Pozostałe > Kosz

Odp: Gospodarka

<< < (2/14) > >>

parsom:
Ostatnio w Jerusalem Post przeczytałem, że antysemityzm rozprzestrzenia się teraz szybciej niż wirus. Tym to się znowu wszystko z antysemityzmem kojarzy - pomyślałem. Ale jednak coś jest na rzeczy.

--- Cytat: xanar w So, 28 Marzec 2020, 12:59:01 ---Czyli co, głosowanie o 4 w nocy i dopisywanie rzeczy odnośnie wyborów jest normalne.

--- Koniec cytatu ---

Nie jest. Ale to nie zmienia faktu, że memy są zakałą dzisiejszej polityki i życia społecznego w ogóle - dają szybkie poczucie zrozumienia sytuacji bez jakiekolwiek pogłębionej analizy.

John:
@Parsom

Możesz mi wskazać antysemityzm w mojej wypowiedzi? Widzę że jesteś jednym z tych płatków śniegu, co jak mówi się o pewnych sprawach inaczej niż pozytywnie od razu przypina ładkę któregoś z "fobów". Już mnie zdemaskowałeś że jestem zakamuflowanym mizoginem, bo miałem czelność wskazać absurd polskiego prawa rodzinnego i rozwodowego, ale jeszcze Ci mało.

Izrael sobie zapracował na to, by Polacy mówili niepochlebnie o nich. Traktują nas jak śmieci. Ja nazywam plucie, pluciem, a nie padającycm deszczem, i stwierdzenie faktu nie jest antysemityzmem. Ludzi którzy nie chcą przypominać tematu reparacji niemieckich nie nazywam jakoś folksdojczami, bo nie brnę w taki klimat. Prezydent Izraela za to co mówił na forum publicznym powinien być potępiony przez ONZ i każdą międzynarodową organizację, niestety tak się nie stało, bo to już antysemityzm. Żyd mi strzeli w twarz, będzie ok, ja mu oddam, to będę antysemitą.

Pokażę statystyki, udowadniające że problem samobójstw dotyczy w 80% mężczyzn, a problem nierównych zaróbkich praktycznie nie istnieje, to będę patriarchalną świnią która ignoruje problemy kobiet, pokażę skandaliczne zachowania i słowa władz Izraela, to będę antysemitą. Tak to właśnie z Wami jest. Za to na mężczyzn i Polaków - można pluć, wymiotować, za to nie ma żadnych konsekwencji ani ostracyzmu.

parsom:

--- Cytat: John w So, 28 Marzec 2020, 14:13:58 --- Widzę że jesteś jednym z tych płatków śniegu

--- Koniec cytatu ---

Po polsku to się śnieżynka nazywa, patrioto podwórkowy.

John:
Riposta jak z Reddita :) Goń się pajacu, nie ma co z Tobą dyskutować.

Pawel.M:

--- Cytat: sum41 w So, 28 Marzec 2020, 11:41:22 ---Teraz powolujesz sie na doktora a gdy ja przedstawilem filmik z lekarzem to było "to tylko lekarz i jego interpretacja" troche konsekwencji...

--- Koniec cytatu ---
To był lekarz tylko w twoim mniemaniu. Bo typ w zależności o czym się produkuje, występuje to jako lekarz, to jako informatyk. To rzecz 1. Rzecz dwa, że nie wystarczy być lekarzem, żeby się o takich sprawach wypowiadać - jest wiele lekarskich specjalności.

A Napiórkowski to naukowiec badający właśnie m.in. teorie spiskowe - a raczej ich wyznawców.

John
A wiesz, że pisi rząd został przyłapany na rozsiewaniu antysemickiej propagandy za pośrednictwem płatnych trolli? To sobie pomyśl, dlaczego niby Żydzi mają nas lubić...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej