Autor Wątek: Odp: Kolekcja Spider-Mana  (Przeczytany 446 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline sad_drone

Odp: Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #15 dnia: Śr, 26 Luty 2020, 17:52:08 »
@Komiksiarz Zmartwię cię, dzisiaj rozmawiałem z panią Jolą z mojego warzywniaka i powiedziała mi że kolekcji nie będzie, także niestety nie masz na co czekać.

Offline KOMIKSIARZ

« Odpowiedź #16 dnia: Śr, 26 Luty 2020, 18:02:04 »
To w takim razie dobrze, że próbuję dostać testowe tomy. Ale powiedz mi proszę co ma Pani z warzywniaka do Kolekcji Komiksowej? Uwierzyłbym bardziej komuś z kiosku niż z warzywniaka. A po za tym to nie ma sensu. Chciałem dobrze. Przystępując do forum chciałem uczestniczyć w dyskusjach i dlatego też jakbym miał jakieś pytania dotyczące komiksów. W końcu je zbieram tak jak wy. ;)

Offline stachel

« Odpowiedź #17 dnia: Śr, 26 Luty 2020, 18:11:45 »
Traktujesz każdą plotkę jak potwierdzone info, ale jeszcze jak pani z BOKu miała jakiś sens, to losowy ziomek sprzedający komiksy na jakiejś giełdzie już nie ma. Nic więcej o tej kolekcji nie wiadomo, nabijasz tylko kolejne nic nie wnoszące w dyskusję posty, które ludziom się pokazują w aktualnościach.

Offline KOMIKSIARZ

« Odpowiedź #18 dnia: Śr, 26 Luty 2020, 18:16:59 »
Akurat nie napisałem, że to potwierdzone informacje i że tak będzie. Otrzymałem tylko taką wiadomość bo przy okazji starałem się dowiedzieć co z Kolekcją i tyle. To mam radę. Nie piszmy już żadnego postu aż do Jesieni jestem ciekawy czy ktoś wytrzyma tyle czasu...

Offline KeyserSoze

« Odpowiedź #19 dnia: Śr, 26 Luty 2020, 18:25:18 »
O matko...

Offline KukiOktopus

« Odpowiedź #20 dnia: Śr, 26 Luty 2020, 19:13:59 »
@Komiksiarz, nie przejmuj się, to jest standardowe jojczenie starych boomerów. Ja też czekam na tę kolekcję i każde, ale to KAŻDE info dające nadzieję, nawet takie wyssane z palca od nogi pani z warzywniaka, poprawia mi humor. Na razie trzymam się tego, że jeśli zdarzenie ma prawdopodobieństwo choćby nie wiem jak tycie, ale różne od zera, to w końcu, i to skończonym czasie!, się ono wydarzy. Zatem dopóki nikt nie udowodnił, że kolekcja na pewno się nie ukaże, jest na co czekać! (i wysysać wiadomości na jej temat z czego się da).   

Offline John

« Odpowiedź #21 dnia: Śr, 26 Luty 2020, 19:35:33 »
Z ostatniej chwili - kolekcja jutro trafi do kiosków! Tylko w trochę zmienionej formie... :o Bazyl i tak kupi.

Offline misiokles

« Odpowiedź #22 dnia: Śr, 26 Luty 2020, 19:44:52 »
Zatem dopóki nikt nie udowodnił, że kolekcja na pewno się nie ukaże, jest na co czekać! (i wysysać wiadomości na jej temat z czego się da).
Można też czekać bez wysysania. Będzie to będzie, nie to nie. Hachette ma w swoim zwyczaju to, że jak z czymś rusza, daje odpowiednio znać wcześniej. To nie tak, że nagle pojawią się bez zajawki w kioskach i się je przegapi.

Offline Piterrini

« Odpowiedź #23 dnia: Śr, 26 Luty 2020, 19:50:12 »
Ehh... wyręczając administrację - forum komiksowe nie jest miejscem do wycieczek personalnych.

Faktem jest, że nie mamy pojęcia kim jest osoba podpisująca się loginem na forum. Jak widać rzadko coś tu piszę, ale staram się na bieżąco czytać, mnie również trochę drażni (z braku lepszego słowa) sposób wypowiedzi @komiksiarza, z początku wydawało się, że jest to osoba bardzo młoda, lub po prostu chcąca robić sobie tzw. jaja na forum, jak widać tak jednak nie jest... Przypomnijcie sobie jak bardzo różni ludzie czytali komiksy kiedy byliśmy młodzi, albo spójrzcie jak bardzo różnych ludzi przyciągają regały z komiksami w bibliotekach. Komiksy przyciągają dość specyficznych ludzi (piszę również o sobie), nie każdy ma wpływ na to, co czyni nas "specyficznymi"... Także ja z takim przeświadczeniem np. ignoruję wypowiedzi niektórych użytkowników forum, może się mylę, ale jest to sensowniejsze od ciągłego żartowania sobie z takich osób.
Trochę wyrozumiałości.

A wracając do tematu - jeśli ten pierwszy tom kolekcji kupiony na olx to z tą osobą chwilę pisałem o kolekcji (byłem ciekaw czy posiada też inne tomy - nie posiadał  :P ) i m.in. o informacjach jakie mamy, także zagadka rozwiązana.

Offline Apasz

« Odpowiedź #24 dnia: Śr, 26 Luty 2020, 20:09:46 »
No to jak w końcu? Będzie ta kolekcja, czy nie będzie?
#stopmowienienawiści
#wolnesondy
#OTUA

Offline death_bird

« Odpowiedź #25 dnia: Śr, 26 Luty 2020, 21:16:56 »
I długie zimowe wieczory mijają jak z bicza strzelił. ;)
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem."

Offline SawiK

« Odpowiedź #26 dnia: Śr, 26 Luty 2020, 21:56:57 »
Teraz czekamy jesieni a jesienią będzie: styczeń bankowo styczeń! i tak w kolko. Swoją drogą wypadało by wyposcic test bo o tym co tam kiedyś był to nieliczni pamiętać będą ;)

Online Pawelek

« Odpowiedź #27 dnia: Śr, 26 Luty 2020, 21:58:20 »
No to jak w końcu? Będzie ta kolekcja, czy nie będzie?
@Komiksiarz Zmartwię cię, dzisiaj rozmawiałem z panią Jolą z mojego warzywniaka i powiedziała mi że kolekcji nie będzie, także niestety nie masz na co czekać.
Na razie ustalone, że w warzywniaku nie będzie. Tak na 95%.

Offline misiokles

« Odpowiedź #28 dnia: Śr, 26 Luty 2020, 22:48:27 »
Pani z BOKu powiedziała, że w Hachette też nie będzie. Szukamy dalej, gdzie może być!

Online OokamiG

« Odpowiedź #29 dnia: Cz, 27 Luty 2020, 01:15:11 »
Jak to gdzie? W Bursztynowej Komnacie koło Arki Przymierza. Dojechać tam tylko można Złotym Pociągiem.