Autor Wątek: Odp: Planeta Komiksów  (Przeczytany 119 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Szekak

• Zwyrodniały i godny pogardy bękart natury.
Odp: Planeta Komiksów
« dnia: Cz, 05 Marzec 2020, 17:13:32 »
Nie nazywaj czegoś z czymś się nie zgadzasz fanatyzmem, to brak szacunku dla rozmówców i ludzi z innym poglądem, tak samo jak twój przykład z ograniczaniem wdechów. Niepoważne zachowanie.
Czerwone ślepia wpatrywały się w niego, tlące się jeszcze wstrętnym życiem, by po chwili zaszklić się i znieruchomieć.

Online Kapral

• zbanowany
    • Na plasterki!!!
Odp: Odp: Planeta Komiksów
« Odpowiedź #1 dnia: Cz, 05 Marzec 2020, 17:26:10 »
Nie nazywaj czegoś z czymś się nie zgadzasz fanatyzmem, to brak szacunku dla rozmówców i ludzi z innym poglądem, tak samo jak twój przykład z ograniczaniem wdechów. Niepoważne zachowanie.

Masz rację. Nikogo nie wolno nazywać fanatykiem. A nie, zaczekaj... Tobie wolno.

Pomijajac fakt, ze kubek na wizualizacji ma wiekszy nadruk niz w rzeczywistosci, przez co jest mniej brzydki, to to czy prenumeratorzy mieli swiadonosc tego, ze kubek bedzie brzydki lub nie mieli, nie zmienia faktu, ze jest brzydki i o tym byla mowa, a ty zaczynasz skakac po tematach by bronic Hatchette bo jestes chorym fanatykiem.

Offline Szekak

• Zwyrodniały i godny pogardy bękart natury.
« Odpowiedź #2 dnia: Cz, 05 Marzec 2020, 17:33:34 »
Gdzie ja napisałem, że nikogo nie wolno? Bazyla wolno!
Czerwone ślepia wpatrywały się w niego, tlące się jeszcze wstrętnym życiem, by po chwili zaszklić się i znieruchomieć.

Online Kapral

• zbanowany
    • Na plasterki!!!
« Odpowiedź #3 dnia: Cz, 05 Marzec 2020, 17:34:40 »
Gdzie ja napisałem, że nikogo nie wolno? Bazyla wolno!

Wyjątkowa z ciebie menda.