Pozostałe > Kosz

Odp: Libertago

(1/1)

Apasz:

--- Cytat: Hans w Pn, 11 Maj 2020, 21:50:34 ---Troszkę drażniące jest że wchodzę na tematy jakie mnie interesują ciekaw nowych informacji i nie widzę nic poza tym samym marudzeniem tych samych osób. I to nie tylko tutaj , ale także w kilku innych działach. Chyba dlatego rzadziej tu zaglądam.

--- Koniec cytatu ---

--- Cytat: Hans w Pn, 11 Maj 2020, 22:09:47 ---
Szkoda że tak się dzieje w kilku interesujących tematach bo zauważyłem sam po sobie że przez to „polskie narzekanie” sam rzadziej odwiedzam forum.

--- Koniec cytatu ---

To teraz możesz powoli zacząć rozumieć, dlaczego niektóre osoby nie traktują tego miejsca poważnie, tylko z użytkowników forum kręcą sobie bekę i turlają się ze śmiechu, gdy ci podchodzą do rzeczonej beki w sposób niezwykle personalny.

Naturalnie nie mówię o sobie, żeby nie było wątpliwości. Ja tu zaglądam ze względu na szalenie wysoki poziom merytoryczny dyskusji, a przy tym lubię bezinteresownie dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. Zwłaszcza z osobami mniej inteligentnymi i mniej zaradnymi życiowo :) 

Bender:

--- Cytat: Apasz w Wt, 12 Maj 2020, 12:23:35 ---Zwłaszcza z osobami mniej inteligentnymi i mniej zaradnymi życiowo :)

--- Koniec cytatu ---

Pewnie dlatego niezbyt często się odzywasz...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej