Autor Wątek: Odp: Kolekcja Spider-Mana  (Przeczytany 441 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline KOMIKSIARZ

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« dnia: Śr, 26 Luty 2020, 15:40:21 »
Słuchajcie, mam możliwe, że dobre nowiny na temat kolekcji. Zamówiłem przez internet Tom 1 - Spider-Mana z testu. Coś mnie podkusiło, żeby zapytać się tej osoby od której kupiłem ten tom czy czegoś nie wie na temat Kolekcji. I w odpowiedzi dostałem następującą treść:

Nie wiadomo. Według plotek mają jakieś problemy co do listy tytułów jakie mają się ukazać w Polsce. Ale możliwe, że pod koniec kolekcji SBM coś ruszy.

Także mam nadzieję, że to dobre wieści. I faktycznie należy poczekać z Kolekcją do Jesieni. Możliwe, że ruszy ona na nowy sezon. 

Także Hachette ma jakieś problemy z tytułami i dlatego na obecną chwilę Kolekcji nie ma. Ale z tego wynika, że Kolekcji nie można skreślać prawdopodobnie ona się ukaże tylko nie wiadomo w jakim termine! :)

Offline OokamiG

Odp: Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #1 dnia: Śr, 26 Luty 2020, 15:47:41 »
Te informacje to pewnie posty w tym temacie, więc ja bym nie pokładał w tym nadziei.

Online xanar

« Odpowiedź #2 dnia: Śr, 26 Luty 2020, 15:48:48 »
No faktycznie rozwiałeś wszystkie wątpliwości, bo ci jakiś koleś powiedział , że "Nie wiadomo" i "możliwe"  ;D ;D ;D

Offline KOMIKSIARZ

« Odpowiedź #3 dnia: Śr, 26 Luty 2020, 15:55:01 »
No tak, ale i tak nie można za wcześnie skreślać Kolekcji. Może faktycznie chodzi o tytuły. A tak poza tym na każdym możliwym momencie próbuję się czegoś dowiedzieć na temat Kolekcji.

Offline John

« Odpowiedź #4 dnia: Śr, 26 Luty 2020, 16:04:05 »
Ja się przychylam do teorii, że Hachette woli poczekać aż dokończą SBM i którąś z kolekcji Conan/Transformery.

Na pewno ta kolekcja się pojawi w Polsce. Jestem o tym przekonany. Tylko w swoim czasie.

Offline ramirez82

« Odpowiedź #5 dnia: Śr, 26 Luty 2020, 16:12:20 »
Słuchajcie, mam możliwe, że dobre nowiny na temat kolekcji. Zamówiłem przez internet Tom 1 - Spider-Mana z testu. Coś mnie podkusiło, żeby zapytać się tej osoby od której kupiłem ten tom czy czegoś nie wie na temat Kolekcji. I w odpowiedzi dostałem następującą treść:

Nie wiadomo. Według plotek mają jakieś problemy co do listy tytułów jakie mają się ukazać w Polsce. Ale możliwe, że pod koniec kolekcji SBM coś ruszy.

Nie wiem kto to był, ale zdecydowanie nie ma głowy do interesu. Sprzedając tom z testu, powinien zapewniać cię, że ta kolekcja nie ruszy, a ty właśnie kupujesz unikatowy egzemplarz 8)

Offline KOMIKSIARZ

« Odpowiedź #6 dnia: Śr, 26 Luty 2020, 16:16:55 »
To prawda. Pozostaną mi jeszcze trzy tomy do uzupełnienia. A jak Kolekcja ukaże się na jesieni to ktoś kupi mi jakiś komiks za darmo! :)

Offline Itachi

• Jōnin
« Odpowiedź #7 dnia: Śr, 26 Luty 2020, 16:21:28 »
@KOMIKSIARZ

Rozumiem, że dla Ciebie zdanie przypadkowej osoby z Internetu/allegro jest na tyle ważne, aby dzielić się z tym na forum i głosić nowiny? Przecież ta informacja to żadna informacja. To tak jakbym powiedział że jutro będzie padać, albo nie będzie padać. Albo City pyknie Real, albo nie pyknie. Albo kolekcja ruszy na jesień albo nie ruszy. Będzie to będzie, nie będzie to będzie na niedobór komiksów nikt nie narzeka.

Offline ramirez82

« Odpowiedź #8 dnia: Śr, 26 Luty 2020, 16:22:22 »
To prawda. Pozostaną mi jeszcze trzy tomy do uzupełnienia.

Mam Sagę klonów. Z tego co wiem, kolekcja nie ruszy, bo TK się wk**wił na Bazyla, więc to totalny unikat. Jak chcesz mogę ci sprzedać po taniości... Ale to szybko musisz zdecydować, bo mam 15 chętnych  ::)

Offline KOMIKSIARZ

« Odpowiedź #9 dnia: Śr, 26 Luty 2020, 16:24:21 »
Biorę na pewno. Możesz do mnie napisać.

Online Teli

« Odpowiedź #10 dnia: Śr, 26 Luty 2020, 17:29:30 »
Kurcze, to co napisał gość który sprzedał Komiksiarzowi ten Tom 1 wygląda na autentyczny wyciek...

....z naszego forum! I to jeszcze z tego tematu. Zgroza! Infiltrują nas!

Online Szekak

• Zwyrodniały i godny pogardy bękart natury.
« Odpowiedź #11 dnia: Śr, 26 Luty 2020, 17:31:26 »
Mamy kreta!
Czerwone ślepia wpatrywały się w niego, tlące się jeszcze wstrętnym życiem, by po chwili zaszklić się i znieruchomieć.

Online xanar

« Odpowiedź #12 dnia: Śr, 26 Luty 2020, 17:35:20 »
I to nie są żarty, ktoś musiał przekopać te 100 stron  :) Kto może mieć na tyle środków i możliwości, żeby to zrobić  :o

Online Voitas

« Odpowiedź #13 dnia: Śr, 26 Luty 2020, 17:41:55 »
Komiksiarz ile Ty masz lat? 14? 15? Bo na tyle wyglądasz osądzając Cię po tym co reprezentujesz na forum.

Offline KOMIKSIARZ

« Odpowiedź #14 dnia: Śr, 26 Luty 2020, 17:50:12 »
Ale co prezentuję na forum? Chciałem się tylko podzielić informacjami jakie dostałem. Przecież chyba chcemy, aby Kolekcja się ukazała. A poza tym nie ukrywam tylko piszę zawsze prawdę i to co mam na myśli. Ja tylko zawsze piszę o tym jak najlepiej, żeby forum wiedziało o wszystkim i chcę przekazać jakiekolwiek informacje.
A tak poza tym w tym roku stuknie mi 30 lat. Jestem z rocznika 90. :)