Autor Wątek: Odp: Shout Box  (Przeczytany 160 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline John

Odp: Shout Box
« dnia: Cz, 16 Styczeń 2020, 14:09:31 »
Nowy poziom "myślenia" krzykliwych mizoandryczek podających się za feministki. Pomawiasz kogoś publicznie, a później płaczesz że ludzie postępują logicznie, i kierują przeciwko Tobie pozew do sądu. Gdzie są media by to skomentować? Nie ma, ale gdy palili zdjęcia europosłów na demonstracji, krzyk w mediach i płacz był nieziemski. :)

Dlatego jestem za wprowadzeniem do szkół publicznych zajęć z podstaw prawa. Skoro takie postaci jak pani Maja Staśko nie były w stanie dać sobie zaszczepić logicznego myślenia, to niech chociaż wie co grozi za to co robi. Obrzydliwe.

Offline Kapral

• zbanowany
    • Na plasterki!!!
Odp: Odp: Shout Box
« Odpowiedź #1 dnia: Cz, 16 Styczeń 2020, 14:32:26 »
A kto to jest Maja Staśko? Nazwisko brzmi jak pseudonim przedwojennej gwiazdki filmowej, ale kompletnie nic mi nie mówi.

Offline John

« Odpowiedź #2 dnia: Cz, 16 Styczeń 2020, 15:08:11 »
Uciemiężona, bogata biała europejka.

Offline Apasz

« Odpowiedź #3 dnia: Cz, 16 Styczeń 2020, 15:43:38 »
O! Dobry pomysł na biznes tu widzę $$$
Że też wcześniej o tym nie pomyślałem... To jak można się dostać na jakąś listę seksistów?  8)

Czej, czej..... a to przecież tutaj Johnnyboi mnie pomawiał, nazywając przestępcą. To ja sobie chyba zaraz pościągam te wszystkie oszczerstwa, skrobnę parę pisemek i za 2-3 lata kasa w kieszeni  8)
#stopmowienienawiści
#wolnesondy
#OTUA

Offline PJP

« Odpowiedź #4 dnia: Cz, 16 Styczeń 2020, 16:18:41 »
Stanowczo protestuję! Przedwojenne gwiazdy i gwiazdki filmowe miały szykowne nazwiska i pseudonimy 8)

Offline Martin Eden

« Odpowiedź #5 dnia: Cz, 16 Styczeń 2020, 16:45:03 »
A kto to jest Maja Staśko? Nazwisko brzmi jak pseudonim przedwojennej gwiazdki filmowej, ale kompletnie nic mi nie mówi.

No i właśnie to jest problem dzisiejszego świata: możesz być nikim, ale i tak możesz zniszczyć życie ludziom, których nie znasz, pisząc o nich rzeczy, które sobie wymyślisz.

Offline Kapral

• zbanowany
    • Na plasterki!!!
« Odpowiedź #6 dnia: Cz, 16 Styczeń 2020, 16:49:54 »
Szczerze mówiąc, różnica między listą seksistów i np. listą zdrajców rasy nie jest taka wielka.

Po namyśle - jednak jest. Na zdrajców rasy polują potem z bejzbolami, a na seksistów nie.

Offline John

« Odpowiedź #7 dnia: Cz, 16 Styczeń 2020, 16:57:07 »
No i właśnie to jest problem dzisiejszego świata: możesz być nikim, ale i tak możesz zniszczyć życie ludziom, których nie znasz, pisząc o nich rzeczy, które sobie wymyślisz.

Lemingi jeszcze temu przyklaskują. A tu komentarz spod tego wpisu - jeden z głównych powodów, dla których nie wchodzę już w żadne dyskusje z mizoandryczkami. Bogatość argumentów i inteligencji i (na oko) połowy mizoandryczek krzyczących hasła których nie rozumieją, równie mocna, co u pseudokibiców w bluzach patriotycznych, gdy o zapytasz o co im chodzi.

I jeszcze te facebookowe emotikony - nie trawię ich. Lajki to symboliczny znak upadku dzisiejszej dyskusji publicznej.

Po namyśle - jednak jest. Na zdrajców rasy polują potem z bejzbolami, a na seksistów nie.

Nie. Dresiarscy "patrioci" są lepsi. Raz będziesz musiał się pobić, pare razy spluną na Twój widok, i spokój. Kłamliwa mizoandryczka za to może zniszczyć Ci karierę i opinię w środowisku w którym pracujesz. Obrócić w pył Twoją reputację na rynku, na którą ciężko pracowałeś latami, tylko dlatego że miała taki humorek.