Pozostałe > Kosz

Odp: Gospodarka

(1/14) > >>

xanar:
Czyli co, głosowanie o 4 w nocy i dopisywanie rzeczy odnośnie wyborów jest normalne.

PJP:
Tak naprawdę teraz mogą dużo rzeczy przeforsować i praktycznie wszystko da się skwitować - dla dobra obywateli. I nawet opozycja lepsza od naszej (bo nasza jest nadzwyczaj nieudolna i dająca się rozgrywać) nic z tym nie zrobi bo wystarczy zamknąć dyskusję "stawiasz wyżej konstytucję czy inne ustawy nad życie ludzi?"

John:

--- Cytat: Szekak w So, 28 Marzec 2020, 09:41:43 ---Pis po raz kolejny pokazuje jak antypolska partia jest i jak gleboko w dupie ma polakow i swoich wyznawcow pokroju apasza. Niech sie zarazaja pozyteczni idioci, ja zostaje w domu, zdrowie najwazniejsze.

--- Koniec cytatu ---

PiS konsekwentnie od początku niemalże swojego istnienia jest w tym kraju po to, by dbać o interesy amerykańskich Żydów, wycierając sobie okazjonalnie gębe interesami państwa Watykan. Raz za razem wszystko się to potwierdza, retoryka PiSowska w dziedzinie międzynarodowej jest zapatrzona w Amerykę która miała i będzie mieć nas gdzieś, i ciężko żeby słoń się przejmował zdaniem mrówki. Zamiast szlifować stosunki z naszymi sąsiadami, choćby Ukrainą i Białorusią, zakochany w Hameryce Jarkacz bezmyślnie wierzy że jakikolwiek "sojusz" z nimi to gwarancja bezpieczeństwa. Nie ma i nie było żadnego "sojuszu" Polski i USA. Sojusz mogą mieć partnerzy zbliżeni możliwościami i siłą. W innym przypadku to zawsze będzie tylko dyplomatyczna kurtuazja. Widziałeś by osiedlowy gangster miał kiedyś "sojusz" z drobnym bibliotekarzem?

Lepiej już było gdy Tusk pudrował Angelę, bo przynajmniej Niemcy są bliskimi sąsiadami, szkoda tylko że nie wypucował wciąż reparacji wojennych, ale w przyjaźni polsko-niemieckiej gdzie by tam było miejsce na załatwienie tak starych spraw. A teraz Izrael zabierze w końcu "swoje" kamienice które Polacy wyremontowali i odbudowali po wojnie ;)

xanar:

--- Cytat: PJP w So, 28 Marzec 2020, 13:08:18 ---Tak naprawdę teraz mogą dużo rzeczy przeforsować i praktycznie wszystko da się skwitować - dla dobra obywateli. I nawet opozycja lepsza od naszej (bo nasza jest nadzwyczaj nieudolna i dająca się rozgrywać) nic z tym nie zrobi bo wystarczy zamknąć dyskusję "stawiasz wyżej konstytucję czy inne ustawy nad życie ludzi?"

--- Koniec cytatu ---

Tylko ta tarza w takiej postaci, nie bardzo komu pomoże, ewentualne jakimś jednoosobowym działalnością, które mają działalność usługową, ale wtedy to zawieszasz działalność i robisz na czarno, przynajmniej póki jeszcze gotówki nie zlikwidowali.

death_bird:

--- Cytat: John w So, 28 Marzec 2020, 13:11:23 ---szkoda tylko że nie wypucował wciąż reparacji wojennych
--- Koniec cytatu ---

OMG.  :o  ;D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej