Autor Wątek: Wydział 7  (Przeczytany 173383 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Offline muaddib

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #570 dnia: Pn, 26 Październik 2020, 07:17:53 »
Dlaczego twierdzisz, że ten materiał nigdy by nie ujrzał światła dziennego? To po co powstał?
Przecież jeszcze nie powstał...

Kapral

  • Gość
Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #571 dnia: Pn, 26 Październik 2020, 07:27:57 »
Przecież jeszcze nie powstał...

Serio? To za co ludzie mają płacić - za kota w worku?  Coraz bardziej mi się ten projekt podoba :) Dajcie nam kasę, a my za rok coś wam wyślemy, ale jeszcze nie wiemy co. Genialny model biznesowy.

Offline muaddib

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #572 dnia: Pn, 26 Październik 2020, 08:39:14 »
Genialny model biznesowy.
Jak widać działa, skoro zebrano już 116%. Sam wsparłem "kota w worku", bo mam zaufanie do twórców. Rozumiem że niektórym taki sposób się nie podoba, ale autorzy mają jeszcze 54 dni na przekonanie nieprzekonanych, więc pewnie jeśli jakieś szkice/plansze w tym czasie powstaną to pojawią się na stronie zbiórki.

Offline turucorp

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #573 dnia: Pn, 26 Październik 2020, 08:51:15 »
więc pewnie jeśli jakieś szkice/plansze w tym czasie powstaną to pojawią się na stronie zbiórki.

Nie wiem czy jakieś plansze powstaną do końca zbiórki, ale jest szansa, że coś się pojawi na stronie.
Na razie ujawniamy na FB fragmenty komiksu Klimka, który znajdzie się w tej publikacji, jednak w wykonaniu innego rysownika.
Scenariusze są gotowe od dawna.

Offline stachel

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #574 dnia: Pn, 26 Październik 2020, 09:12:21 »


Dlaczego twierdzisz, że ten materiał nigdy by nie ujrzał światła dziennego? To po co powstał? A co do dodatków i innych zapchajdziur, to w każdym zeszycie W7 jest ich aż za dużo, więc jak widać jednak się ukazują :)
Twierdzę tak, bo wydawca pewnie nie chciałby ryzykować z wydawaniem pobocznych materiałów, które potencjalnie mają szansę się nie sprzedać. Twórcy więc dali fanom możliwość zagłosowania portfelem i jak widać udało się zebrać wystarczające fundusze.

Skoro sam twierdzisz, że ta seria ma aż 100 fanów, to ja nie mam więcej pytań. W tej sytuacji rzeczywiście pozostaje łażenie z kapeluszem.

Nie, twierdzę za to, że powinieneś nauczyć się czytać ze zrozumieniem.

Kapral

  • Gość
Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #575 dnia: Pn, 26 Październik 2020, 09:48:40 »
Nie wiem czy jakieś plansze powstaną do końca zbiórki, ale jest szansa, że coś się pojawi na stronie.
Na razie ujawniamy na FB fragmenty komiksu Klimka, który znajdzie się w tej publikacji, jednak w wykonaniu innego rysownika.
Scenariusze są gotowe od dawna.

Nie, no to jest cudowne podejście. Takie typowo polskie gwiazdorzenie i robinie łachy. Moja babcia mawiała o tym: "zadkiem do klienta, frontem do kasy" :)

Offline misiokles

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #576 dnia: Pn, 26 Październik 2020, 09:54:28 »
Kapralu, ale zdajesz sobie sprawę, że im bardziej jojczysz na tę zbiórkę i ten model biznesowy, tym coraz więcej czytelników ma ochotę się do niej dołożyć? Choćby po to, by zrobić ci na złość? :)

Jak to leciało w Mistrzu i Małgorzacie? Jam częścią tej siły, która wiecznie zła pragnąc, wiecznie czyni dobro? :)

Kapral

  • Gość
Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #577 dnia: Pn, 26 Październik 2020, 10:01:10 »
O przemądrzały misioklesie, mnie wcale nie zależy, żeby ta zbiórka padła, tylko żeby w tym nieszczęsnym kraju klient zaczął być wreszcie traktowany poważnie.

Offline Mruk

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #578 dnia: Pn, 26 Październik 2020, 10:01:30 »
Serio? To za co ludzie mają płacić - za kota w worku?  Coraz bardziej mi się ten projekt podoba :) Dajcie nam kasę, a my za rok coś wam wyślemy, ale jeszcze nie wiemy co. Genialny model biznesowy.

Kapralu, od dwóch stron pitolisz jak bardzo ci się ten pomysł nie podoba. Czy naprawdę nie możesz napisać raz, a potem dać nam spokój? Już wiemy, że CI SIĘ NIE PODOBA, zbiórka bez sensu, model idiotyczny, wszystko jest do dupy, a ci co to wspierają to frajerzy. Wiemy. Wystarczy.

Kapral

  • Gość
Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #579 dnia: Pn, 26 Październik 2020, 10:02:50 »
Nie frajerzy. Frajerzy do sześcianu :)

A ten projekt nie jest ani lepszy ani gorszy od innych polskich propozycji komiksowych na KS. Pałka i Kowalczuk również próbują opchnąć frajerom kota w worku, wierząc w magię swoich wielkich nazwisk :) Tylko Karpowicz sprzedaje gotowy produkt, no ale to nie jest komiks.
« Ostatnia zmiana: Pn, 26 Październik 2020, 10:11:21 wysłana przez Kapral »

Offline Mruk

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #580 dnia: Pn, 26 Październik 2020, 11:04:35 »
Już to mówiłeś. Wszystko do dupy. Wystarczy!

Kapral

  • Gość
Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #581 dnia: Pn, 26 Październik 2020, 11:21:55 »
A ja mam propozycję, żebyś już przestał brzęczeć, bo ci się płyta zacięła.

ramirez82

  • Gość
Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #582 dnia: Pn, 26 Październik 2020, 11:26:16 »
Kapral, ale to jest temat "Wydział 7", a nie "Frustracje Kaprala". Założysz go sobie, czy sam mam to zrobić?

Offline Uluru

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #583 dnia: Pn, 26 Październik 2020, 11:35:38 »
Dajcie spokój, ile można dawać się triggerować jakiemuś internetowemu trollowi jakim jest kapral ?

Offline Kalander

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #584 dnia: Pn, 26 Październik 2020, 13:23:21 »
Rany, co tu się dzieje, jakaś nieprzepracowana na psychoterapii nienawiść do Turu powoduje, że dwóch użytkowników podważa cały sens istnienia portali crowdfundingowych i tysięcy twórców komiksowych korzystających z tej formy promowania swoich prac, pyszne :D