Autor Wątek: Wydział 7  (Przeczytany 171246 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline turucorp

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #480 dnia: Pn, 10 Sierpień 2020, 09:46:40 »
Ale nie w sklepach internetowych, więc ja bym się tym nie przejmował, tym bardziej że część empików do tej pory się nie otworzyła. Zresztą wydania z okładkami alternatywnymi nie były tam dostępne.

Przed "coroną" sprzedaż W7 w stacjonarnych empikach stanowiła jakieś 20-25%, nie mam jeszcze danych jak to wygląda z "Heleną", która do empików nie trafiła.

Online michał81

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #481 dnia: Pn, 10 Sierpień 2020, 11:10:20 »
w stacjonarnych empikach stanowiła jakieś 20-25%,
sporo, a przecież to Wydział 7, a nie Marvel Now, więc jestem pozytywnie zaskoczony

Offline turucorp

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #482 dnia: Pn, 10 Sierpień 2020, 11:19:06 »
sporo, a przecież to Wydział 7, a nie Marvel Now, więc jestem pozytywnie zaskoczony

poziom sprzedaży i wpływ na rozpoznawalność serii, to dwa czynniki, które uzasadniają obecność W7 w empikach, tak jak już wspomniałem, nie wiemy jeszcze jak to się przełożyło na sprzedaż "Heleny" i jak skrócenie czasu "pobytu na empikowej półce" drugiego sezonu wpłynie na tą sprzedaż. Pożyjemy, zobaczymy ;)

Offline R~Q

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #483 dnia: Pn, 10 Sierpień 2020, 14:17:58 »
Dużo komiksiarzy wchodzi do empiku i patrzy co jest, ogląda i maca a kupuje i tak w internecie.

Offline turucorp

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #484 dnia: Pn, 10 Sierpień 2020, 14:45:55 »
Dużo komiksiarzy wchodzi do empiku i patrzy co jest, ogląda i maca a kupuje i tak w internecie.
Tak, to oczywiste. Ale okazuje się, że jest spora grupa, mniej lub bardziej przypadkowych czytelników, dla których empik jest głównym miejscem nie tylko informacji o nowościach ale i ich zakupu.

Offline radef

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #485 dnia: Pn, 10 Sierpień 2020, 14:57:56 »
Poza tym - pamiętajmy, że "Wydział 7" to komiks za 15 zł. Nie każdy zamawia nie wiadomo ile komiksów miesięcznie, nie zawsze "Wydział 7" jest wszędzie dostępny, wiec dla niektórych osób jest wygodnie kupić go w Empiku.
Kacza Agencja Informacyjna - newsy, recenzje, artykuły nie tylko o komiksach Disneya

Offline qla

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #486 dnia: Wt, 11 Sierpień 2020, 08:57:51 »
No tak się zastanawiam, ile "przypadkowych" osób kupuje w empiku. W sensie takim, że jak ktoś czyta komiksy a nie zna, to może z ciekawości kupić, a jak zna komiks, to np. w takiej gildii zawsze się coś do komiksu za 15zł dobierze... i wtedy cena 200zł za wszystko ma  już sens :)

Offline Lyricstof

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #487 dnia: Pn, 14 Wrzesień 2020, 16:20:25 »
W oczekiwaniu na 6 fragment 7. Rysunki Grzegorza Kaczmarczyka. Za FB W7.



Greed is leaking like water. On your way. Hidden lurks lust.

Offline Takesh

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #488 dnia: Śr, 23 Wrzesień 2020, 10:59:54 »
A co mu się stało z lewą ręką?? Trzymając kierownicę odpadła i dlatego krzyczy???

Offline parsom

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #489 dnia: Śr, 23 Wrzesień 2020, 16:27:31 »
A co mu się stało z lewą ręką?? Trzymając kierownicę odpadła i dlatego krzyczy???

Ręka krzyczy?

Offline turucorp

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #490 dnia: Śr, 23 Wrzesień 2020, 17:55:07 »
A co mu się stało z lewą ręką?? Trzymając kierownicę odpadła i dlatego krzyczy???
Oj tam, to plansza robocza :P
BTW W sobotę, na spotkaniu z Wydziałem w chorzowskiej księgarni Dopełniacz, przewidujemy niespodziankę dla każdego kto poda hasło „major Zubek” ;)

Offline Takesh

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #491 dnia: Śr, 23 Wrzesień 2020, 18:19:49 »
Spoko! Poza tym zniekształceniem perspektywy, to sama kreska i kompozycja strony bardzo mi się podobają. Kaczmarczyk na moc w łapie! Z pewnością kupię 👍

Offline Klint

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #492 dnia: Śr, 23 Wrzesień 2020, 19:34:38 »
Kiedy LETNICY ??? Fani czekają i cierpliwość się kończy  ;)

Offline turucorp

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #493 dnia: Śr, 23 Wrzesień 2020, 19:53:19 »
Kiedy LETNICY ??? Fani czekają i cierpliwość się kończy  ;)

ech... mamy ręce związane cyklem wydawniczym Żbika (wspólny druk), jest cień szansy, że przedpremierowo Tomek będzie miał kilka egz. w Warszawie, ale nawet to nie jest pewne. Szersza dystrybucja niestety dopiero w październiku :(
Na pocieszenie, chcemy skrócić cykl wydawniczy, w drugim sezonie zeszyt co dwa miesiące.

Offline qla

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #494 dnia: Cz, 24 Wrzesień 2020, 08:35:56 »
Czekam na te zeszyty co dwa miesiące. Czy jednakże, to będzie dalej zbierało się w  "sezony"? Czy już pójdzie ciągiem przy takiej częstotliwości?