Autor Wątek: Odp: Joker  (Przeczytany 238 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bender

Odp: Joker
« dnia: Wt, 04 Luty 2020, 22:00:30 »
Dzięki za spoilery
GOBLIN GIRL (Moa Romanova) - Świetne! Bardzo oryginalna i interesująca kreska. Czekam na kolejne komiksy Romanovej.

Offline Kapral

• zbanowany
    • Na plasterki!!!
Odp: Odp: Joker
« Odpowiedź #1 dnia: Wt, 04 Luty 2020, 22:42:07 »
Nie ma za co. Jeśli przez 5 miesięcy nie miałeś ochoty obejrzeć tego filmu, to po co zaglądasz do tego wątku? Masochistycznie szukasz tu spoiler alertów?

Offline xanar

« Odpowiedź #2 dnia: Wt, 04 Luty 2020, 22:46:35 »
No sumie ty też przez 5 miesięcy nie oglądałeś  :) Takie pytanko na szybko, jak przez 4 się nie oglądało to ok ?  ;D
No widzisz Bender to twoja wina  ;D po co wchodzisz  ;D

Offline Kapral

• zbanowany
    • Na plasterki!!!
« Odpowiedź #3 dnia: Wt, 04 Luty 2020, 23:01:47 »
Nie oglądałem filmu, to i nie zaglądałem do tego wątku. Bo i po co miałbym zaglądać? Dzisiaj zajrzałem :)

A jak długo zdaniem panów "fachowców" bendera i xanara obowiązują spioler alerty? Do końca świata i jeden dzień dłużej? "Czterech pancernych" też trzeba opatrywać alertami?

Offline Bender

« Odpowiedź #4 dnia: Wt, 04 Luty 2020, 23:11:03 »
Nie ma za co. Jeśli przez 5 miesięcy nie miałeś ochoty obejrzeć tego filmu, to po co zaglądasz do tego wątku? Masochistycznie szukasz tu spoiler alertów?

Może np żeby przeczytać, co ktoś myśli o Baftach, albo Oskarach.
I zanim zaczniesz prześcigać sam siebie w złośliwym ironizowaniu czasem po prostu napisz "sorry, mój błąd"
Zyskasz w moich oczach znacznie więcej, niż tymi "błyskotliwymi" elaboratami na dosłownie kazdy temat. Nudnymi już skądinąd
GOBLIN GIRL (Moa Romanova) - Świetne! Bardzo oryginalna i interesująca kreska. Czekam na kolejne komiksy Romanovej.

Offline Kapral

• zbanowany
    • Na plasterki!!!
« Odpowiedź #5 dnia: Wt, 04 Luty 2020, 23:13:29 »
Daj spokój, bender. Po pierwsze, niczego nie ujawniłem. Po drugie, powtarzam pytanie: jak długo obowiązują spoiler alerty? Dwa tygodnie? Dwa miesiące? Dwa lata?

Po trzecie, mam kompletnie w nosie czy zyskam w twoich oczach, czy nie. Za kogo ty się uważasz?

Offline Bender

« Odpowiedź #6 dnia: Wt, 04 Luty 2020, 23:15:29 »
Moze do premiery Blu-ray? Sporo ludzi nie ogląda w kinie tylko kupuje nośniki.
Mnie nie interesuje co masz w nosie. A to co wyciągniesz z tej porady może tylko wyjść Ci na dobre. Nie mi.
« Ostatnia zmiana: Wt, 04 Luty 2020, 23:18:40 wysłana przez Bender »

Offline Kapral

• zbanowany
    • Na plasterki!!!
« Odpowiedź #7 dnia: Wt, 04 Luty 2020, 23:18:36 »
To se wprowadź taki przepis do kodeksu albo do regulaminu. A do tego czasu nie zawracaj gitary.

Offline Bender

« Odpowiedź #8 dnia: Wt, 04 Luty 2020, 23:19:46 »
Żal czasu na jakiekolwiek rozmowy z Tobą. Niestety.

Offline xanar

« Odpowiedź #9 dnia: Wt, 04 Luty 2020, 23:21:25 »
Daj spokój, bender. Po pierwsze, niczego nie ujawniłem. Po drugie, powtarzam pytanie: jak długo obowiązują spoiler alerty? Dwa tygodnie? Dwa miesiące? Dwa lata?

Po trzecie, mam kompletnie w nosie czy zyskam w twoich oczach, czy nie. Za kogo ty się uważasz?
Nie wiem jak długo, wg ciebie pewnie aż nie obejrzysz  :)

Nie oglądałem filmu, to i nie zaglądałem do tego wątku. Bo i po co miałbym zaglądać? Dzisiaj zajrzałem :)

Dzisiaj też nie musiałeś zaglądać, bo i po co jak obejrzałeś 5 miesięcy po premierze  :)

Offline Kapral

• zbanowany
    • Na plasterki!!!
« Odpowiedź #10 dnia: Wt, 04 Luty 2020, 23:25:35 »
Ty też jeszcze nie oglądałeś Jokera, xanar? Czy może oglądałeś, ale i tak musiałeś się przypiep...?

Offline xanar

« Odpowiedź #11 dnia: Wt, 04 Luty 2020, 23:36:31 »
A to ma jakieś znaczenie :)

Napisałeś spoilera, człowiek zwrócił ci uwagę a ty idziesz w zaparte, że to nie twoja wina, że napisałeś  :)
Tak to jego wina, że nie oglądał jeszcze :) jakby obejrzał to pewnie nie byłoby tej dyskusji  :) Nie zachowuj się jak kobieta to nigdy nie jest twoja wina, zawsze winny jest ktoś inny  :)
Tak jak Amber Heard, no przecież niechcący uderzyła Deppa'a pięścią, chciała otwartą dłonią, tak jakoś wyszło, ale to i tak przecież jego wina bo coś tam, coś tam. :)

Offline Kapral

• zbanowany
    • Na plasterki!!!
« Odpowiedź #12 dnia: Wt, 04 Luty 2020, 23:41:51 »
Minęło 5 miesięcy od premiery. Żadne spoiler alerty już nie obowiązują. Period.
Może trzeba czekać aż na TVP1 puszczą, bo pan bender odbiera tylko naziemną?

Offline xanar

« Odpowiedź #13 dnia: Wt, 04 Luty 2020, 23:49:39 »
W TVP nie będą mieli pieniędzy wszytko wydadzą (+;- 2 miliardy) na propagandę (szkoda, że na służbę zdrowia nie ma itd.) no ale nieswoje się najlepiej wydaje. Jeszce dzisiejszy cytat z Kurskiego „Ludzie oglądają telewizję, propagandy by nie oglądali” i jakiś starszy cytat “ciemny lud to kupi”  :)

Offline John

« Odpowiedź #14 dnia: Śr, 05 Luty 2020, 00:16:21 »
Kurski jest artystą bezczelności, zrobił z niej prawdziwą sztukę.  :)