Autor Wątek: Wydział 7  (Przeczytany 173088 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Offline turucorp

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #495 dnia: Cz, 24 Wrzesień 2020, 19:47:54 »
Czekam na te zeszyty co dwa miesiące. Czy jednakże, to będzie dalej zbierało się w  "sezony"? Czy już pójdzie ciągiem przy takiej częstotliwości?

Przy obecnym poziomie sprzedaży ja nie widzę możliwości, żeby seria powstawała i była wydawana cały czas w takim cyklu.
Jest Was za mało :(
Chcemy skrócić przerwę między sezonami (tym razem zaliczyliśmy za duży poślizg), ale nie jesteśmy w stanie zagwarantować cyklu dwumiesięcznego cały czas.


Offline stachel

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #496 dnia: Pn, 28 Wrzesień 2020, 18:30:09 »
Kickstarter w Polsce od 6 października:
20.X - Wydział 7 Import-Export

@turucorp Co to oznacza dla Wydziału? To po prostu kolejny zeszyt czy jakiś special, który będzie później normalnie dostępny w Gildii? Jakieś przecieki w jaki sposób będziecie zachęcać do wsparcia? :D

Offline turucorp

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #497 dnia: Pn, 28 Wrzesień 2020, 18:35:21 »
@turucorp Co to oznacza dla Wydziału? To po prostu kolejny zeszyt czy jakiś special, który będzie później normalnie dostępny w Gildii? Jakieś przecieki w jaki sposób będziecie zachęcać do wsparcia? :D
Jest odrobinę za wcześnie żebym ujawniał szczegóły (oficjalna prezentacja odbędzie się na imprezie w Wawie).
Zdradzę jedynie, że celujemy z ofertą do wiernych fanów serii, oprócz papieru będzie sporo merchu, o który wiele osób się dopytuje.

Offline xetras

  • Wiadomości: 207
  • Polubień: 108
  • Apriori z zasady jak hiperboliczny z niczego świat
    • Zobacz profil
Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #498 dnia: Wt, 29 Wrzesień 2020, 08:11:36 »
Po zamknięciu cyklu i tegorocznym dodatku mała obserwacja:
Mało bohaterski ten cykl. W porównaniu do por./kpt./mjr. Żbika albo pilota Karskiego albo legendarnych historyjek uderza mną takie podejście  - po nas choćby potop.

Wydane 6 zeszytów  (jako szybki cykl) na pewno imponujące, ale pod względem treści i bohaterów nie bardzo. Wolałbym nimi nie być i takich wyczynów nie zaliczać.
PZDR !

PS.
Mandragora próbowała z panem Krupką, ale był to niewypał (jako zamiar reaktywacji serii).
Zmiana tematyki na paranienormalną umożliwia rozwinięcie sieci i siatki powiązań na niespotykaną skalę :)

Tamta formuła wyczerpała się (czekam na smoki i dalsze zaklęcia).
"Dziaberlak zgłowion? Strupion? Padł?
Pójdź w me ramiona, boś ty chwat!
O, świętny dzień! Hurra! Hip hip!
Tralala bum cyk cyk!" (Jolanta Kozak, tł. "Jabberwocky")
Źródło:https://home.agh.edu.pl/~szymon/jabberwocky.shtml

Offline turucorp

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #499 dnia: Wt, 29 Wrzesień 2020, 08:53:47 »
Tamta formuła wyczerpała się (czekam na smoki i dalsze zaklęcia).
Nie bardzo wiem co odpowiedzieć.
Ze Żbikiem (i innymi komiksami z PRLu) ta seria ma tyle wspólnego, że dzieje się w tamtych realiach i w podobnym środowisku.
Scenariuszowo jesteśmy na etapie trzeciego sezonu i trochę ciężko mi się odnieść do uwag względem sezonu pierwszego. Jesteśmy już zupełnie gdzie indziej, na innym etapie przedstawienia postaci, rozwoju fabuły itp.
Myślę (mam nadzieję), że drugi sezon trochę zmieni akcenty a przy okazji bardziej rozbuduje niektóre z postaci.
Powinno udać się wydanie tego w miarę sprawnie i szybko, więc chętnie wysłucham wszelkich uwag w okolicach wakacji przyszłego roku  ;)

Offline xetras

  • Wiadomości: 207
  • Polubień: 108
  • Apriori z zasady jak hiperboliczny z niczego świat
    • Zobacz profil
Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #500 dnia: Cz, 01 Październik 2020, 15:15:04 »
Letnicy
Import Export

Tematyka bikiniarsko - cinkciarska i szemrane tango to właściwy krok obyczajowy. W Peerelu każdy na jakichś chałturach się dorabiał. Czyżby w resorcie byli wyłącznie służbiści ?
Przecież nawet taksiarze na nocnych zmianach się dorabiali
Waluta świecidełka zawsze są atrakcyjne.

Tak trzymać!
Więcej peerelowskiego nocnego hajlajfu i życia półświatka bym sobie życzył.
"Dziaberlak zgłowion? Strupion? Padł?
Pójdź w me ramiona, boś ty chwat!
O, świętny dzień! Hurra! Hip hip!
Tralala bum cyk cyk!" (Jolanta Kozak, tł. "Jabberwocky")
Źródło:https://home.agh.edu.pl/~szymon/jabberwocky.shtml

Offline Lyricstof

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #501 dnia: Nd, 04 Październik 2020, 00:15:45 »
W skrócie po spotkaniu z W7. Tomasz Kontny - plany dalekosiężne. Fajna rozmowa na temat serii. Okładki 6 superfajne. Chyba pierwszy raz wezmę dwie. Nie licząc zeszytu specjalnego. Trzymam kciuki i czekam na szóstkę.
Greed is leaking like water. On your way. Hidden lurks lust.

Offline Klint

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #502 dnia: Nd, 04 Październik 2020, 18:44:37 »
Oj to liczę że okładki zobaczę już niedługo 😁

Offline Leyek

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #503 dnia: Wt, 06 Październik 2020, 19:18:50 »



Offline KubciO

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #504 dnia: Wt, 06 Październik 2020, 21:30:53 »
Nie dam rady. Serio. Nie oprę się. Biorę obie. 8)

Offline Lyricstof

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #505 dnia: Wt, 06 Październik 2020, 22:31:21 »
A dodam tylko, że na NŻKW prezentowane były okładki w całości, czyli pierwsza i czwarta strona okładki, i jeszcze lepiej to wygląda. Pierwsza okładka ma np. pokazany front i tył domu. Co daje taki fantastyczny, niesamowity klimat.
Greed is leaking like water. On your way. Hidden lurks lust.

Offline turucorp

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #506 dnia: Wt, 06 Październik 2020, 23:11:37 »
Pierwsza okładka ma np. pokazany front i tył domu. Co daje taki fantastyczny, niesamowity klimat.

Ja żałuję, że nie widziałem miny Prosiaka, kiedy zobaczył co zrobiłem mu na tylnej okładce ;)
Trochę szkoda, że musieliśmy to później odrobinę zasłonić kodem kreskowym i logotypem Ongrysa.

Offline muaddib

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #507 dnia: Pn, 19 Październik 2020, 07:51:35 »
@turucorp Będziecie startować z pre-launch page na kickstarterze?

Offline turucorp

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #508 dnia: Pn, 19 Październik 2020, 08:29:02 »
Jutro startujemy normalnie. Oferta jest skierowana na krajowy rynek i właściwie do fanów serii, więc bez ciśnienia ;)

Offline turucorp

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #509 dnia: Pn, 19 Październik 2020, 17:27:11 »