Autor Wątek: Wydział 7  (Przeczytany 171195 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Itachi

  • Gość
Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #315 dnia: Cz, 05 Marzec 2020, 23:17:45 »
Również jestem za, niech to będzie wykonane solidnie z jakimś ładnym dla oko motywem graficznym. Plansze z Heleny nadają się do tego doskonale :) Można zrobić dwutygodniowe zapisy na fb, później przeznaczyć tydzień na czas aby ludzie dokonali przelewów. A następnie przejść do realizacji. Taka premiera we wrześniu na emefce mogłaby okazać się sporym zainteresowaniem. Natomiast nie rezygnował bym z opcji wysyłkowej, ja na przykład wolałbym dopłacić dychę z hakiem za paczkomat, aby nie taszczyć się z tym później do domu po jakiejś imprezie.

Ta cz-b wersja Heleny dojedzie na Krakowski Festiwal Komiksu?


Offline turucorp

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #316 dnia: Cz, 05 Marzec 2020, 23:41:25 »
Wszystko fajnie, ale jeśli cokolwiek wypali, to z tym ogarnianiem slipcase będę się bujał ja.
Mogę załatwić zrobienie slipcase, mogę ogarnąć kwestię zamówień i dowieźć paczkę z nimi na festiwale, bez żadnych dodatkowych kosztów (czyli zainteresowani płacą jedynie za introligatora).
Ale nie mam czasu i siły na ogarnianie pakowania i rozsyłania.
Przecież to trzebaby było zabezpieczać co najmniej jak paczki z Gildii.
Przepraszam, ale nie ma opcji, ja już i tak śpię po 3-4 godziny :/

Obecność "Heleny" we wszystkich wersjach na festiwalu w Krakowie zależy od Fankomiksu.
« Ostatnia zmiana: Cz, 05 Marzec 2020, 23:43:07 wysłana przez turucorp »

Kapral

  • Gość
Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #317 dnia: Cz, 05 Marzec 2020, 23:54:39 »
Już widzę to marudzenie, że slipcase przyszedł bez folijki bąbelkowej, że opakowanie za słabe, że ryska na grzbiecie. I reklamacje, ale bez zwrotu pieniędzy, tylko wymiana na nowy egzemplarz. Good luck, Turu :)

Offline turucorp

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #318 dnia: Pt, 06 Marzec 2020, 00:08:31 »
Już widzę to marudzenie, że slipcase przyszedł bez folijki bąbelkowej, że opakowanie za słabe, że ryska na grzbiecie. I reklamacje, ale bez zwrotu pieniędzy, tylko wymiana na nowy egzemplarz. Good luck, Turu :)
Dokładnie tego chciałbym uniknąć.
Zerowy biznes, kupa stresu, tak naprawdę czysty ukłon w stronę zainteresowanych kolekcjonerów serii, którzy jednak będą się musieli wykazać odrobiną elastyczności.

Kapral

  • Gość
Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #319 dnia: Pt, 06 Marzec 2020, 07:07:37 »
Ty się zastanów czy to na pewno są "zainteresowani kolekcjonerzy serii". Na moje oko to większość tutaj wolałaby od razu integral, a ostatecznie mogą kupić cały run pod warunkiem, że będzie w slipcasie :D

Offline PJP

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #320 dnia: Pt, 06 Marzec 2020, 07:56:29 »
To ja poproszę integral z dodatkami: wywiadami, koncept artami i krótką historią :P

Offline stachel

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #321 dnia: Pt, 06 Marzec 2020, 09:00:10 »
Jak slipcase'a bym nie brał zupełnie, to taki integral pewnie by trafił w moje łapki. W szczególności jeśli byłoby tam sporo zakulisowych dodatków.

@turucorp Jest szansa, że pierwszy zeszyt wróci do Gildii? Już któryś raz z kolei mam okazję słyszeć, że to świetny komiks, a dalej nie mam swoich egzemplarzy :/
« Ostatnia zmiana: Pt, 06 Marzec 2020, 09:10:49 wysłana przez stachel »

Offline turucorp

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #322 dnia: Pt, 06 Marzec 2020, 11:35:47 »
@turucorp Jest szansa, że pierwszy zeszyt wróci do Gildii? Już któryś raz z kolei mam okazję słyszeć, że to świetny komiks, a dalej nie mam swoich egzemplarzy :/
Oczywiście.
Przy okazji, przedwczoraj rozmawiałem z nimi o pakiecie W7, jak najbardziej jest opcja, żeby przy premierze Heleny pojawiły się u nich komplety sezonu.

Offline parsom

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #323 dnia: Pt, 06 Marzec 2020, 13:18:35 »
Zeszyt 5 wrócił na bonito.

Nesumi

  • Gość
Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #324 dnia: Pt, 06 Marzec 2020, 13:59:19 »
Na gildii jest już ten ultra limitowany zeszyt Wydziału.

Offline turucorp

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #325 dnia: Pt, 06 Marzec 2020, 14:26:08 »
Wygląda na to, że powoli kończy się limitowana wersja "Operacji Totenkopf" (okładka Adlera), najbliższa dostawa na Gildii może być ostatnią.

Offline Szekak

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #326 dnia: Pt, 06 Marzec 2020, 17:21:34 »
Na gildii jest już ten ultra limitowany zeszyt Wydziału.
Ale z o 5% mniejszym rabatem!
Piękno jest w oczach patrzącego.

Itachi

  • Gość
Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #327 dnia: Pt, 06 Marzec 2020, 18:02:55 »
Kupione:



 ;)

sum41

  • Gość
Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #328 dnia: Pt, 06 Marzec 2020, 20:24:26 »
Oczywiście.
Przy okazji, przedwczoraj rozmawiałem z nimi o pakiecie W7, jak najbardziej jest opcja, żeby przy premierze Heleny pojawiły się u nich komplety sezonu.

Jak bedzie wrzucne na Gildie daj info i kupuje.

Itachi

  • Gość
Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #329 dnia: Nd, 08 Marzec 2020, 12:30:18 »
Jak bedzie wrzucne na Gildie daj info i kupuje.

Można wiedzieć skąd takie postanowienie? :)

Obecnie są wszystkie zeszyty dostępne zarówno w Gildii jak i Bonito, do tego na Gildii możesz powybierać okładki które Tobie odpowiadają. Jak będzie pakiet to zapewne z okładkami podstawowymi. A po drugie zastanawiam się czy to wygoda, bo klikasz raz (pakiet) i cyk do koszyka bo kwestia finansowa tutaj jest zapewne totalnie marginalna. Jak już wyjdzie różnica to chyba w złotówkach policzalnych na jednej ręce.