rodzaju reklamacje przećwiczone, co pozwala domniemywać, że jesteś bardzo czepialskim klientem i awanturujesz się o byle co (zresztą twoje zachowanie na forum jedynie to potwierdza). Może najzwyczajniej w świecie zostałeś zapamiętany i teraz kurier/pakowacz z Livro jak widzi twoje nazwisko, to specjalnie zapakuje w sposób beznadziejny i jeszcze rzuci paczką kilka razy o ziemię, na złość malkontentowi :) Ja bym tak robił na ich miejscu :)
« Ostatnia zmiana: Śr, 27 Listopad 2019, 12:48:34 wysłana przez Apasz »
#stopmowienienawiści

Online Szekak

• Zwyrodniały i godny pogardy bękart natury.
Odp: Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1 dnia: Śr, 27 Listopad 2019, 12:57:06 »
żadnych uszkodzeń, czyli bardzo dobre pakowanie.
Apasz jak zwykle ma problemy z logika na poziomie podstawowym.
« Ostatnia zmiana: Śr, 27 Listopad 2019, 13:06:32 wysłana przez Szekak »
Czerwone ślepia wpatrywały się w niego, tlące się jeszcze wstrętnym życiem, by po chwili zaszklić się i znieruchomieć.

Online xanar

« Odpowiedź #2 dnia: Śr, 27 Listopad 2019, 12:58:28 »
W tym tygodniu odebrałem zamówienie z Livro. Wprawdzie odbiór osobisty, ale przecież w czymś te komiksy muszą dostarczyć do punktu odbioru. Zamówienie z przedpłatą. Komiksy bez folii bąbelkowej, zapakowane w grube pudełko tekturowe, dopasowane rozmiarem do zawartości. Jak zwykle żadnych uszkodzeń, czyli bardzo dobre pakowanie. Polecam.

@xanar - nie jestem niczyim adwokatem, za to w chwilach znudzenia zwalczam sobie "polactwo". Przez to pojęcie rozumiem szereg godnych napiętnowania postaw charakterystycznych dla naszego grajdołka. Np. narzekanie na wszystko i wszystkich oraz połączoną z tym postawę roszczeniową - czyli esencja tego, co prezentujesz w tym temacie. W sumie może dlatego właśnie ciągle masz kłopoty z Livro i dostarczanymi przesyłkami? Piszesz, że masz różnego rodzaju reklamacje przećwiczone, co pozwala domniemywać, że jesteś bardzo czepialskim klientem i awanturujesz się o byle co (zresztą twoje zachowanie na forum jedynie to potwierdza). Może najzwyczajniej w świecie zostałeś zapamiętany i teraz kurier/pakowacz z Livro jak widzi twoje nazwisko, to specjalnie zapakuje w sposób beznadziejny i jeszcze rzuci paczką kilka razy o ziemię, na złość malkontentowi :) Ja bym tak robił na ich miejscu :)

Chyba o osobie piszesz co właśnie potwierdziłeś tym komentarzem.
Ja powstawiałem zdjęcia z moich ostatnich zamówień z tego sklepu, więc każdym może sobie podpowiedzieć na pytanie czy jest wszytko ok.
Jak tak w chwilach znudzenia zwalczasz sobie "polactwo" to może wypadałoby zacząć o siebie.

Offline Apasz

« Odpowiedź #3 dnia: Śr, 27 Listopad 2019, 13:42:18 »
Obaj jesteście bardzo niemili. Po co ta agresja???
#stopmowienienawiści

Online xanar

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #4 dnia: Śr, 27 Listopad 2019, 14:43:02 »
Chyba znowu o sobie piszesz.